معرفی ۲۵ نمونه عینک شنا باکیفیت و پرفروش+ قیمت روز

با وسیع بودن مارک ها، برند ها و ویژگی های عینک شنا انتخاب کردن بهترین آن ساده نیست اما ما سعی کرده ایم تمام ن

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

با وسیع بودن مارک ها، برند ها و ویژگی های عینک شنا انتخاب کردن بهترین آن ساده نیست اما ما سعی کرده ایم تمام نکات خرید عینک شنا را برای شما بگوییم تا بتوانید یک عینک با جنس مناسب و راحتی بگیرید. این نوع عینک ها از لنز هایی با جنس پلاستیک ساده تعبیه شده اند و جنس بند های آن ها نیز از جنس پلاستیک است. در بازار باشگاه های ورزشی عینک هایی با رنگ لنز متفاوت وجود دارند. معمولا شرکت ها در ساخت لنز عینک از رنگ هایی مانند کهربایی، آبی، بنفش، دودی، شفاف و آینه ای بهره می گیرند. بندهای عینک شنا از جنس لاستیک و سیلیکون هستند که از مقاومت بالایی در برابر کلر موجود در آب برخوردارند و نوع مرغوب بندها به آسانی پاره و یا در اثر تماس با کلر موجود در آب در مدت زمان طولانی دچار پوسیدگی می شوند. لوازم ابتدایی مورد نیاز برای شنا را می توان مایو کلاه عینک و بینی گیر شنا دانست که کمک می کنند شناگر در وضعیت راحت تری به شنا بپردازد و کمترین آسیب از جهت کلر موجود در آب متوجه وی شود زیرا ماده ضدعفونی کننده در تمامی استخرها کلر می باشد که برای برخی ایجاد حساسیت کرده و ممکن است به قرمز شدن و سوزش چشم یا خارشهای پوستی منجر شود.

به همین خاطر در باشگاه های ورزشی عینک های مختلفی بر اساس نوع و قیمت عینک ها تعبیه شده است. با اینکه چسب های طبی مورد استفاده در عینک های بدون بند، کششی بر روی سطح پوست ایجاد نمی کنند اما برای افرادی که پوست حساسی دارند، مناسب نمی باشد. خلاصه بعد از تلاشهای بسیار پیکر میرزا کوچ خان در گورستان قدیمی شهر در کنار یاران با وفایش آرام گرفت. اگر در کنار عینک شنا بدنبال یک مایو مناسب هستید ، پیشنهاد می شود مقاله بهترین لباس شنا زنانه را مطالعه فرمایید. فریم عینک شنا: فریم ها در دو حالت غواصی: که برای افرادی که به صورت طولانی تر شنا می کنند یا می خواهند آموزش ببینند بسیار مناسب هستند که با حجم شیشه بزرگی که دارند از ورود فشار آب به چشم، در اثر استفاده طولانی مدت از عینک جلوگیری می کنند، و در حالت عادی که این مدل عینک ها شیشیه کوچکی دارند و این باعث می شود تا بر روی صورت حجم کمی را اشغال کنند این عینک معمولا توسط شناگران حرفه ای استفاده می شود که برای استفاده در زمان کوتاه مناسب اند و باعث می شوند تا فشار آب در هنگام شنای سرعتی روی شناگر کم شود و سرعت افزایش پیدا کند، یکی دیگر از ویژگی های این مدل از عینک های شنا در هنگام شیرجه است، این مدل از عینک های شنا در هنگام شیرجه از روی چشم کنار نمی رود و برای شنای مسابقه یا استفاده در استخر مناسب تر از سایر مدل ها است. Da ta was gener ated wi᠎th G SA Con tent Generator DE MO.

در همه ی عینک های مخصوص استخر از نوعی لایه ی ضد بخار استفاده شده است که در عینک های تفریحی بسیار سریع تر این خاصیت از بین می رود. پوشش ضد بخار بکار برده شده در این نوع عینک ها زودتر از سایر عینک های شنا خاصیت خود را از دست می دهند. لنز های عینک شنا در دو دسته بندی بزرگ و کوچک طراحی می شوند. لنز های کوچک به دلیل فشرده بودن عنصر های سازنده ی لنز، دید کامل و با جزئیاتی برای شناگر مهیا می سازند. شنا گران حرفه ای برای شرکت در مسابقات از عینک های حرفه ای مسابقه ای بهره می گیرند. لنز کهربایی: لنزهای کهربایی یک گزینه عالی برای استفاده در شرایط نوری متغیر هستند و دید واضح تری را در آب ارائه میدهند. علاوه براین، عنصر های سازنده (جنس) لنز های عینک شنا از دو جنس کریستال و پلی کربنات(لنزهای پلاستیکی) هستند. شماره بندی لنزهای عینک طبی شنا نمره خور از ۱.۵ تا ۶ است. در این شرایط پیشنهاد میشود تا این افراد از عینک طبی استفاده کنند و شنای راحت و لذتبخشی را تجربه نمایند. در ادامه ۲۵ مدل عینک شنا برای افراد مبتدی و حرفهای را به شما معرفی می کنیم.

محصولاتی که در ادامه معرفی می کنیم کاملا ضمانت بازگشت تا 24 ساعت برای شما دارند که اگر آب داخل عینک نفود می کند می توانید قبل از 24 ساعت آن را پس بفرستید. وقتی به دوران معاصر گیلان نگاه کنید مقاومت در برابر ظالمان داخلی و مهاجمان خارجی غرورآفرین است. طبقه پایین نمایشگاه دائمی کتابهای مرتبط با نهضت جنگل، انقلاب مشروطه و گیلان است. دو راه پله در دو طرف به طبقه دوم میرسد. لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاهها با ما به اشتراک بگذارید. اگر قصد دارید برای کودکان خود بهترین عینک شنا را تهیه کنید، بهتر است پیش از رفتن به استخر یا دریا، در خانه آن را امتحان کنید. هرچند سراسر گیلان پر از خاطرات تاریخی است اما در ادامه فقط جاذبههای تاریخی شهر رشت را معرفی میکنیم. این جملات اغراقآمیز نیست چون جاهای دیدنی رشت آنقدر جذاب و متنوع است که فهرست کردن و انتخاب از بین آنها کار را برای گردشگرانی که میخواهند در یکی دو روز کل شهر را ببینند سخت میکند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن