'استرس' گوزن خال خال در Parlee ساحل می میرد از غرق شدن

یک گوزن شمالی که کشف شد در Parlee ساحل در دوشنبه درگذشت.یک سخنگوی New Brunswick اداره منابع طبیعی و توسعه انرژ

توسط SALAMNEWWS در 4 تیر 1399

یک گوزن شمالی که کشف شد در Parlee ساحل در دوشنبه درگذشت.

یک سخنگوی New Brunswick اداره منابع طبیعی و توسعه انرژی گفت: حیوانات غرق شنبه شب با وجود مقامات تلاش برای فریب آن را به ایمنی.

منحصر به فرد رویت برای بسیاری از رابرت Surette می گوید که او تا به حال دیده نشده یک گوزن شمالی در سال های بسیاری از او را در بازدید از جنوب شرقی استان نیوبرانزویک پارک.

"ما شاهد گوزن شمالی بود در آینده این راه را و سپس آن را در sandbar," او می گوید. "او به sandbar و او شروع به trotting به از و رو به آب های عمیق تر."

اطلس حیات وحش موسسه می گوید: گوزن به احتمال زیاد تاکید کرد با توجه به فعالیت های انسانی در کنار ساحل و در آب. این گروه می گوید وجود یک سالم گوزن جمعیت در Shediac و کیپ Jourimain منطقه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و در حالی که موس چیزی نیست که فرد به طور متوسط انتظار می رود برای دیدن بر روی یک ساحل آن ایجاد مهمی گفت و گو می گوید: این گروه مدیر اجرایی.

"این یک چیز غیر معمول برای دیدن گوزن شمالی آن را یک چیز غیر معمول برای دیدن گوزن شمالی در اقیانوس می گوید:" بری Rothfuss سازمان مدیر. "این یک چیز غیر معمول برای دیدن آن تاکید و شنا کردن در اطراف راه بود که شنا کردن در اطراف."

او می گوید: برخی از عکس ها و فیلم های آنلاین به نظر می رسد برای نشان دادن به مردم گرفتن بیش از حد نزدیک به حیوانات و ایجاد سر و صدا است که احتمالا می تواند تکان دادن آن است.

"در این سناریو خاص, من فکر می کنم مردم جمع به تازگی از این وضعیت که بزرگ شده مشکل" Rothfuss می گوید.

او می گوید: این مهم است به خارج شدن از راه و اجازه دهید حرفه ای انجام کار خود را.

از دیدگاه خود هر چند Surette مشتاق beachgoer می گوید: به نظر نمی رسد مردم گرفتن بیش از حد نزدیک است.

"من فکر می کنم همه خیلی خوب احترام و گارد ساحلی واقع شد پس از آن در یک فاصله مناسب برای حفظ جت اسکی دور و موتوری," Surette می گوید. "این فقط به این واقعیت است که آن را نمی آمد به مارش بیش از وجود دارد چرا که همه مردم است. و پس از آن رفت و برگشت به دریا."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک سخنگوی New Brunswick وزارت منابع طبیعی و انرژی توسعه می گوید: گاو نر جوان گوزن خال خال شد در 10:30 صبح دوشنبه در Shediac خلیج غربی Parlee ساحل. مقامات وارد و نظارت گوزن شمالی برای چند ساعت.

اما بیشتر تماس در آمد و در حدود 5 بعد از ظهر می گوید سخنگوی نیک براون نشان می دهد گوزن شمالی بود در ساحل.

"حق دور, نجات غریق انجام یک کار خوب و به آنها توصیه می شود مردم گام از آب برای ایمنی خود را می گوید:" میشل پتک استانی پارک مدیر.

بنابراین با کمک شیلات و اقیانوس کارکنان منابع طبیعی و مقامات سعی در فریب گوزن شمالی به سوی یک بیشتر منطقه جدا از ساحل.

این حیوانات در حال حاضر نشانه هایی از خستگی و رفتن زیر آب قهوه ای می گوید.

حیوانات غرق به زودی و پس از حذف از آب او می گوید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن