استیو Dymond: Jeremy Kyle نشان می دهد مهمان درگذشت مورفين مصرف بیش از حد و مشکل قلبی, پزشکی قانونی می گوید

مردی که مرده پیدا شد در مدت کوتاهی پس از در نظر گرفتن بخشی در یک قسمت از Jeremy Kyle نشان می دهد درگذشت یک مور

توسط SALAMNEWWS در 14 تیر 1399

مردی که مرده پیدا شد در مدت کوتاهی پس از در نظر گرفتن بخشی در یک قسمت از Jeremy Kyle نشان می دهد درگذشت یک مورفين مصرف بیش از حد و مشکل قلبی قبل از استنطاق بررسی شنیده است.

بدن 63 ساله استیو Dymond کشف شد در خانه پورتسموث در 9 مارس سال گذشته یک هفته پس از ظاهر شدن در axed نشان می دهد به یک دروغ سنج تست برای اثبات کرده در خود نامزد جین Callaghan از گاسپورت از کسی که با او به تازگی تقسیم می شود.

او گفته بود نگران پیامدهای ظاهر می شود در این برنامه و پس از آن شایعات با کارآگاه گروهبان مارکوس میلز از Hampshire Police گفتن قبلی استنطاق از شنیدن مرگ او مشکوک به خودکشی است.

Hampshire پزشکی قانونی Jason Pegg گفت: روز جمعه شنوایی که علت Dymond مرگ بود مورفين مصرف بیش از حد و هیپرتروفی بطن چپ است که زمانی که دکمه سمت چپ اتاق قلب است نه پمپاژ به درستی. او قبلا شنیده ام که خالی مورفين بسته شده بود در کنار Dymond بدن.

اما آقای پگ بود مجبور به ترک جلسه – انجام بیش از تصویری-لینک – به دلیل مشکلات فنی که بدان معنی است که رسانه ها و اعضای عمومی از جمله Ms Callaghan و آقای Dymond پسر عموی جرالد بریرلی قادر به شنیدن رسیدگی است.

"آن را نامناسب برای ادامه" آقای پگ گفت. "لازم است برای قبل از استنطاق بررسی به شنیده می شود و زمانی که مردم شماره گیری در نمی شنیدن رسیدگی کامل آن را در یک جلسه عمومی است."

آن را به حال شده است انتظار می رود که این جلسه که با حضور مشاور برای Dymond خانواده ITV جنوب بهداشت و Dymond را GP را ایجاد تاریخ و دامنه به صورت کامل استنطاق اما در عوض مورد موکول شد برای بررسی بیشتر شنوایی در اواخر اکتبر.

آقای پگ افزود: "من درک آن باعث پریشانی به خانواده اما متاسفانه زمانی که ما سوار بر این قبل از استنطاق نقد و بررسی آن امیدوار بود آن موثر خواهد بود اما متاسفانه آن نبود."

پس از 14 سال در هوا را Jeremy Kyle نمایش شد axed یک هفته پس از Dymond مرگ در حال رشد در میان موشکافی وظیفه مراقبت که تلویزیون واقعیت نشان می دهد که به شرکت کنندگان پس از مرگ آقای Dymond و سابق عشق جزیره کنندگان سوفی Gradon و مایک Thalassitis.

در طول قبلی شنوایی یک وکیل به نمایندگی از Dymond خانواده پزشکی قانونی گفت او تا به حال متوقف مصرف ضد افسردگی به منظور نشان دادن دروغ سنجی آزمون.

وکیل مدافع Caoilfhionn گالاگر همچنین ادعا شده که پس از فیلمبرداری Dymond بود "قرار داده و در یک homeward محدود تاکسی در عرض دو ساعت از گفتن یک محقق است که او واقعا ناراحت و این زندگی چیزی بود بدون جین "و گفت:" ای کاش مرده بود و یا کلمات که اثر".

در زمان Dymond مرگ مخاطبان عضو بابتی Lucas-ماریوت توصیف تماشای او "سقوط به زمین" پس از گفت او تا به حال موفق به تست دروغ سنجی که او پیشنهاد کرد "99 درصد از مخاطبان" را مطرح کرده و دست خود را به نشان می دهد که آنها انتظار می رود را به او منتقل می کند.

"او فقط نمی تواند بر این باورند آنچه که او شنیده بود" خانم لوکاس-ماریوت و سپس منچستر مبتنی بر دانش آموز به بی بی سی گفت. "او التماس نامزد خود را برای بخشش. آنها هر دو گریه; آنها فقط به طور کامل و کاملا ویران شد و واضح بود که او تا به حال فقط از دست تمام زندگی خود را با نامزد خود وجود دارد."

Ofcom در حال حاضر در حال تجدید نظر و گسترش یک پیشنهاد مجموعه ای از قوانین برای حفاظت از رفاه شرکت کنندگان در رادیو و تلویزیون را نشان می دهد.

رسانه ها ناظر است انجام مشاوره بیش از تغییرات به صدا و سیمای کد با هدف بهبود حفاظت برای شرکت کنندگان در واقعیت نشان می دهد, فیلم های مستند, استعداد مسابقات و دیگر برنامه ها.

29 صفحه گزارش منتشر شده در جمعه 13 مارس پیشنهاد گسترش بخش 7 از کد مورد انصاف و حریم خصوصی و ایجاد یک "خطر ماتریکس" برای کمک به رسانههای ارزیابی چه سطحی از مراقبت کنندگان ممکن است نیاز به.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن