Starmer کیسه طولانی بیلی در ردیف بیش از جناح چپ بازیگر 'یهودستیزانه' نظرات

کار رهبر Keir Starmer اتحاد اخراج ربکا طولانی بیلی از کابینه سایه اش در یک حرکت است که خطرات اشتعال جنگ های دا

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

کار رهبر Keir Starmer اتحاد اخراج ربکا طولانی بیلی از کابینه سایه اش در یک حرکت است که خطرات اشتعال جنگ های داخلی در درون حزب.

Ms طولانی بیلی توصیف Maxine Peake به عنوان یک "الماس" در توییتر به اشتراک گذاشته شده و مصاحبه با مستقل نشان داد که جناح چپ بازیگر "یهودستیزانه" مشخصات مربوط به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بیان کرد که پلیس آمریکا مسئول آموخته بود تاکتیک های خود را از نیروهای اسرائیلی.

Starmer توضیح این ادعا به عنوان یک "یهودستیزانه تئوری توطئه" و Ms Peake بعد پذیرفته شده است که آن را "نادرست".

این سالفورد و اکلز MP – به طور گسترده ای به عنوان نامزد سمت چپ زمانی که او از دست داده و این سال را به کار نبرد رهبری به Starmer -- گفت: او برداشته شد و با وجود صدور یک پیام روشن او را تایید نکرده و تمام دیدگاه های مطرح شده توسط Ms Peake در مصاحبه با مستقلو قبل از اینکه او می تواند بحث در مورد این موضوع با آقا Keir.

او اخراج شد و مورد ستایش قرار داد با گروه یهودی و میانه کار نمایندگان مجلس به عنوان یک نشانه آن است که Starmer مشخص شد به ریشه های یهودستیزی در خارج از حزب است. اما جناح چپ متحدان طولانی بیلی ابراز خشم با سابق سایه صدراعظم جان مکدانل اعلام "همبستگی" با رییس frontbencher و حرکت بنیانگذار جان Lansman افشاگری یک "بی پروا افراطی".

صحبت کردن در مدت کوتاهی پس از Ms طولانی بیلی را حذف آقا Keir گفت: "به اشتراک گذاری مقاله اشتباه بود به این دلیل که مقاله موجود یهودستیزانه تئوری های توطئه است.

"بنابراین من ایستاده بود ربکا طولانی بیلی را از دولت سایه. من آن را ساخته ام من اولویت اول برای مقابله با یهودستیزی و بازسازی اعتماد با جامعه یهودی است که اولویت شماره یک برای من است."

در طول مصاحبه برجسته Corbyn حامی Ms Peake توصیف جانشین او Starmer به عنوان "قابل قبول تر از حزب کارگر برای بسیاری از افرادی که واقعا جناح چپ" اما گفت که او همچنان به بازگشت این حزب به عنوان بهترین راه از "محافظه کاران"است.

و وقتی پرسیده شد که در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات گسترده در جهان, او گفت که "نژادپرستی نظاممند است یک مسئله جهانی" اضافه کرد: "تاکتیک های استفاده شده توسط پلیس در امریکا زانو در جورج فلوید گردن بود که یاد گرفتیم از همایش ها و سمینارها با اسرائیل و سرویس های مخفی."

در حالی که ما در اجرای قانون مقامات دریافت کرده اند, آموزش های از ارتش اسرائیل گفته است که پیشنهاد این آموزش شامل تاکتیک های زانو در یک فرد گردن.

Ms طولانی بیلی های مقاله در توییتر با این نظر که Peake بود "مطلق الماس" موجب موجی از خشم و انزجار را در سایت های رسانه های اجتماعی و خواستار استعفای او از یهودستیزی شدند.

او بعد توییتی به می گویند که پیام او "نیست در نظر گرفته شده برای حمایت از تمام جنبه های از مقاله".

Ms طولانی بیلی گفت که او موافقت کرده بود عبارت از روشن شدن با آقا Keir خواهد شد و سپس دستور داد به هر دو توییتهایی پایین.

او گفت: "من نمی توانستم این کار را در وجدان خوب و بدون صدور یک بیانیه مطبوعاتی از روشن شدن. من تا به حال خواسته به بحث در مورد این مسائل با Keir قبل از توافق چه بیشتر اقدام به گرفتن اما متاسفانه او در حال حاضر تصمیم خود را."

Ms طولانی بیلی گفت که او هرگز در نظر گرفته شده برای "تایید هر بخشی از مقاله است که" به جای معنی برای نشان دادن حمایت برای Ms Peake انتقاد از دولت حزب محافظه کار را از دست داده و coronavirus.

با این حال منابع گفت: frontbencher شد و بارها و بارها خواسته به حذف او صدای جیر جیر اصلی ستایش Ms Peake اما خودداری کرد.

در آشکار نشانه آن است که او قصد ندارد به یک خار در رهبر جانبی از backbenches Ms طولانی بیلی گفت: "برای من روشن است که من باید همچنان به حمایت از حزب کارگر در پارلمان تحت Keir Starmer رهبری به نمایندگی از مردم از سالفورد و اکلز و کار به سمت بیشتر در برابر صلح آمیز و پایدار در جهان است."

Ms Peake بعد در توئیتر خود نوشت: "من احساس می کنم این مهم است برای من روشن است که در هنگام صحبت کردن به مستقلمن نادرست در فرض من از پلیس آمریکا آموزش و منابع آن است. من پیدا کردن نژادپرستی و یهودستیزی شنیع و من به هیچ وجه خواست و نه در نظر گرفته شده برای اضافه کردن علوفه به هر گونه نظرات خلاف."

ماری van der زیل رئیس هیئت نمایندگان از یهودیان ستایش کار رهبر برای گرفتن "اقدام سریع" بیش از ردیف.

او گفت: "من می خواهم برای تشکر از Keir Starmer برای حمایت از کلمات خود را با اقدامات یهودستیزی. پس از ربکا طولانی بیلی مشترک یک تئوری توطئه ما و دیگران به او این فرصت را به جمع شدن و عذر خواهی.

"برای ما جای تعجب و ترس پاسخ او این بود احساساتی. موقعیت خود را به عنوان سایه وزیر آموزش و پرورش بود و در نتیجه قابل دفاع است.

"می تواند وجود داشته باشد هیچ فضایی برای این نوع از عمل در هر حزب و آن را مناسب است که پس از به چالش کشیدن سال کار در حال حاضر ساخت این دیدار رهبر جدید خود را."

خانم مارگارت هاج برجسته یهودی کار MP گفت: "این چیزی است که تغییر در فرهنگ به نظر می رسد. این چیزی است که تحمل صفر به نظر می رسد.

"این چیزی است که بازسازی اعتماد با جامعه یهودی به نظر می رسد."

خانم لوئیس Ellmann کهنه کار MP که ترک این حزب در سال گذشته در اعتراض Corbyn شکست برای مقابله با یهودستیزی گفت: Starmer تمایل به نظم و انضباط چنین ارشد همکار بود "بسیار دلگرم کننده نشانه".

و کار MP نیل Coyle, یکی دیگر از منتقدان آقای Corbyn گفت: "Keir Starmer وعده داده رهبری در مقابله با این مشکل است. امروز او آن را تحویل داده است.

"پس از مدت طولانی با یک رهبر همدستی در این مشکل این است که شگفت انگیز و عظیم امداد."

شرکت صندلی از همه حزب و گروه پارلمانی علیه یهودستیزی کار را کاترین McKinnell و محافظه کار اندرو پرسی گفت: "ما خوش آمدید آقا Keir Starmer را تحمل صفر رویکرد و اقدام قاطع. اعضای مجلس وظیفه دارند به چالش یهودستیزانه تئوری های توطئه آنها را به اشتراک گذاری."

آقا Keir عمل تاکید تمایل خود را برای تمبر از ردیف بیش از یهودستیزی که گل نشسته حزب تحت Mr Corbyn رهبری است.

Ms طولانی بیلی دیده می شد توسط بسیاری به عنوان آقای Corbyn را وارث ظاهری اما او از دست رفته را به آقا Keir در رهبری انتخابات در ماه آوریل است.

او چشمگیر اخراج است به احتمال زیاد به منفجر شکننده آتش بس در کار به گروه های مختلف.

Keir Starmer می گوید: "من آن را ساخته ام من اولویت اول برای مقابله با یهودی ستیزی' به عنوان او کیسه ربکا طولانی بیلی

سابق سایه صدراعظم جان مکدانل بود که در میان اعضای این حزب چپ گرا ارائه حمایت خود را برای Ms طولانی بیلی

او گفت: "در طول بحث از یهودستیزی همیشه گفته شده است انتقاد از شیوه دولت اسرائیل است و نه از میان می برد.

"من باور نمی کنم بنابراین که این مقاله یا ربکا طولانی بیلی باید اخراج شده ام. من ایستاده در همبستگی با او."

مت ضرب پسرخاله که به کارگردانی Ms طولانی بیلی ارتباطات استراتژی در کار رهبری مسابقه گفت: "ظاهرا ما در حال حاضر بیشتر مایل به کیسه خود ما frontbenchers از تماس برای اخراج از دولت frontbenchers."

جان Lansman بنیانگذار جناح چپ مردمی فعال شبکه شتاب گفت: این حرکت یک "بی پروا افراطی".

او گفت: "من یک یهودی عضو کار ملی کمیته اجرایی که نشسته بی شماری پانل داوری یهودستیزی شکایات و اغلب مورد انتقاد قرار گرفته است برای من دشوار رویکرد به یهودستیزی در سمت چپ.

"من اعتقاد ندارم که هر چیزی وجود دارد که در این مصاحبه و اخراج ربکا بی پروا افراطی توسط Keir Starmer."

آقای Lansman ستایش Ms طولانی بیلی تعهد به مبارزه با ضد یهودی نفرت در رهبری مبارزات انتخاباتی.

وی افزود: "بیش از 135,000 کار اعضای رای برای ربکا در انتخابات رهبری. Keir می گوید: "حزب وحدت و در عین حال کیسه او را از مقابل نیمکت بدون هیچ دلیل خوب است.

"من ایستاده در مطلق همبستگی با ربکا طولانی بیلی به عنوان نشانی از بقیه حرکت است."

یک سخنگوی مستقل گفت: "به عنوان مقاله روشن می سازد که نمایش Maxine Peake نیست دیدگاه های مستقل."

آخرین مطالب