جنگ ستارگان Mandalorian کست شاخه خشکیده درخت را تیموتی oil city - CNET

تیموتی oil city شناخته شده است برای بازی gunslingers و کابوی ها مانند کلانتر ست بولاک در HBO این سریال تلویزیو

توسط SALAMNEWWS در 27 اردیبهشت 1399
tim1

تیموتی oil city شناخته شده است برای بازی gunslingers و کابوی ها مانند کلانتر ست بولاک در HBO این سریال تلویزیونی و فیلم شاخه خشکیده درخت.

HBO

برای فصل آینده از ستارگان تلویزیون سری از Mandalorian در دیزنی به علاوهطرفداران را ببینید, یک چهره جدید در میان جمعیت: Netflix بکشد سانتا کلاریتا رژیم غذایی بازیگر تیموتی oil city, با توجه به یک جمعه گزارش از خبرنگار هالیوود.

هیچ کلمه ای رسمی و در عین حال اگر oil city خواهد بود در بازی به خوبی شناخته شده جنگ ستارگان شخصیت و یا کسی که با نام تجاری جدید. اما با توجه به oil city استعداد برای بازی تفنگ دار و گاوچران در تلویزیون نشان می دهد توجیه و شاخه خشکیده درخت, آن را می خواهم به دیدن او زین بعد به Mandalorian خود (با بازی پدرو پاسکال) به عنوان یک شخص وابسته و یا شاید حتی یک جدید nemesis.

دیزنی و لوکاس فیلم نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

timothyolyphant

تیموتی oil city همچنین معاون US marshal در شبکه FX سریال توجیه می شود.

شبکه FX

Oil city خواهد بود پیوستن به بازیگران دیگر تازه واردان به فصل 2 از Mandalorian از جمله ترمیناتور بازیگر Michael Biehn, لوک کیج بازیگر Rosario Dawson و فیلم جنگ ستارگان لذت ببر بازیگر Temuera Morrison.

مدیران جدید خواهد بود در دست برای فصل آینده نیز از جمله رابرت رودریگز (شهر گناه) و Peyton Reed (Ant-Man و زنبور). آنها را به پیوستن به مدیر دیو filoni داخل و نمایش خالق Jon Favreau. بعدی فصل Mandalorian آغاز بکار در دیزنی Plus در ماه اکتبر.

تلویزیون و فیلم دیزنی به علاوه دیزنی جنگ ستارگان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن