بهترین خلاء بی سیم برای سال 2020 : از کوسه ، Bissell ، دایسون ، هوور ، Moosoo و بیشتر -- CNET

خلاء های امروزی دیگر سنگین و بی رویه نیست. در عوض آنها سبک وزن، بی سیم شده اند و بر روی باتری های قابل شارژ لی

توسط SALAMNEWWS در 2 مهر 1399

خلاء های امروزی دیگر سنگین و بی رویه نیست. در عوض آنها سبک وزن، بی سیم شده اند و بر روی باتری های قابل شارژ لیتیوم یون اجرا شده اند. بسیاری می توانند انواع مختلف کف پوش، از فرش گرفته تا چوب جنگلی را اداره کنند. آنها اغلب با پیوست های مفید بیش از حد برای کمک به کارهای متعدد در اطراف خانه می آیند.

یک شرکت به نام دایسون به طور خاص دید که این تغییر دریا در حال آمدن است. دایسون اولین باری بود که پیشگام این زمینه با یک سری واک های چوب سری سیکلون پنجم بود. شرکت های دیگر از آن زمان کت و شلوار را دنبال کرده اند، و در حال حاضر خلاء های بی سیم خود را می فروشند. برخی حتی بی شرمانه محصولات دایسون را کلون کرده اند. برخی دیگر ریف های جدید متمایز در خلاء بی سیم، با ویژگی های نوآورانه همه خود را.

ادامه مطلب: بهترین خلاء ربات سال 2020: iRobot Roomba, Neato و بیشتر

سپس همه آنها را از طریق یک باتری سخت از آزمایش های مراقبت از کف بر روی کف پوش سخت، فرش و سطوح دیگر قرار داده است. این روند بیش از ۱۵۰ ساعت طول کشید تا تکمیل شود. همچنین چندین پوند شن و ماسه و برنج مصرف می کرد، به علاوه صدها مشت موهای حیوان خانگی. پس از آن، ما مشخص کرده ایم که این محصولات میدارد ما برای بهترین خلاء بی سیم برای سال 2020 است.

کریس مونرو/سی نت

V11 آخرین و بزرگترین خالی چوب دایسون است. همچنین گران ترین ماشین در گروه آزمایش ما است. که گفت : این مدل گل سرسبد ارائه بهترین عملکرد در کلاس برای مطابقت با قیمت شیب دار آن است. در سطوح کف چوب جنگلی، این خلاء دایسون به معنای واقعی کلمه طبقه برهنه تمیز از گرد و غبار و خاک پاک شده است. این خلاء که دارای یک بسته باتری قابل شارژ لیتیوم یون است، وانت نزدیک بی عیب و نقص هر دو نمونه آزمایش شن و ماسه و برنج سیاه (به ترتیب 6/99 و 100 درصد) را نشان داد.

صاحبان حیوانات خانگی نیز prowess V11 در از بین بردن موهای حیوان خانگی قدردانی. در طی آزمایش های حکایتی، خلاء الیاف مو و گرد و غبار را از میان شمع و فرش کم شمع به طور کامل خارج کرد. وانت مو حیوان خانگی در سراسر کف پوش چوب جنگلی رفت تقریبا نیز هست. تنها دترکتورها یک توده ولگرد خلاء از دست رفته در بالای منطقه آزمون ما بود. که و چند رشته به پایان رسید تا در اطراف رول قلم مو V11 پیچیده شده است.

من قطعا دوست دارم که چگونه آسان سطل گرد و غبار V11 است به خالی. فقط خلاء را به سطل زباله هدف، و فشار زبانه انتشار برای باز کردن درب سطل گرد و غبار است. برای بستن آن برگه را در جهت مخالف بکشید. مدل های دیگری که آزمایش کردیم یک کابوس در این زمینه بود. هوور بلیدماکس بیشترین دردسر را به ما داد. مو و گرد و غبار به طور معمول در اعماق فنجان خاک آن به دام افتاده شد. من هم حیله و تزویر بن ش رو پیدا کردم که باز بشه بدتر از آن، همیشه مشخص نیست که سطل خاکی به طور امن متصل شده است.

دایسون همچنین پیوست های متعددی را در جعبه بسته نرم افزاری می کند. در میان آنها یک ابزار crevice برای تمیز کردن فضاهای تنگ، یک ابزار موتوری برای upholstery، قلم مو گرد و غبار نرم و سر قلم مو خاک سرسخت برای کشیدن خاک زمین در از فرش با مکش قوی است. همه این باعث می شود دایسون V11 انتخاب روشن برای بهترین پول خلاء بی سیم می تواند خرید. اطلاعات بیشتر در مورد دایسون V11.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن