جنگ ستارگان مورد علاقه Boba Fett به نظر می رسد در Mandalorian فصل 2 - CNET

Boba Fett ظاهر خواهد شد در Mandalorian. لوکاس فیلم این Mandalorian دیزنی به همراه سری مطمئن شوید که به نظر می

توسط SALAMNEWWS در 19 اردیبهشت 1399
bobafett2.jpg

Boba Fett ظاهر خواهد شد در Mandalorian.

لوکاس فیلم

این Mandalorian دیزنی به همراه سری مطمئن شوید که به نظر می رسد بسیاری مانند Boba Fett اما آماده شدن برای چیزی که واقعی است. CNET سایت خواهر ComicBook.com تایید کرده است که Boba خود را به نظر می رسد در فصل 2 از Mandalorian و برگزار خواهد شد توسط Temuera Morrison, که بازی Boba Fett پدر Jango Fett در سال 2002 فیلم جنگ ستارگان: حمله کلونها. نمایندگان برای موریسون و لوکاس فیلم را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شکارچی فضل Boba Fett شده است از طرفداران جنگ ستارگان مورد علاقه برای اولین بار ظاهر می شود در انیمیشن از طریق بدنام Star Wars Holiday Special سپس ظاهر می شود و در زندگی در جنگ ستارگان: امپراتوری حملات برگشت.

همانطور که برای Mandalorian سری تمرکز روی یک شکارچی فضل به نام Din Djarin اما با اشاره به عمدتا به عنوان "Gossip" چه کسی بازی توسط پدرو پاسکال. Mandalorians یک قبیله از رزمندگان ماهر و اگر چه نه به دنیا به گروه Din Djarin مطرح شد و آنها را در زمان خود به راه و سنت.

در این مجموعه او به دنبال می یابد و یک کودک از گونه ناشناخته و تصمیم گرفت او نمی تواند به نوبه خود آن را به مشتری خود را به طوری آن را نگه می دارد با او و محافظت از آن است. کودک تبدیل به یک شخصیت بسیار محبوب و اگر نه آن گونه و نه نام همیشه نازل شده آن را معمولا به عنوان "کودک Yoda" پس از باستان جنگ ستارگان شخصیت Yoda.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان ماه مه سال 2020

4:08

نیوزیلند متولد Morrison, 43, نه تنها بازی Jango Fett او ابراز کلون ایجاد شده با Jango DNA در هر دو جنگ ستارگان قسمت دوم: حمله کلونها و 2005 فیلم جنگ ستارگان: انتقام از Sith. و او حتی Boba Fett قبل از نوع: او rerecorded Boba Fett را برای خطوط 2004 DVD rereleases اصلی سه جنگ ستارگان سینما.

در غیر جنگ ستارگان سینما, او ابراز ارشد توی, Moana پدر در سال 2016 را Moana و بازی توماس کاری پدر از Aquaman در سال 2018 Aquaman بزرگ-ویژگی های صفحه نمایش.

در فصل دوم از Mandalorian است بازگشت به دیزنی Plus در ماه اکتبر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب