مشتریان با حداکثر سرعت دویدن خداحافظی به خود 5G خدمات - CNET

تنها Samsung Galaxy S20 5G خواهد کار بر روی جدید شبکه T-Mobile. اندرو هویل/CNET T-Mobile است خاموش با حداکثر

توسط SALAMNEWWS در 13 تیر 1399
hoyle-promo-samsung-galaxy-s20-ultra-2

تنها Samsung Galaxy S20 5G خواهد کار بر روی جدید شبکه T-Mobile.

اندرو هویل/CNET

T-Mobile است خاموش با حداکثر سرعت دویدن 5G شبکه سه ماه پس از حامل 26.5 میلیارد دلار ادغام با Sprint به پایان رسید در تاریخ 1 آوریل. این redeploying امواج رادیو و تلویزیون به عنوان بخشی از خود را 5G اما مگر اینکه با حداکثر سرعت دویدن 5G مشتریان سامسونگ Galaxy S20 5Gآنها نیاز به یک گوشی جدید به استفاده از T-موبایل 5G شبکه.

هر چند T-Mobile در حال حاضر ساخته شده است این حرکت در شهر نیویورکآن را در حال حاضر خاموش با حداکثر سرعت دویدن کل 5G شبکهبود که هم در بخش هایی از شیکاگو و لس آنجلس و فینیکس, Washington, DC, آتلانتا و دالاس-فورت وورث, هوستون, کانزاس, شهرستان Miami.

T-Mobile در حال حاضر تعویض 2.5 GHz طیف پشت در و آن را در دسترس در حال حاضر برای 5G در برخی از مناطق لا نیویورک, شیکاگو, شیکاگو و فیلادلفیا.

ادامه مطلب: بهترین گوشی برای سال 2020

"ما در حال کار به سرعت دوباره استقرار بهینه سازی و تست 2.5 GHz طیف قبل از روشنایی آن را در شبکه T-Mobile," T-موبایل سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

حامل ارائه جایگزینی برای گوشی های سابق با حداکثر سرعت دویدن 5G مشتریان. مشتریان که اجاره و یا سرمایه گذاری یک 5G تلفن در بیش از 10 دلار در ماه داده خواهد شد و یک کهکشان S20 5G برای 10 دلار در ماه پس از $31.67/ماه اعتبار در 18 ماه اجاره. مشتریان که خود را اجاره و یا سرمایه گذاری یک 5G تلفن برای کمتر از 10 دلار در ماه داده خواهد شد و یک کهکشان S20 5G برای صفر دلار یک ماه پس از $41.67/ماه اعتبار در 18 ماه اجاره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن