SpongeBob SquarePants movie پرش تئاتر برای جریان مراسم افتتاحیه - CNET

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run دارای یک قسمت جدید. پارامونت The SpongeBob Movie: Sponge on the Run را

توسط SALAMNEWWS در 3 تیر 1399
spongebob

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run دارای یک قسمت جدید.

پارامونت

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run را انتخاب کرده است برای دور زدن آن اوت اکران به جای رفتن مستقیم به ویدئو در تقاضا در اوایل سال آینده قبل از ظاهر شدن در CBS دسترسی به همه با توجه به انواع گزارش روز شنبه. (افشای: CNET متعلق به ViacomCBS.)

این coronavirus همه گیر مجبور پارامونت به تاخیر فیلم را به, جولای اکران به اوت. 7 اما در حال حاضر به شرح زیر مسیر از عضو شورای نظارت مدت تور جهانی و Scoob! در پرش تئاتر و اکران به جای خدمات مانند آمازون و آیتونز.

این روشن نیست که چه مدت آن را در کسانی که خدمات قبل از آن سر به CBS دسترسی به همهکه خانه تمام فصول SpongeBob کارتون بیش از حد به عنوان بخشی از ViacomCBS' تغییر علامت تجاری و گسترش اشتراک جریان پلت فرم.

SpongeBob در فیلم سودآور عناوین برای پارامونت: این فیلم برای اولین بار در سال 2004 در زمان $141 میلیون دلار در سطح جهانی 2015 را در اسفنج بیرون از آب بالا برده است که به $325 میلیون.

وجود دارد یک زن و شوهر از نکات که چرا برترین انتخاب مسیر دیجیتال. دیگر خانواده گرا فیلم دیوهای تور جهانی دیجیتال انتشار در ماه آوریل در زمان نزدیک به 100 میلیون دلار در سه هفته اول گزارش درآمد بیشتر برای جهانی از اصلی پیش فرض' کل داخلی تئاتر مسافت. Scoob! بنا به گزارش ها شانس خوبی بیش از حد زمانی که آن را وارد دیجیتال در ماه مه با شکوه اجاره در آخر هفته باز کردن آن.

جزئیات: Tom Kenny, صدای SpongeBob در مستند چگونه تاثیر می گذارد نشان می دهد

بر خلاف کارتون The SpongeBob Movie: Sponge on the Run کامپیوتر-انیمیشن با برخی از اقدام زنده و در همراهی با آن فیلم پیشینیان را از ویژگی های چند افراد مشهور تکه (David Hasselhoff امواج ساخته شده در این فیلم برای اولین بار).

به عنوان شما می توانید در تریلر زیر یکی از کسانی است که کیانو ریوز بازی یک شخصیت به نام حکیم -- "من ساخته شده از مریم گلی و من هستم و گلی پس از آن آثار بسیار خوب," او می گوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن