Spider-Man: به عنکبوت-آیه تقریبا تا به حال تام هلند توبی مگوایر و اندرو گارفیلد cameos - CNET

Spider-Man: به عنکبوت-آیه تا به حال ایده های بزرگ برای بیشتر Spider-عامیانه. سونی پیکچرز انیمیشن Spider-Man:

توسط SALAMNEWWS در 18 اردیبهشت 1399
spider-man-spider-verse-animated-film-1

Spider-Man: به عنکبوت-آیه تا به حال ایده های بزرگ برای بیشتر Spider-عامیانه.

سونی پیکچرز انیمیشن

Spider-Man: به عنکبوت-آیه هیچ وجه نیاز به بهبود -- اما آن را تقریبا دیدم بسیار ویژه مجموعه ای از تکه. تولید کننده کریستوفر میلر نشان داد در چهارشنبه قرنطینه سازمان دیده بان حزب که او می خواست تکه برای تام هلند توبی مگوایر و اندرو گارفیلد, هر سه, بازیگران, بازی مرد عنکبوتی در سونی Spider-Man جهان از شخصیت های (بله که عنوان رسمی).

"ما تن به تن سونی برنج بلند پروازانه برچسب های مربوط به Spider-ژامبون توبی اندرو و تام. آنها احساس آن را " بیش از حد به زودی,'" میلر توییتی.

در حالی که سه نفر شده اند که ویژه عنکبوت-آیه در حال حاضر مقدار زیادی از عنکبوت-عامیانه در آن صفحه: Miles Morales, Peter B. پارکر, Chris Pine پیتر پارکر Spider-زن Peni پارکر مرد عنکبوتی نویر و آخرین اما نه کم, پیتر Porker نام Spider-ژامبون. من امیدوارم که شما در حال برنامه ریزی خود را آیه بعدی rewatch در حال حاضر.

شرکت تولید کننده Phil Lord نیز در بر, پارتی, اذیت کردن "شگفتی در فروشگاه" برای عنکبوت-آیه عاقبت. "ما یادآوری چندین بار امروز نه به می گویند هر چیزی در مورد آن. من حدس می زنم آنها می دانند که ما نمی توان اعتماد کرد" او هنوز توییتی. "همه می توانم بگویم این است... مشغول به کار در تمام طول روز از آن روز گذشته و تا به حال یک توپ. تماشای این رو من پمپ برای همه شگفتی در فروشگاه برای 2022."

میلر تایید کرد که عنکبوت-آیه را عاقبت خواهد بود در ماه اکتبر سال 2022 (این مستند را پیچیده آن قطعا).

دیگر عنکبوت-آیه خیلی چیزهای

مایل' قرعه کشی شماره که برنده او در بروکلین سند چشم انداز آکادمی 42 بود به دلیل "همکاری."

"بله 42 در ابتدا قرعه کشی توپ که مایل به سند چشم انداز آکادمی. 42 و مایل در بسیاری از همکاری."

این سرد است: "یک حکومت نداشت dialogue جعبه یا هر چیزی بیش از حد کتاب های کمیک-y تا پس از مایل است گاز گرفته."

یکی دیگر از جذاب چیز عالی در توسعه: "شخص مهم در میان یکدسته الهام گرفته شده بود @sinKEVitch نسخه در کمیک. شخصی خود flashback بعد از آن در فیلم به ویژه ادای احترام به سبک های باور نکردنی."

شوخی در داخل (که در حال حاضر برای همه): "ما باید عقب و جلو جنگ شوخی با دوستان ما مدیر @willgluckwhat که خجالت ما قرار دادن نام ما در آسان یک در میان دیگر فیلم است. در این فیلم ما تا به حال نام خود را در پست اعتبارات صحنه ولی قطع به دلایل قانونی."

برای اطلاعات بیشتر میلر و خداوند نبوغ تولید کنندگان انیمیشن کمدی متصل آینده در ماه اکتبر همه چیز رفتن به برنامه. در اینجا تریلر:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن