اسپانیایی درخواست برای قناری و بالئاریکس قرنطینه معافیت توبیخ به انگلستان اتباع توصیه به ماندن

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بیشتر دانستو در انگلیسی' به امید گرفتن در تعطیلات خارج از کشور در تابستان امسال پس از وزارت امور خارجه توصیه می شود در برابر همه اما ضروری سفر به محبوب بالئارس و جزایر قناری و داونینگ استریت هشدار داد که "هیچ سفر ریسک" در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هشدار در برابر همه غیر ضروری سفر, آورده, خورشید, دریا و ماسه توچال مقصد در خط با سرزمین اصلی اسپانیا در موثر حمله به مادرید است که شفاعت برای یک "پل هوایی" برای محافظت از جزایر' گردشگری وابسته به اقتصاد پس از روز شنبه را تحمیل 14 روز قرنطینه در مسافران از کشور است.

اما از آن است که به احتمال زیاد به آن را آسان تر برای خانواده هایی که رزرو تعطیلات در بالئاریکس – مایورکا ایبیزا و Menorca – و قناری به ادعای پول خود را به عقب از تور اپراتورها و شرکت های هواپیمایی و شرکت های بیمه.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: قرنطینه اقدامات ناعادلانه بود و این رئال مادرید بود که در تلاش برای متقاعد کردن انگلستان به تغییر ذهن خود را. بریتانیا را "خطا" بود که در نظر اسپانیا coronavirus رای دادن به عنوان یک کل زمانی که بسیاری از مناطق کاهش عفونت های از انگلستان, او گفت:.

در ضمن انگلیسی ها شدند نامشخص به عنوان حکمت, رزرو, سفر به جاهای دیگر در اروپا پس از بوریس جانسون سخنگوی رسمی روشن ساخته است که قرنطينه ترمیم می تواند در مسافران از کشورهای دیگر فقط به عنوان به سرعت به عنوان رخ داده است با اسپانیا. محدودیت های جدید اعمال شدند برای این کشور در روز شنبه فقط یک روز پس از بریتانیا هشدار داده شد به سنبله از عفونت. در واکنش به قوانین جدید Jet2 است لغو تمام پروازها و بسته بندی تعطیلات به اسپانیا تا اواسط ماه اوت است.

Grant Shapps حمل و نقل وزیر اعلام کرد او می خواهد خانه پرواز اولیه از خود اسپانیایی تعطیلات در روز چهارشنبه. این قابل درک است که او ترک برای تعطیلات خود را در صبح روز شنبه پس از مطلع شدن از جدید قرنطینه ممکن است مورد نیاز باشد اما احساس آن را نمی خواهد حق را برای او به استفاده از اطلاعات در داخل در دسترس نیست به دیگر گردشگران داخلی.

"هر چه زودتر من را از اسپانیا خودم را هر چه زودتر من می توانید از طریق قرنطینه" گفت: آقای Shapps.

در شب دوشنبه به دیلی تلگراف گزارش داد که وزرای شد با توجه به برنامه ریزی برای کاهش 14 روز در قرنطینه به 10. در زیر طرح بازگشت مسافران خواهد بود آزمایش هشت روز پس از فرود و اجازه داد دو روز پس از آن اگر نتیجه خود آمد منفی است.

آقای جانسون بود در آینده تحت فشار به ارائه کمک های مالی برای گردشگران داخلی مجبور به ماندن در خانه برای دو هفته پس از بازگشت خود را.

خیابان داونینگ با صدور فراخوان برای کارفرمایان به "انعطاف پذیر" با قرنطینه کارکنان اما گفت هیچ برنامه ای برای ساختن گردشگران داخلی واجد شرایط قانونی بیمار پرداخت و گفت: آنها ممکن است مجبور به درخواست برای مزایای رفاهی مانند جهانی اعتباری و یا اشتغال و حمایت از کمک هزینه (ESA) است که می تواند ارزش به عنوان کمی به عنوان £74 یک هفته در حالی که ادعا می کند در حال ارزیابی شده است.

Anneliese Dodds سایه صدراعظم دولت را متهم به یک "کناره گیری از مسئولیت" در حالی که TUC دبیر فرانسیس o'grady گفت: کسانی که تحت قرنطینه باید پرداخت حداقل زندگی واقعی نرخ دستمزد £320 هفته.

اسپانیا سخت است-آمار هتل ها ارائه داده اند به پرداخت گردشگران خارجی به کروناویروس آزمون در تلاش برای فریب بازگشت بازدید کنندگان قرار داده و با موج تازه موارد و انگلستان قرنطینه تصمیم که مورد انتقاد قرار گرفته توسط انجمن تجارت CEHAT به عنوان "نه تنها ناعادلانه اما کاملا غیر منطقی و فاقد ظلم".

فرشته ویکتور تورس رئیس جمهور از جزایر قناری گفت که "حس مشترک" دیکته از بین بردن قرنطینه برای بازدید کنندگان به سلیمان که به او گفته بودند تجربه همان عود coronavirus موارد دیده می شود در مناطقی مانند کاتالونیا و "نمی تواند زنده بماند بدون باز کردن به خارج".

و Valencian رهبر منطقه ای Ximo پویگ گفت: "ما اپیدمیولوژیک داده های بهتر از انگلستان. من نمی فهمم که چرا شما را در تصمیم گیری مانند این با چنین گسترده brushstroke."

مسافران بازگشت از اسپانیا ابراز سرخوردگی و کناره گیری در کوتاه مدت متوجه قرنطینه مورد نیاز است.

جو آلن, یک تولید کننده تلویزیون از لندن گفت: PA اخبار آژانس در بازگشت از مادرید: "چه شده اند مفید است برای کسی که آن را روشن ساخته شده در -- 'یک احتمال واقعی وجود دارد که می تواند شما را متوقف از آمدن به خانه'. شما می توانید استدلال می کنند که من ساده و بی تکلف برای دانستن نیست که, اما من فکر می کنم این ممکن است مفید باشد."

و سوفیا Fadil از برایتون بود که برکنار طول مستند از سفر او کار گفت: این حرکت یک "سیلی" برای این صنعت است.

"من فکر می کنم این ظالمانه است که دولت در نهایت به تایید آن سه ساعت قبل از آن اجرا شد," او گفت:.

یک سخنگوی Abta سفر ارتباط گفت: "هیچ اطلاعات خاص به اشتراک گذاشته شده توسط دولت به عنوان معیار دقیق و یا عفونت نرخ استفاده می شود برای تعیین مواضع سیاست."

Abta گفت: حرکت بود "ساختن آن غیر ممکن است برای سفر کسب و کار به کسب و کار موثر تصمیم گیری" و هشدار داد که توقف-شروع تصمیم گیری شد و اثبات گران است.

کلمبوس منابع کاهش چشم انداز قریب الوقوع مرمت اقدامات قرنطینه برای کشورهایی مانند فرانسه یا آلمان که در آن Covid-19 عفونت نرخ در حال حاضر در حال اجرا به طور قابل توجهی پایین تر از در اسپانیا.

اسپانیا ثبت کرده است 39.4 موارد Covid-19 به ازای هر 100,000 نفر در طول دو هفته گذشته در مقایسه با 14.6 در هر 100000 نفر در هر دو بریتانیا و فرانسه با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما آقای جانسون سخنگوی روشن ساخته وزیران آماده بودند قاطعانه عمل کند اگر داده ها نشان می دهد تازه خوشه از این بیماری است. توصیه خواهد شد ساخته شده توسط بهداشت عمومی انگلستان و مشترک امنیت زیستی مرکز بر اساس تعداد موارد در هر 100 ، 000 و عواملی مانند میزان افزایش مرگ و میر, آمار و ارقام این کشور آزمایش ظرفیت و انگلستان ارزیابی قابلیت اطمینان از اطلاعات خود را سخنگوی گفت.

آمار و ارقام دریافت شده در روز جمعه از اسپانیا وزارت بهداشت نشان دادن موارد جدید تا 75 درصد باعث PHE و JBC توصیه برای تمدید قرنطینه بود که مورد تایید وزرا از جمله آقای Shapps وزیر امور خارجه Dominic Raab و دفتر هیئت دولت وزیر مایکل گوو در روز شنبه.

پرسید که چه دولت مشاوره می تواند به هر کسی با توجه به سفر خارج از کشور به یکی از کشورهای است که در آن قرنطینه برداشته شد در اوایل این ماه آقای جانسون سخنگوی پاسخ داد: "هیچ سفر بدون خطر و اختلال ممکن است و هر کسی که به سفر خارج از کشور باید آگاه باشند که ما مشاوره سفر و معافیت لیست است که به طور مداوم تحت بررسی به عنوان ما به نظارت بر وضعیت بین المللی."

اسپانیا وزیر گردشگری, ریس Maroto گفت: در روز دوشنبه بوده است "گفتگوهای پس از تعطیلات آخر هفته با مقامات بریتانیایی در مورد حذف قرنطینه برای کسانی که بازدید از [بالئارس و قناری] سلیمان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است".

Grant Shapps برش های کوتاه خود را به زبان اسپانیایی تعطیلات (ایسنا)

Ms Maroto همچنین گفت که دولت ارائه شد انگلستان با اپیدمیولوژیک به روز رسانی در مورد هر یک از اسپانیا 17 مناطق و افزود که شش تن از آنها در حال حاضر در بهتر وضعیت اپیدمیولوژیک از انگلستان.

اما این متوقف نمی خارجی دفتر گسترش آن مشاوره در برابر همه اما غیر ضروری سفر به پوشش سلیمان.

PM سخنگوی گفت: دولت نمی ساخت قانونی بیمار پرداخت در دسترس برای کسانی که در بازگشت از اسپانیا اما امیدوار کارفرمایان خواهد بود "انعطاف پذیر" در اجازه دادن به کارکنان برای کار از خانه در حالی که خود منزوی.

"که در آن این امکان پذیر نیست و انتظار داریم که بسیاری از کارفرمایان می توانست سیاست های خود را در محل قرنطینه و ما می دانیم که برخی همچنان به ارائه کامل برای پرداخت تمام یا برخی از انزوا دوره," او اضافه شده است.

"اما اگر افرادی هستند که نیاز فوری پشتیبانی پس از آن آنها ممکن است به عنوان به سبک جدید اشتغال حمایت از کمک هزینه یا جهانی اعتبار است."

اما خانم دادز retorted: "دولت می داند که شما نمی توانید زندگی می کنند در کمتر از 100 پوند در هفته اگر شما به خود منزوی با Covid-19 اما آن را انجام داده است هیچ چیز برای تقویت بیمار پرداخت در بیش از چهار ماه.

"در حال حاضر آن را گفتن بازگشت گردشگران داخلی را به خود منزوی و بدون هر گونه پشتیبانی می کند. یک بار دیگر وزرای فقط عبور از انگشتان دست خود را و امید کارفرمایان انجام خواهد شد درست است.

"این یکی دیگر از کناره گیری از مسئولیت از دولت است که می تواند گرفتن در این بحران بهداشتی."

و Ms o'grady گفت: "هیچ کس نباید رنج می برند از نظر مالی برای زیر رسمی مشاوره به قرنطینه. هر جا که ممکن است کارفرمایان باید کار درست را انجام دهد و پرداخت قرنطینه کارگران خود را پرداخت کامل.

"دولت نیز باید آن را روشن است که افرادی که نمی توانید از خانه کار می کنند در قرنطینه خواهد بود واجد شرایط برای قانونی بیمار پرداخت. و آنها باید افزایش پرداخت بیمار از 95 پوند در هفته به حداقل سطح زندگی واقعی دستمزد £320 هفته است."

ESA پرداخت به ارزش £74 یک هفته در حالی که یک ادعا است که مورد بررسی قرار گرفت. جهانی اعتبار پرداخت شده است در به £410 یک ماه برای یک فرد مجرد و £594 برای یک زن و شوهر با نرخ پایین تر برای تحت-25s.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن