اسپانیا قرنطینه حکومت کاهش یافته ممکن است برای برخی از مناطق, وزیر تذکرات

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گردشگران داخلی که مایل به بازدید از اسپانیا آفتاب سلیمان داده شده است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید به عنوان وزیر پیشنهاد کرد که قرنطینه قوانین ممکن است خوب تنظیم اجازه می دهد تا سفر به مناطق کمتر تحت تاثیر coronavirus.

بارونس Vere نظر آمد به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد امکان بیشتر محدودیت های مسافرتی با توجه به "موج دوم" از Covid-19 ویروس در اروپا است.

آقای جانسون در دفاع از شنبه تصمیم به تحمیل یک بحث برانگیز 14 روز قرنطینه در تعطیلات سازان بازگشت از هر بخشی از کشور اسپانیا از جمله محبوب بالئارس و جزایر قناری است که صدها مایل دورتر از سرزمین اصلی و تجربه کرده اند به مراتب سطوح پایین تر از عفونت است.

اما او حاکی است که وزرا با توجه به کاهش حداقل خود انزوا دوره 10 روز با معرفی یک آزمایش آنتی ژن در هشت روز و اجازه می دهد کسانی که منفی برای بازگشت به زندگی عادی دو روز بعد

قرنطینه تصمیم باعث یک افزایش شدید موارد در اسپانیا بیش از روزهای اخیر و کشف 10 که انگلیسی ها تا به حال آزمایش مثبت پس از بازگشت از این کشور را برانگیخته خشمگین دیپلماتیک با رئال مادرید که در آن نخست وزیر پدرو سانچز را محکوم کرد و آن را "ناعادلانه".

و انگلستان ادعا می کند که محدودیت تا به حال به تحمیل یک پتو سراسر کشور بر اساس پرتاب شد به شک بعد از آلمان اتباع خود توصیه برای جلوگیری از تنها بدترین آمار مناطق کاتالونیا آراگون و نابارا.

وزیر حمل و نقل بانوی Vere در دفاع از این تصمیم در مجلس اعیان اما گفت که در آینده اقدامات می تواند تحمیل شده بر منطقه ای بر اساس. او به هیچ بازه زمانی برای هر تغییر که قابل درک است که به قریب الوقوع خواهد بود. فشرده در زمان یک بخش برای حمل و نقل سخنگو گفت که "دولت نگه می دارد و مرز اقدامات در دست بررسی ثابت".

"در حال حاضر ما در حال گرفتن رویکرد کشور به مرز اقدامات اما این مورد است که در آن می تواند این باشد که ما آنها را در جای خود برای مناطق در آینده بارونس گفت: مجلس اعیان. "ما هنوز وجود دارد اما ما قطعا به دنبال آن به دلیل آن است که مناسب مورد توجه است."

اسپانیایی وزیر خارجه Arancha Gonzalez Laya گفت: مادرید مشغول به کار بود در لندن قانع کننده برای نرم کردن مواضع خود.

"ما هنوز در حال صحبت با مقامات اروپایی توضیح داد که شیوع بیماری در اسپانیا تحت کنترل هستند ... و مطمئن شوید که اقدامات انجام شده توسط انگلیس در پاسخ به اپیدمیولوژیک ضوابط و هیچ معیار دیگری که باید چیزی برای انجام با Covid گفت:" خانم گونزالس.

انگلیسی ها بزرگترین گروه از گردشگران خارجی در اسپانیا با 18 میلیون بازدید کننده در سال گذشته یک پنجم از کل پیش از 11.2 میلیون آلمانی.

اسپانیا تجارت گردشگری بدن تخمین زده است که بریتانیا در قرنطینه به تنهایی می تواند هزینه €بخش 10bn (£9.1 میلیارد دلار) درآمد از دست داد.

زبان در طول سفر به ناتینگهام آقای جانسون در دفاع از دولت او در پاسخ گفت: "آنچه ما باید انجام دهید این است که نگاهی سریع و قاطع عمل که در آن ما فکر می کنیم که خطرات شروع به حباب دوباره.

"اجازه دهید کاملا واضح و روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اروپا و در میان برخی از دوستان اروپایی ما, من می ترسم شما شروع به دیدن برخی از مکان ها نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر."

این قابل درک است که افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: در جلسه کابینه شرکت (coronavirus عملیات) کمیته در روز شنبه که "چیزی است که باید انجام شود" پس از آن پدید آمده است که "معنی داری" 10 مورد در این ماه درگیر افرادی که بازدید اسپانیا پس از آن را شامل در فهرست کشورهای معاف از قرنطینه مورد نیاز در 10 جولای.

اما یک کلمبوس منبع بازی کردن پیشنهادات که آلوده گردشگران داخلی بودند که "کاخ سفید" در تصمیم گیری برای حذف اسپانیا از لیست با اشاره به جای آمار نشان دادن موارد جدید ظاهر می شود در نرخ سه بار که از بریتانیا و به خوبی جلوتر از دیگر مقاصد گردشگری مانند ایتالیا و یونان.

آمار و ارقام منتشر شده توسط مرکز اروپایی برای پیشگیری از بیماری و کنترل نشان داد که اسپانیا ثبت کرده است 47.2 جدید Covid مورد در هر 100000 نفر جمعیت بیش از گذشته 14 روز.

این مقایسه با 15 برای انگلستان, 16 برای فرانسه 8.8 در آلمان 5.1 در ایتالیا و 3.7 در یونان.

میزان عفونت در هر 100,000 نفر به ترتيب بيشترين آراگون منطقه در بیش از 120 عنوان کاتالونیا و ناوار که این رقم بین 60 تا 119.

والنسیا فرودگاه در اسپانیا (EPA)

در میان حدس و گمان است که بلژیک, فرانسه یا آلمان ممکن است در آینده کشورهای خود را از دست معافیت PM گفت: آن را به افراد تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به خطر رفتن به خارج از کشور در شرایط فعلی.

"این در حال تصمیم گیری برای خانواده, برای افراد, در مورد جایی که آنها می خواهند برای رفتن" او گفت:.

"من می ترسم اگر ما دیدن نشانه هایی از موج دوم در کشورهای دیگر این است که واقعا ما وظیفه ما به عمل به سرعت و قاطعانه برای جلوگیری از ... مسافران آینده را از آن مکان کاشت این بیماری در اینجا در انگلستان است."

بالا بردن چشم انداز بیشتر قرنطینه سفارشات آقای جانسون گفت: "در سراسر تابستان ادامه به چنین عملی که در آن لازم است".

خواسته در مورد گزارش 14 روز دوره قرنطینه می تواند کاهش می یابد آقای جانسون گفت: "ما همیشه به دنبال راه هایی است که در آن ما می تواند به کاهش تاثیر قرنطینه سعی کنید برای کمک به مردم سعی کنید تا مطمئن شوید که علم در حال کار برای کمک به مسافران و گردشگران داخلی.

"در این لحظه شما رو به چوب با راهنمایی هایی که ما در حال دادن به ما داده اند هدایت در حال حاضر در مورد اسپانیا و در مورد برخی از مکان های دیگر در سراسر جهان است."

کار به دادگاه تجدید نظر برای حمایت مالی برای مسافران مجبور به خود منزوی پس از بازگشت از اسپانیا.

حزب رهبر در اعیان بارونس اسمیت از بزیلدون گفت همسالان که دولت بودن "کاملا غیرمسئولانه" در عدم ارائه برای "نکات و مالی تاثیر خود انزوا".

اما حزب محافظه نظیر بارونس Buscombe retorted که در آن خواهد بود "فوق العاده و اشتباه" به "صرف و در عین حال بیشتر از پول مالیات دهندگان را در افرادی که انتخاب کرده اند را به خطرات با رفت و آمد بیشتر برای لذت بردن از در سراسر جهان همه گیر".

و بانوی Vere گفت: "هر زمان که یک سفر در طول یک بیماری همه گیر و یا در غیر این صورت همیشه وجود دارد خطر... که به سادگی حاضر نیست که یکی در خانه.

"در حال حاضر با این بیماری همه گیر خطرات قطعا بسیار بالاتر – اما می توان آنها را کاهش بیمه مسافرتی بلکه با نگاه کردن به آن سفر ارائه دهندگان که ارائه مسافران انعطاف پذیری."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن