اسپانیا قرنطینه تصمیم گرفته شده پس از 10 استرالیایی مبتلا به کروناویروس در بازگشت از تعطیلات

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تصمیم به برقراری قرنطینه در مسافران که از اسپانیا گرفته شده بود پس از 10 انگلیسی آزمایش مثبت برای coronavirus خود را در بازگشت از تعطیلات در این کشور است.

اخبار ارائه شده توسط افسر ارشد پزشکی کریس Ersin در یک بحران ویدئو کنفرانس در روز شنبه یک عامل کلیدی در تصمیم بحث برانگیز به حذف اسپانیا از فهرست کشورهای معاف از 14 روز خود انزوا قوانین.

وزیران همچنین شنیده می شود که اسپانیا به طور کلی عفونت نرخ هر 100 ، 000 نفر در حال اجرا در سه بار در این سطح در انگلستان و به خوبی بالاتر از دیگر مقصد تعطیلات محبوب مانند یونان و ایتالیا و فرانسه است.

تجدید قرنطینه است مختل میلیون تعطیلات – از جمله وزیر حمل و نقل Grant Shapps را برنامه ریزی شکستن و موجب دیپلماتیک با نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز محکوم و آن را "ناعادلانه".

آقای سانچز گفت: این یک "خطا" برای بریتانیا به اعمال پتو اقدامات در تمام نقاط کشور اسپانیا از جمله تعطیلات سلیمان صدها مایل دورتر از سرزمین اصلی در زمانی که بسیاری از نقاط کشور در حال تجربه کاهش تعداد Covid-19 موارد از بریتانیا.

یک منبع با آگاهی از کلید جلسه کابینه شرکت (coronavirus عملیات) کمیته گفت: دیلی تلگراف که پروفسور Ersin گفت که تعدادی از انگلیسی ها تست مثبت ظرف 14 روز از تعطیلات بود "از نظر آماری قابل توجهی به اندازه کافی به علت نگرانی", حتی اگر آن را فقط یک بخش کوچک از کل موارد جدید در حال حاضر در حال اجرا در اطراف 6-700 یک روز در انگلستان است.

وزیران نیز گفته بود نگران است که کاباره ها باز مانده است در بسیاری از مناطق اسپانیا در حالی که بان کی مون در محل باقی می ماند در انگلستان است.

در حدود یک سوم از 281 شیوع بیماری شناسایی شده توسط مقامات اسپانیایی در حال درک می شود مربوط به گردهمایی های اجتماعی از جمله کاباره ها.

این منبع گفت: "پیش از این دیدار کریس Ersin در حال حاضر روشن ساخته است که او قرار بود به می گویند که هیچ کاری نبود یک گزینه است. آن را به طوری که نرخ انتقال افزایش یافته بود بیش از گذشته سه روز از آن بود که وجود دارد کاملا چند مورد از انگلیسی ها از بازگشت از اسپانیا با ویروس – که متمسک."

اما دولت جداگانه منبع ایفا کردن نقش تعیین کننده از 10 موارد مثبت میان بازگشت گردشگران داخلی با اشاره به جای آمار و ارقام نشان دادن شواهدی از موج دوم Covid-19 در اسپانیا.

آمار و ارقام منتشر شده امروز توسط مرکز اروپایی برای پیشگیری از بیماری و کنترل نشان داد که اسپانیا ثبت کرده است 47.2 جدید Covid مورد در هر 100000 نفر جمعیت بیش از گذشته 14 روز.

این مقایسه با 15 برای انگلستان, 16 برای فرانسه 8.8 در آلمان 5.1 در ایتالیا و 3.7 در یونان.

میزان عفونت در هر 100,000 نفر به ترتيب بيشترين آراگون منطقه در بیش از 120 عنوان کاتالونیا و ناوار که این رقم بین 60 تا 119.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن