SpaceX راه اندازی واکنش: "انسانیت نیازهای امید' George Takei می گوید: - CNET

این SpaceX Falcon 9 rocket با سرنشین دار خدمه اژدها فضاپیما متصل شده و از سکوی پرتاب 39A در مرکز فضایی کندی در

توسط SALAMNEWWS در 11 خرداد 1399
The SpaceX Falcon 9 rocket with the manned Crew Dragon spacecraft attached takes off from launch pad 39A at the Kennedy Space Center.

این SpaceX Falcon 9 rocket با سرنشین دار خدمه اژدها فضاپیما متصل شده و از سکوی پرتاب 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

جو Raedle/گتی ایماژ

ناسا و اسپیس ایکس ساخته شده تاریخ شنبه راه اندازی فضانوردان به فضا از خاک آمریکا برای اولین بار پس از عصر شاتل فضایی پیچیده شده در سال 2011. این هم اولین بار ساخته شده بخش خصوصی فضاپیما -- SpaceX خدمه اژدها کپسول بالای این شرکت Falcon 9 rocket -- بازی های برگزار شده است کیهانی تاکسی برای فضانوردان. پس از 19 ساعت سوار ناسا 'nauts باب Behnken و داگ Hurley, رسیده, ایستگاه فضایی بین المللی 10 دقیقه جلوتر از برنامه صبح روز یکشنبه.

جهان پرداخت نزدیک توجه به مشخصات بالا اتفاق می افتد به عنوان مثال واکنش در توییتر شنبه.

ناسا البته تا به حال چیزی برای گفتن ارسال TL;DR کلیپ از راه اندازی همراه با یاد و قلب-تکان دهنده عبارت "ما پرتاب."

مردمی دیگر تکمیل شده است که دیداری با برخی از تصاویر زیبا خود را. در اینجا یک شات از دوبلین با یک cameo توسط ماه و به نظر میرسد که اگر آن را باید شروع به فکر کردن در مورد sprucing تا چیز کمی برای نهایی بازگشت از بازدید کنندگان انسان (شاید یک زن در این زمان):

چند فضانوردان ناسا تا به حال چیزی برای گفتن. درو مورگان که در بازگشت از ایستگاه فضایی در ماه آوریل (و به نظر می رسد طرفداران جنگ ستارگان) آرزو Behnken و هرلی "خدا با سرعت." "فکر کردن به خصوص از خانواده خود را با افتخار در انتظار بازگشت امن," او نوشت.

و کریستوفر فرگوسن که گروگان نهایی ماموریت شاتل فضایی گذشت باتوم به هرلی در شکوه شیوه ای.

برخی از داستانی فضانوردان وزن نیز یعنی ستاره بازحمت حرکت کردن کاپیتان کرک و آقای سولو با نام مستعار ویلیام شاتنر و George Takei. "بشریت باید امید و به شما ارائه بسیار مورد نیاز پشت سر هم از آن است." Takei نوشت.

علم بیان یا دو ارائه شده تبریک. اینجا هستید آرزوهای خوب از نیل دگراس تایسون و بیل نای:

و طبقه سیاسی ثبت نام موافقت خود را با ما politicos در هر دو طرف راهرو تویت کردن پاسخ. اینجا هستید پست از معاون رئیس جمهور مایک پنس تشکر. آدام شیف و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن:

به عنوان برای هر روز Joes و Josephines برخی نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم این مشکلات در حال حاضر نگران سیاره خانه خود را -- coronavirus همه گیر در میان آنها:

"اگر شما را ملاقات کند و تنها با لمس انگشت خود را با یک دستکش" نوشت: یک کاربر توییتر.

دیگران هر چند گفت: راه اندازی به آنها مانند Takei, یک موشک سوخت آسانسور و ارائه بسیار مورد نیاز رهایی از این مشکلات در اینجا بر روی زمین است.

"10 سال بچه داخل من که تا به حال یک بار می خواستم برای تبدیل شدن به یک فضانورد خود را به حال خود لحظات goosebumps & شادی امروز نگه داشته و فریاد "برو برو!" نوشت: یکی از اعضای Twitterati:

یکی دیگر از اشاره پر دینو طلسم روی خدمه اژدها گفت: "نمی دانستم چقدر من نیاز SpaceX دایناسور تا او ظهور در نظر. قلب من احساس کمی کمتر سنگین این بعد از ظهر."

در واقع دینو-اسلش-zero-G-شاخص (مانند آن مجلل-زمین سلف) به نظر می رسید به گیر بیش از چند قلب با زیر گرانش-هجوم GIF فرستاده تعدادی از بار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب