چهارم, سیاه, مرد مرده با حلق آویز در آمریکا و مقامات مشکوک به خودکشی

حداقل برای چهارمین بار در کمتر از یک ماه سیاه و سفید مرد مرده یافت شده است با حلق آویز در ایالات متحده آمریکا

توسط SALAMNEWWS در 28 خرداد 1399

حداقل برای چهارمین بار در کمتر از یک ماه سیاه و سفید مرد مرده یافت شده است با حلق آویز در ایالات متحده آمریکا است که مقامات باید یک بار دیگر حکومت به عنوان یک مشکوک به خودکشی است.

این نوجوان مرگ می آید و در مدت کوتاهی پس از سه مرد دیگر شده اند مرده را با آویختن آن نیز در ابتدا حکومت خودکشی که کشیده اند سوء ظن از فعالان در میان مداوم موج ضد نژادپرستی تظاهرات.

هریس شهرستان کلانتر دفتر روز سه شنبه گفت که قربانی مرده پیدا شد در پارکینگ Ehrhardt مدرسه ابتدایی در بهار Tex., نهفته است که فقط در شمال هوستون.

ادامه مطلب: حلق آویز مرگ 2 مرد سیاه و سفید در ایالات متحده به بررسی توسط مقامات فدرال

"بر اساس امنیت تصویری شهود و شواهد دیگر نشانه های اولیه هستند و مرد به دار آویخته خود" کلانتر گفت در توییتر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از ناپاک بازی" به آن اضافه شده است. یک مقام رسمی علت مرگ هنوز مشخص نشده است در انتظار یک کالبد شکافی.

در کالیفرنیا مالکوم Harsch یک زن 38 ساله سیاه پیدا شد حلق آویز از یک درخت در مه 31 در ویکتورویل. فقط 72 کیلومتری در پالم دیل بدن از 24 سال رابرت فولر کشف شد و در 10 ژوئن نیز حلق آویز از یک درخت.

یک روز قبل از فولر داشت دومینیک الکساندر, 27 کشف شد در همان شیوه ای در فورت Tyron پارک در منهتن بالا. شهر نیویورک دفتر معاینات پزشکی به این نتیجه رسیدند الکساندر مرگ شد, یک انتحاری روز دوشنبه رسانه های محلی گزارش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: را آشکار حلق آویز مرگ تحت بررسی در لس آنجلس: مقامات

خانواده فولر و Harsch باید مورد مناقشه مقامات اولیه یافته است که بازی ناپاک بود مشکوک باعث جداگانه کلانتر دفاتر به نذر برای ادامه تحقیقات خود را به عنوان پتانسیل قتل.

اف بی آی ایالات متحده دفتر دادستان در منطقه مرکزی کالیفرنیا و وزارت دادگستری ایالات متحده حقوق مدنی بخش نیز نظارت بر آن تحقیقات مقامات در بیانیه ای گفت شنبه.

فولر در مورد لس آنجلس رئیس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی انصراف اولیه خود را حاکم خودکشی در انتظار در حال انجام تحقیقات است.

اعضای جامعه پاسخ تقاضا پس از مقامات می گویند مرد به دار آویخته شدند در کالیفرنیا ممکن است "درگذشت خودکشی"
اعضای جامعه پاسخ تقاضا پس از مقامات می گویند مرد به دار آویخته شدند در کالیفرنیا ممکن است "درگذشت خودکشی"

"گزارش اولیه ظاهر می شود سازگار با خودکشی اما ما آن را احساس محتاطانه به رول است که به عقب و در ادامه به نگاه عمیق تر" دکتر جاناتان لوکاس گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

معترضان تظاهرات علیه خشونت پلیس و قتل سیاه آمریکایی مانند جورج فلوید را نیز گرفته تا فولر و Harsch این موارد ابراز نگرانی دو ممکن است بدون محاکمه اعدام شده اند و این مقامات را با عجله به قضاوت.

فولر خانواده اصرار اعتقاد خود را که او خودکشی. روز قبل از درگذشت او با حضور سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, اعتراض لس آنجلس تایمز گزارش داد.

ادامه مطلب: جورج Floyd: ضد نژادپرستی تظاهرات و تماس با توجه به مرگ 2 مرد سیاه و سفید

Harsch خانواده گفت: در بیانیه صادر شده شنبه به رسانه های محلی که آنها مشکوک به خودکشی حکم "میان زمان تنش نژادی."

"یک مرد سیاه و سفید خود حلق آویز از یک درخت قطعا نمی نشینند و با ما در حال حاضر" خانواده گفت. "ما می خواهیم عدالت راحت نیست و بهانه."

الکساندر خانواده رسانه های محلی گفت که آنها عزادار مرگ و تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد معاینات پزشکی حاکم است.

—با فایل های از آسوشیتد پرس

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در بحران است و نیاز به کمک منابع در دسترس هستند. در موارد اضطراری لطفا 911 تماس بگیرید برای کمک فوری.

کانادا انجمن برای پیشگیری از خودکشی و افسردگی و درد بچه ها کمک تلفن 1-800-668-6868 و تروور پروژه تمام ارائه راه کمک گرفتن اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن