کره جنوبی سرمایه چشم قوی تر محدودیت به عنوان coronavirus موارد صعود

کره جنوبی گزارش کرده است 42 عفونت های جدید از COVID-19 به عنوان عفونت به طور پیوسته صعود در بیشتر سرمایه منطقه

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399

کره جنوبی گزارش کرده است 42 عفونت های جدید از COVID-19 به عنوان عفونت به طور پیوسته صعود در بیشتر سرمایه منطقه وادار کردن مقامات به نظر قوی تر اجتماعی محدودیت.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه به ارمغان آورد ملی caseload به 12,757 از جمله 282 مرگ و میر.

بیست و چهار مورد جدید گزارش شده از سئول پایتخت و در نزدیکی مناطق شهری بوده که در مرکز یک ویروس تجدید حیات از اواخر ماه مه. حداقل 12 از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود بین المللی به عنوان ویروس همچنان به تقویت خود نگه دارید و در جای دیگر در سراسر جهان است.

ادامه مطلب: کره جنوبی وارد موج 2 خود را از coronavirus. آنچه در کانادا می تواند یاد بگیرند ؟

کره جنوبی بود گزارش صدها نفر از موارد جدید یک روز در اواخر ماه فوریه و اوایل ماه مارس پس از یک افزایش بزرگ در اطراف جنوب شرقی شهر دائگو که در آن اکثریت عفونت در ارتباط بودند به یک کلیسای جماعت با هزاران نفر از اعضای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما در حالی که مقامات بهداشتی استفاده کرده بودند, مهاجم, تست و تماس با ردیابی برای جلوگیری از شیوع بیماری در آن منطقه آنها با داشتن یک زمان بسیار سخت تر پیگیری های اخیر انتقال در سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

با مردم به طور فزاینده ای جسارت کردن در مکان های جدید خوشه ها به انواع مختلف از مکان های.

شیوع کروناویروس: کره جنوبی مقامات به دنبال در تلفن همراه اطلاعات کارت های اعتباری برای ردیابی ممکن است COVID-19 عفونت
شیوع کروناویروس: کره جنوبی مقامات به دنبال در تلفن همراه اطلاعات کارت های اعتباری برای ردیابی ممکن است COVID-19 عفونت

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo در طول یک جلسه بعد از ظهر یکشنبه اعلام کرد که دولت آماده اجرای قوی تر اجتماعی فاصله اقدامات اگر این بیماری همچنان به رشد.

او گفت: قوی ترین اقدامات از جمله ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر بستن مدارس متوقف ورزش حرفه ای و محدود کردن عملیات غیر ضروری کسب و کار — به اجرا گذاشته خواهد شد اگر روزانه افزایش عفونت ها دو برابر بیش از دو بار در طول هفته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

مقامات بهداشتی با استفاده از یک تست بزاق در حالی که کار در برابر شیوع کروناویروس در استرالیا, دومین شهر بزرگ. این تست به نظر می رسد کمتر دقیق تر از بینی گرد و خاک است اما یک گزینه راحت تر.

ویکتوریا دولت رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: این وضعیت در ملبورن بود "یک چالش واقعی در حال حاضر" در بخشی به دلیل این وضعیت بهتر است در جای دیگر در استرالیا ساخته شده آن را سخت تر برای مردم را به ماندن هوشیار.

ادامه مطلب: استرالیا رنج می برد از بدترین رکود اقتصادی در 30 سال به عنوان coronavirus بهبود آغاز می شود

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos گفت: 75 نفر تست مثبت در دولت در آخرین 24 ساعت. او گفت: تست بزاق برای اولین بار در ملبورن و حومه نقطه داغ در روز یکشنبه.

بزاق آزمون در پژوهش تنها 87 درصد به عنوان دقیق که بینی گرد و خاک به دلیل بزاق موجود کمتر ویروس از گلو گفت: شارون Lewin, مدیر Doherty موسسه در ملبورن که توسعه بزاق تست استفاده می شود.

Coronavirus: اکثریت کانادایی ها می گویند آنها صبر کنید حداقل 6 ماه به سفر
Coronavirus: اکثریت کانادایی ها می گویند آنها صبر کنید حداقل 6 ماه به سفر

چین گزارش داد کاهش بیشتر در مورد جدید تنها با 12. هفت نفر از کسانی که به صورت محلی گسترش موارد در پکن که در آن نزدیک به 8.3 میلیون نفر آزمایش شده اند در هفته های اخیر. تعداد موارد جدید در این شهرستان پایین بود با نیمی از روز قبل از ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پکن به طور موقت بسته بزرگ عمده فروشی بازار مواد غذایی که در آن ویروس گسترش به طور گسترده ای در اوایل این ماه reclosed مدارس و قفل کردن برخی از محلات. هر کسی ترک پکن است که نیاز به یک منفی virus نتیجه آزمون تهیه شده درون قبلی هفت روز است.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب