کره جنوبی وعده بیشتر حریم خصوصی آن را به عنوان آهنگ های مخاطبین جدید کروناویروس موارد

کره جنوبی مقامات بهداشت گفت: آنها تجدید نظر و عمل خود را از انتشار این مسیر سفر از coronavirus بیماران به دلیل

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399

کره جنوبی مقامات بهداشت گفت: آنها تجدید نظر و عمل خود را از انتشار این مسیر سفر از coronavirus بیماران به دلیل ترس از واکنش شدید در برابر افرادی که با حضور در کاباره ها در مرکز شیوع جدید.

پس از دو هفته تقریبا هیچ جدید داخلی coronavirus موارد در کره جنوبی دیده می شود جدید سنبله در عفونت اطراف کاباره ها و کافه ها در برخی از سئول محبوب ترین تفریحات شبانه محله.

محققان تلاش کرده اند برای پیدا کردن در اطراف 2000 نفر می خواستم برای تست یک تلاش پیچیده با انتقاد از clubgoers و همچنین نگرانی در مورد تبعیض به عنوان بسیاری از باشگاه های تهیه به اعضای لزبین, گی, bisexual, transgender و دگرباشان جنسی (تجاوز) جامعه است.

ادامه مطلب: کره جنوبی می بیند سنبله از 34 جدید کروناویروس موارد پس از شیوع مربوط به کاباره ها

در حالی که باشگاه ها و میله های مورد نیاز برای ورود به سیستم نام و تماس با شماره تلفن برای همه بازدید کنندگان به عنوان یک شرط بازگشایی بسیاری از اطلاعات معلوم شد ناقص و یا نادرست گفته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

است که در سمت چپ مقامات ترکیب از طریق تلفن همراه اطلاعات محل و فیلم دوربین مدار بسته به سعی کنید به شناسایی برخی از مشتریان در حالی که عموم شفاعت برای مردم به جلو آمده و آزمایش می شود.

مقامات می گویند آنها را در درک برخی از افراد ممکن است ترس از ننگ اجتماعی و وعده داده اند به تلاش برای کاهش مقدار اطلاعات معمولا منتشر شده مورد تایید بيماران است.

شیوع کروناویروس: تماس با ردیابی – وزن حریم خصوصی در مقابل بهداشت عمومی
شیوع کروناویروس: تماس با ردیابی – وزن حریم خصوصی در مقابل بهداشت عمومی

کره جنوبی به طور معمول منتشر شد اطلاعات مانند یک بیمار سن و جنسیت و مکان های بازدید شده بلافاصله قبل از تست مثبت و همچنین در برخی موارد بیماران مبتلا به نام آخرین و به طور کلی مشاغل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

حدود 2000 نفر از مردم هنوز در حال پی توسط مقامات.

"سلامت و قرنطینه مقامات گسترش ناشناس تست در سراسر کشور برای جلوگیری از غیر ضروری نقض حریم خصوصی" معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: در جلسه مقامات بهداشت چهارشنبه گذشته به دفتر خود.

"ما برنامه ریزی برای تجدید نظر در دستورالعمل برای جلوگیری از بیش از حد افشای یک بیمار سفرنامه سفر."

ادامه مطلب: برخی از کشورها که بازگشایی دیدم upticks در COVID-19 موارد — چه چیزی می تواند به کانادا یاد بگیرند ؟

افرادی که چشم پوشی از تماس به آزمایش می شود می تواند به صورت جریمه نقدی تا 2 میلیون برنده ($1,630) سلامت مقام وزارت Yoon Tae-ho گفت: در یک جلسه.

کره جنوبی گزارش 29 مورد جدید که از نیمه شب چهارشنبه در آوردن این کشور در مجموع به 10,991 با 260 مرگ و میر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از این موارد که 20 مورد مربوط به شیوع از باشگاه در سئول Itaewon محله. در مجموع 131 موارد مرتبط شده اند که شیوع بیماری از جمله clubgoers و همچنین به عنوان عفونت های ثانویه در اعضای خانواده, همکاران و دانش آموزان.

نگرانی های حریم خصوصی مطرح شده از تماس با ردیابی
نگرانی های حریم خصوصی مطرح شده از تماس با ردیابی

در یک مورد یک مرد جوان که برای بازدید از یک باشگاه است که متهم به افشای اطلاعات کار خود را در یک مدرسه در نزدیکی شهر اینچئون.

مقامات پس از استفاده از تلفن همراه داده ها برای کشف محل کار خود را, آنها را تایید کرد حداقل 11 مربوط به عفونت از جمله در ميان دانش آموزان.

این مورد نیز منجر به از 1700 نفر در اینچئون در حال آزمایش و قرنطینه پس از برخی از دانش آموزان به کلیسا رفت و در روز یکشنبه.

ادامه مطلب: کره جنوبی کارشناسان می گویند 'reinfected' coronavirus موارد به نظر می رسد مثبت کاذب

مجموعه ای از عفونت در Itaewon و دیگر لکه های شبانه آمد به این کشور را تسهیل اجتماعی فاصله دستورالعمل و موارد منجر به انتقاد از هر دو clubgoers و همچنین مقامات بهداشتی که اجازه باشگاه به بازگشایی شده است.

"من فکر می کنم مقامات از دست رفته این سالن گفت:" کیم دونگ هیون رئیس جمهور کره جامعه اپیدمیولوژی ایران. "آنها تا به حال به دلایل به تعلیق عملیات از امکانات قبلا اما معلوم نیست که چرا آنها این کار را نکرد."

کره جنوبی رسانه ها گزارش دادند که برخی از رستوران ها و کسب و کارهای دیگر در Itaewon مجبور به توقف تجارت برای اولین بار در 20 سال و برخی از رانندگان تاکسی در حال حاضر به مسافر و یا از محله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

(گزارش شده توسط Sangmi چا و جاش اسمیت; ویرایش توسط استفان Coates)

مشاهده link "

© 2020 ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن