سونی دایالر 5 II کوچکتر دایالر 1 II با صفحه نمایش 120Hz برای $950 - CNET

سونی دایالر 5 II طول می کشد هسته بعدی دایالر 1 II و اضافه می کند ویژگی های جدید مانند 4K 120fps ضبط ویدئو، و ت

توسط SALAMNEWWS در 27 شهریور 1399
xperia-5-ii-gaming-ds4-1-large

سونی دایالر 5 II طول می کشد هسته بعدی دایالر 1 II و اضافه می کند ویژگی های جدید مانند 4K 120fps ضبط ویدئو، و تعمیرات اساسی قابل ملاحظه ای از برنامه تقویت بازی.

سونی

سونی دایالر 5 II (خوانده شده به عنوان پنج علامت دو) طول می کشد $1,200 دایالر 1 II کوچک بدن پایین, معاملات در صفحه نمایش 4K برای صفحه نمایش نرخ تازه کردن بالا 120Hz و می افزاید: توانایی ضبط 4K 120fps ویدیو 10 بیتی (برای اولین بار برای هر تلفن). این کار همه این در حالی که کاهش قیمت به کیف پول کمی بیشتر دوستانه $950 که تبدیل به £ 730, AU $ 1,300. این قیمت دور از دسترس خواهد بود برای بسیاری از کسانی که در حال تجربه سختی های مالی در طول همه گیر.

هنگامی که من بررسی Xperia 1 II، من صادقانه در سطح کنترل من بیش از عکس و ضبط ویدیو تحت تاثیر قرار گرفت. من حتی یک فیلم کوتاه با آن ساختم. دایالر ۵ دوم نیز مانند برادر بزرگترش به طور مربعی هدف روزنامه نگاران، متخصصان خلاقی مانند عکاسان و فیلمسازان و همچنین مردم به بازی های تلفن همراه است.

دایالر کوچکتر بسیار شبیه به دایالر 1 II است که چیز بدی نیست. هر دو دارای پردازنده اسنپ دراگون ۸۶۵، EyeAF، همان دوربین سه عقب، نرم افزار Photo Pro و Cinema Pro، همان باتری و همان دکمه شاتر سخت افزاری اختصاصی هستند. هر دو نیز فاقد حمایت از 5G در ایالات متحده است. سونی می گوید که دایالر پرو آینده اولین گوشی خواهد بود که پشتیبانی از شبکه های 5G آمریکا را ارائه می دهد.

اما تفاوت هایی بین دو گوشی دایالر وجود دارد. دایالر 5 II بسته 6.1 اینچ صفحه نمایش تمام HD با نرخ تازه کردن 120Hz به جای صفحه نمایش 6.5 اینچ 4K با نرخ تازه کردن 60Hz در دایالر 1 II. دایالر 5 II می تواند ویدیو تا 4K 120fps ضبط, در حالی که دایالر 1 II tops در 4K 60fps. و 5 II همراه با 128GB ذخیره سازی, در حالی که 1 II تا به 256GB.

دایالر جدید ۵ II همچنین دارای لایه گرافن ویژه ای برای کاهش گرما و یک حالت سرکوب گرما به نام کنترل قدرت H.S است که می تواند قدرت خارجی را از شارژ باتری به فقط قدرت گوشی تغییر دهد. همه این می افزاید تا برای نگه داشتن کولر تلفن زمانی که بازی که هنگامی که با تقویت کننده بازی بازسازی سونی ترکیب می تواند برای یک تجربه بازی تلفن همراه جامد را.

xperia-5-ii-camera-inhand-1-largexperia-5-ii-camera-inhand-1-large

دایالر 5 II تا به تمام ویژگی های دایالر 1 II از جمله EyeAF (برای مردم و حیوانات خانگی) ، 20fps حالت پشت سر هم با فوکوس خودکار و قرار گرفتن در معرض خودکار گرفته شده برای هر قاب ، پشتیبانی فایل RAW و برنامه Photo Pro.

سونی

شاید یکی از ویژگی های nerdiest توانایی افسار Xperis 5 II به یک دوربین مانند سونی آلفا A7S III و انتقال عکس ها و فیلم ها از طریق FTP (پروتکل انتقال فایل) است.

من مشتاقانه منتظر گرفتن دست من بر روی تلفن و تست کردن تمام این ویژگی ها. شما می توانید قبل از سفارش سونی دایالر 5 II برای حدود $950 با شروع سپتامبر 29 و آن کشتی در دسامبر 4. اگر شما از پیش سفارش Xperia 5 دوم تا نوامبر 29 شما یک بسته نرم افزاری بازی به ارزش بیش از 400 دلار از جمله هدست بازی، 10،000mAh بانک برق و 21،600 تماس با امتیاز تلفن همراه وظیفه دریافت خواهید کرد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de