برخی از ایالات آمریکا متهم گزارشدهی نادرست coronavirus تست داده ها به سرعت بازگشایی

مقامات بهداشت عمومی در برخی از کشورهای در حال متهم به بی مهارت coronavirus عفونت آمار و یا حتی با استفاده از ک

توسط SALAMNEWWS در 31 اردیبهشت 1399

مقامات بهداشت عمومی در برخی از کشورهای در حال متهم به بی مهارت coronavirus عفونت آمار و یا حتی با استفاده از کمی تردستی به عمد همه چیز را بهتر از آنها هستند.

خطر این است که سیاستمداران و صاحبان کسب و کار معمولی آمریکایی است که در حال تصمیم گیری در مورد مستندات, reopenings و دیگر روز به روز مسائل چپ می تواند با این تصور که این ویروس را تحت کنترل بیشتر از آن واقع است.

در ویرجینیا و تگزاس و ورمونت به عنوان مثال گفته اند ترکیب نتایج حاصل از ویروسی آزمایشات نشان می دهد که عفونت فعال با آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که گذشته از عفونت است. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که می تواند به صورت قابل توجه به دنبال تست اما در مجموع نمی دهد یک تصویر واقعی از چگونه این ویروس در حال گسترش است.

ادامه مطلب: Coronavirus: به آمریکا و اروپا و بازگشایی برخی کشورهای ببینید COVID-19 مورد افزایش

در فلوریدا داده دانشمند که توسعه دولت coronavirus, داشبورد, Rebekah جونز در این هفته گفت که او از کار اخراج شد برای امتناع از دستکاری داده ها "به طبل حمایت از این طرح به بازگشایی شده است." تماس به مقامات بهداشتی به نظر نمی شد و بلافاصله سه شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در گرجستان یکی از اولین متحده به سهولت بر مستندات و اطمینان عمومی آن امن بود به بیرون رفتن دوباره وزارت بهداشت منتشر شده یک گراف در اطراف مارس 11 که نشان داد جدید COVID-19 موارد کاهش در طول زمان در اکثر شدت تحت تاثیر قرار شهرستانهای استان است. روزانه نوشته های نه مرتب شده به ترتیب زمانی اما در نزولی.

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید متحده سخت ترین ضربه را "احتمالا" دسترسی به واکسن اول
شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید متحده سخت ترین ضربه را "احتمالا" دسترسی به واکسن اول

برای مثال ممکن است 7 مجموع آمد درست قبل از مارس 26 بود که به دنبال آن ممکن است 3. یک نگاه سریع در نمودار ساخته است به نظر می رسد به عنوان اگر کاهش شد نرم و صاف تر از آن را واقعا بود. نمودار پایین گرفته شده است در حدود یک روز.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Georgia state Rep. یاس, Clark, یک دموکرات با یک دکترای میکروب شناسی گفت: این نمودار یک "مثال نخست از تخلفات."

"متاسفانه این احساس وجود دارد تلاش برای ساختن داده های مناسب روایت و این که چگونه داده ها کار می کند," او گفت:.

کالیفرنیا ، برایان کمپ را تکذیب وجود هر گونه تلاش برای فریب افکار عمومی.

ادامه مطلب: رستوران ها و مغازه ها سهولت محدودیت در سراسر جهان به عنوان کشور بازگشایی میان coronavirus

دستورالعمل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گویند که قبل از اینکه متحده شروع بازگشایی آنها باید 14 روز روند نزولی در عفونت. با این حال برخی از ایالات آمریکا بازگشایی زمانی که عفونت هنوز نوردی و یا تا به حال plateaued. متحده نیز دستور داده شده است به گسترش و تست تماس با ردیابی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایالات متحده ثبت کرده است 1.5 میلیون تایید عفونت و بیش از 90 ، 000 مرگ و میر.

ورمونت و ویرجینیا گفت: آنها متوقف ترکیب دو نوع تست در چند روز گذشته. هنوز مقامات بهداشتی در ویرجینیا که در آن به لیبریا رالف نرتهم کاسته است تا بر محدودیت گفت که ترکیب اعداد ناشی از "تفاوت در کلی روند."

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید متحده "باید" بازگشایی مدارس به عنوان او شیفت تمرکز نسبت به بازگشایی اقتصاد
شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید متحده "باید" بازگشایی مدارس به عنوان او شیفت تمرکز نسبت به بازگشایی اقتصاد

در تگزاس که در آن مقامات بهداشت گفت: در هفته گذشته که در آنها از جمله برخی از آنتی بادی نتایج در تست بالغ و مورد شمارش کالیفرنیا ، گرگ ابوت روز دوشنبه گفت که تعداد آنها نمی شود commingled. مقامات بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای روشن شدن.

گرجستان وزارت بهداشت نیز به طور منظم منتشر نمودار نشان می دهد که موارد در طول زمان به جز عفونت های جدید ذکر شده در روز آنها آمد مثبت است که در عمل در بسیاری از کشورهای دیگر. به جای گرجستان لیست موارد جدید در روز بیمار اولین نشانههای گزارش شده.

که در عمل می تواند تغییر جدول زمانی از شیوع و آن را به نظر می رسد به عنوان اگر دولت در حال حرکت است گذشته اوج.

ادامه مطلب: Coronavirus: در اکثر ایالات سقوط کوتاه در coronavirus تست سطوح تجزیه و تحلیل نشان می دهد

کمپ سخنگوی Candice Broce اصرار داشت که دفتر والی نه گفتن گروه چه و که مقامات در حال تلاش نیست که به لباس تا این اطلاعات را به کمپ بهتر و گفت که "نمی تواند بیشتر از حقیقت است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همانطور که برای مارس 11, نمودار Broce گفت: مقامات بهداشت عمومی در تلاش بودند به برجسته آن روز تا به حال دیده بالاترین قله از عفونت. "آن بود و نه در نظر گرفته شده برای گمراه," Broce روز سه شنبه گفت. "همیشه در نظر گرفته شده به تواند مفید باشد."

توماس Tsai, یک استاد در دانشگاه هاروارد جهانی سلامت گفت: راه گرجستان گزارش داده باعث می شود آن را سخت تر به درک آنچه در شرایط فعلی هستند و او نگران است که کشورهای دیگر نیز ممکن است ارائه اطلاعات در راه است که نمی شود تصرف اکثر تا اطلاعات به روز.

Fauci هشدار بازگشایی ایالات متحده بیش از حد به زودی می تواند عواقب وخیم
Fauci هشدار بازگشایی ایالات متحده بیش از حد به زودی می تواند عواقب وخیم

جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت: بسیاری از این موارد لزوما نتیجه هر گونه تلاش برای فریب مردم است. برای مثال او گفت که ایالات متحده ممکن است به روز رسانی سیستم های اطلاعات است که اجازه می دهد آنها را به تفاوت بین یک آزمایش پادتن و ویروسی آزمون.

هنوز هم اگر متحده در حال مخلوط کردن بسیاری از تست اعداد با هم, "شما نمی خواهید به قادر به تصمیم گیری خوب در مورد بازگشایی و در مورد چه سطحی از بیماری شما در جامعه" Nuzzo گفت.

طولانی گزارش از واشنگتن امی از آتلانتا. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن