حداقل 2 کشته و باران های سنگین ایجاد سیل و رانش زمین در جنوب ژاپن

باران های سنگین در جنوب ژاپن باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در روز شنبه ترک دست کم دو کشته و بیش از یک دوجین از

توسط SALAMNEWWS در 14 تیر 1399

باران های سنگین در جنوب ژاپن باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در روز شنبه ترک دست کم دو کشته و بیش از یک دوجین از دست رفته و دیگر رشته در پشت بام ها در حال انتظار برای نجات, مقامات گفت.

بیش از 75 ، 000 ساکنان جنوبی استان از کوماموتو و Kagoshima خواسته شد به تخلیه زیر تپش باران یک شب. تخلیه اجباری نیست و از آن شناخته شده نیست که چگونه بسیاری از در واقع فرار کرد.

ادامه مطلب: 3 کشته و صدها نفر تخلیه با توجه به قدرتمند شدن سیل در اوکراین

NHK تلویزیون فیلم نشان داد که مناطق زیادی از ایوامیزاوا در شهر کوماموتو هولناک در آب گل آلود که gushed از کوما رودخانه. بسیاری از اتومبیل های مستغرق بودند تا خود را به ویندوز.

رانش زمین شکست به خانه ها و سیلاب ها انجام شده لاستیک از خانمان و درختان. چند نفر ایستاده بودند بالای فروشگاه رفاه به عنوان آنها منتظر امدادگران.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Areas are inundated in muddy waters that gushed out from the Kuma River in Hitoyoshi, Kumamoto prefecture, southwestern Japan, Saturday, July 4, 2020. Heavy rain triggered flooding and mudslides on Saturday, leaving more than a dozen missing and others stranded on rooftops waiting to be rescued. More than 75,000 residents in the prefectures of Kumamoto and Kagoshima were asked to evacuate following pounding rains overnight.
مناطق هولناک در آب گل آلود که gushed از کوما رودخانه در ایوامیزاوا, کوماموتو استان جنوب غربی و ژاپن شنبه, جولای 4, 2020. بارش شدید باران باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در روز شنبه ترک بیش از یک دوجین از دست رفته و دیگر رشته در پشت بام ها انتظار به نجات. بیش از 75 ، 000 ساکنان در استان از کوماموتو و Kagoshima خواسته شد به تخلیه زیر تپش باران یک شب. (Kyodo News via AP)

در Tsunagimachi منطقه دو از سه نفر به خاک سپرده شد زیر رانش زمین کشیده شد و بدون علائم حیاتی کوماموتو استانی مدیریت بحران رسمی Takafumi Kobori گفت. امدادگران هنوز هم جستجو برای سوم شخص.

NHK گفت: حدود 13 نفر گزارش شده است. کوماموتو مقامات می گویند آنها هنوز هم در ارزیابی میزان آسیب است.

جاری شدن سیل همچنین قطع برق و خطوط ارتباطی. در مورد 8000 خانه در کوماموتو و همسایه Kagoshima بدون برق بودند با توجه به کیوشو Electric Power Co.

ادامه مطلب: 100,000 تخلیه به طوفان باعث ریزش زمین در بمبئی هند

نخست وزیر جاپان راه اندازی یک نیروی کار تعهد به انجام بیشترین تلاش خود را برای نجات از دست رفته است. او گفت: تا 10000 دفاع نیروهای نظامی بودند که بسیج برای عملیات نجات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سازمان هواشناسی ژاپن در اوایل هشدارهای صادر شده از فوق العاده باران در بخش هایی از کوماموتو (شهر) حدود 1000 کیلومتر (600 مایل) جنوب غربی توکیو اما بعد از آن کاهش داد و آنها را به عنوان بارندگی — حدود 100 milimeters (4 اینچ) در هر ساعت — فروکش کرد.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب