برخی از بهبود COVID-19 بیماران می گویند که احساس می کنند "شرمنده" و اشتباه پس از تشخیص

ماه پس از آنها پاک شده است به عنوان بهبود coronavirus بیماران برخی از کانادایی ها در حال پیدا کردن دیگران اطلا

توسط SALAMNEWWS در 17 خرداد 1399

ماه پس از آنها پاک شده است به عنوان بهبود coronavirus بیماران برخی از کانادایی ها در حال پیدا کردن دیگران اطلاعات غلط در مورد وضعیت خود و آنها در حال درمان متفاوت در برخی از موارد است.

اخبار جهانی صحبت کرد به کانادایی هایی که از بهبود COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus پس از اینکه تشخیص داده شده در ماه مارس و در حالی که بسیاری می گویند دوستان نزدیک و خانواده نیست درمان آنها متفاوت از دیگران رفتار به عنوان اگر آنها هنوز هم آلوده است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 52000 نفر در کانادا که تلقی شده است که از coronavirus معنی آنها دیگر عفونی. که بیش از نیمی از بیش از 94,000 تایید مواردی از این ویروس در کشور است.

ادامه مطلب: اگر من تست مثبت برای coronavirus وقتی می بینم دیگران دوباره ؟

کسانی که علائم کروناویروس, از جمله سرفه و تب و تنگی نفس گفت: برای ماندن در خانه و نیاز به خود منزوی حداقل به مدت 14 روز با شروع از زمانی که آنها شروع به احساس بیمار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مسافران نیز مورد نیاز برای منزوی کردن در هنگام بازگشت به کانادا برای جلوگیری از گسترش ویروس و همان مورد نیاز است برای کسانی که بین استان ها.

خطر از یک فرد بودن عفونی کاهش است و "احتمال ناچیز" پس از 14 روز دکتر نیک Daneman یک دانشمند در تورنتو Sunnybrook علوم سلامت مرکز قبلا گفته اخبار جهانی است.

وقتی که می آید به عفونی دوره بیماری, بهداشت و درمان کانادا می گوید این تصور می شود حدود 10 روز پس از شروع علائم بیماری اگر بیمار مورد خفیف است و در بیمارستان است.

COVID-19 بازمانده می گوید coronavirus خطر واقعی است
COVID-19 بازمانده می گوید coronavirus خطر واقعی است

دو منفی COVID-19 تست حداقل 24 ساعت از هم جدا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین پایان دوره که در آن یک فرد ممکن است عفونی با توجه به بهداشت و درمان کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

امیلی پک 25 که آزمایش مثبت برای COVID-19 نزدیکی پایان ماه مارس و در حال حاضر شمارش شده است به عنوان بازیافت می گوید که در حالی که دوستان نزدیک و اعضای خانواده شده اند در حمایت از رفتار برخی از غریبه شیفت زمانی که آنها پیدا کردن او تا به حال ویروس.

دوست پسر جاستین Alexanderson, 29 کسی که با او زندگی در تورنتو نیز آزمایش مثبت و هر دو آنها گفت: اخبار جهانی در گزارش قبلی که آنها معتقد بودند آنها آلوده شدند و پس از یک شب در مارس 14.

"من فکر می کنم آنچه ما متوجه شده ایم این است که غریبه ها... اگر ما صحبت در مورد آن (COVID-19) در خیابان و یا ما به یک فروشگاه رفت و می گویند ما تا به حال آن را بدست یک زن و شوهر از هفته پیش و بیش از آن بدست بلافاصله خود رفتار نوع تغییرات," او گفت:.

"آنها قدم به عقب است."

Alexanderson و پک شده اند اجتماعی فاصله و نمی شد به هر کسی که آنها بیان شده است که آنها آزمایش مثبت بیش از دو ماه پیش, او گفت:. هر دو به طور کامل بهبود و هیچ نشانه ای ندارند اما ننگ باقی مانده است.

"در حال حاضر ما توسل به نه گفتن هر چیزی در همه," او گفت:. "ما به نوعی دروغ می گویند و می گویند ما خوب است چرا که ما متوجه مردم درمان ما کمی متفاوت اگر ما چیزی گفت."

ادامه مطلب: بستری برای روز جوان کانادایی با COVID-19 می گویند بیماری است 'شوخی'

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پک می گوید: ترس از واکنش دیگران زمانی که آنها شنیده ام او تا به حال این ویروس نه تنها باعث می شود او احساس ناراحت کننده آن باعث می شود او احساس "شرمندگی."

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"مردم شروع به درمان شما متفاوت هنگامی که آنها می دانند که شما تا به حال آن را," او گفت:.

"این باعث می شود من احساس می کنم کمی خجالت و من می دانم که من نباید احساس کنند که راه به دلیل وجود هزاران نفر دیگر که در حال رفتن را از طریق این."

با بسیاری از کانادایی ها که بهبود از بیماری پک می گوید باید آن را بیشتر از نرمال تا مردم مانند او می تواند صحبت کردن در مورد تجارب خود را.


جاستین Alexanderson و امیلی پک بهبود از COVID-19. عکس های ارائه شده توسط جاستین Alexanderson.

"من درک می کنم مردم نیاز به اقدامات احتیاطی و احساس امنیت," او گفت:, اما ترجیح می دهم اگر دیگران سوال بپرسید و یادگیری در مورد چگونه به احتمال زیاد آن است که کسی عفونی هفته پس از آنها بهبود یافتند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"مردم فقط نیاز به پرسیدن سوالات بیشتر و کمی درک بیشتر در مورد آنچه که مردم در حال رفتن را از طریق" او گفت:.

"من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد نزدیک'

ونکوور وکیل Kyla لی شروع به پایین آمدن با علائم کروناویروس از جمله تب و سرفه و درد قفسه سینه پس از سفر به آمریکا برای صحبت در اوهایو انجمن دفاع جنایی وکیل کنفرانس.

پس از رسیدن به پشت در B. C. در مارس 15, Lee, 34, شروع ایزوله برای 14 روز پس از او تا به حال شده است در سفر. پس از دو روز او شروع به احساس بیمار.

"من شروع به گرفتن واقعا سرفه های خشک, من تا به حال یک تب من تا به حال تنگی نفس. آن را آنقدر بد است که من نمی توانستم حتی دراز کشیدن در تخت خواب بدون اینکه قادر به نفس" او گفت:.

"من بیدار شدن از خواب چند بار نفس نفس زدن برای هوا."

او همچنین خود را از دست داد حس چشایی و بویایی.

دکتر به او گفت که از طریق پزشکی از راه دور تماس تصویری است که او به احتمال زیاد تا به حال COVID-19 اما آزمون نیست به راحتی در دسترس در آن زمان با توجه به سن او و این واقعیت که او نبود به احتمال زیاد در معرض خطر بستری شدن در بیمارستان, او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus: کانادایی مبتلا COVID-19 توصیف آن به عنوان "بدتر از هر آنفولانزا"

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن زمان 19 روز برای او علائم به طور کامل به دور و لی می گوید که او شروع به دیدن پیشرفت های هشت روز پس از شروع بیماری. او تا به حال یک تب برای تقریبا 19 روز راست, او گفت:.

یک ماه و نیم پس از او گفت که او تا به حال COVID-19 Lee آزمایش منفی برای این ویروس و احساس خوب, او گفت:.

در محله ای همه بود و دوستانه و مواد غذایی خود را به ارمغان آورد در حالی که او بیمار بود. در حال حاضر آنها را حرکت در خارج از راه خود را زمانی که او می رود به راه رفتن سگ خود را.

شیوع کروناویروس: می تواند ایمنی گذرنامه جدید تبدیل عادی است ؟
شیوع کروناویروس: می تواند ایمنی گذرنامه جدید تبدیل عادی است ؟

"آنها می گویند:" من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد نزدیک'," او گفت:.

اما لی پیدا کردن بیشتر مردم اجرا نمی از آنها بر این باورند که او در واقع ایمنی و آنها فکر می کنم او ندارد به فاصله اجتماعی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هیچ شواهدی وجود ندارد که کسی که تا به حال COVID-19 در گذشته و بهبود هرگز نمی تواند دوباره آن را با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

این سازمان توصیه می کند که کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 ادامه به فاصله اجتماعی و به دنبال بهداشت عمومی مشاوره.

با وجود فقدان شواهد لی می گوید خانواده اش احساس می کند آنها نباید به فاصله خود را از او در حال حاضر که او در حال حاضر ویروس — حتی اگر او موافق نیست.

آزمایش منفی اما علائم باقی بماند

با وجود اینکه گفته شده توسط پزشکان است که او دیگر عفونی زیر COVID-19 تشخیص در پایان ماه مارس جیل پادشاه 49 هنوز هم مشکل تنفس.

اخبار جهانی مصاحبه, Burlington, Ont.-بر اساس پادشاه زمانی که او گفت که او به احتمال زیاد آلوده شده در طول یک سفر به فلوریدا در هفته دوم ماه مارس است.

جیل پادشاه بازیافت از COVID-19 اما هنوز علائم. عکس های ارائه شده توسط جیل پادشاه.

پادشاه آینده قرار ملاقات با یک respirologist به طوری که آنها می توانید آدرس همین دلیل او همچنان به درد قفسه سینه و تنگی نفس نزدیک به سه ماه پس از اولین بیمار شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حتی اگر پادشاه است که هنوز هم احساس ناخوشی این امر می تواند غیر معمول برای کسی که تست مثبت ماه پیش هنوز عفونی به دیگران, دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان عمومی تورنتو قبلا گفته اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: شما باید آزمایش coronavirus اگر شما علائم ؟

در واقع شاه آزمایش منفی برای COVID-19 دو هفته پیش بود که یک امداد, او گفت:.

خانواده شاه را به می آیند برای دیدار او در حیاط خلوت خود را به تازگی فاصله 10 فوت از هم جدا. حتی اگر او منفی است برای این ویروس برخی از مردم در ساختمان هنوز هم به نظر می رسد با احتیاط از حضور او, او گفت:.

"شما می توانید نگاه در چهره خود را گاهی اوقات آن را مانند, "اوه خدا' و آنها را گام به دور یک بیت" او گفت:. "اما دیگر از آن خوب بوده است."

در حالی که او می داند که او احتمالا دیگر مسری او در ادامه به اطمینان حاصل شود که او با فاصله از دیگران به او احساس اعتماد به نفس کافی به خارج در بیش از حد اغلب, او گفت:.

پادشاه می گوید او احساس خوش شانس است که دوستان و خانواده مشاهده نمی او متفاوت پس از تشخیص او و او فکر نمی کند که آنها می ترسند به دیدن او اگر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های سست در آینده است.

"در برخی از نقطه ما به عقب بر گردیم به نوعی از ظاهر عادی اگر چه من فکر نمی کنم آن را به طور "طبیعی " دوباره" او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de