برخی از همیلتون ورزشگاه آماده برای بازگشایی, برای مرحله 3 در حالی که دیگران در حال برگزاری

سالن های ورزشی و امکانات تفریحی در برخی از کسب و کار که در حال گرفتن چراغ سبز به بازگشایی در همیلتون به عنوان

توسط SALAMNEWWS در 3 مرداد 1399

سالن های ورزشی و امکانات تفریحی در برخی از کسب و کار که در حال گرفتن چراغ سبز به بازگشایی در همیلتون به عنوان بخشی از مرحله 3 اما هر کس نمی خواهد باز کردن درهای خود را حق دور.

تناسب اندام باشگاه های بسته شده اند پس از همه گیر اعلام شد در ماه مارس. در حالی که برخی از ورزشگاه باقی مانده بسته در دسترس نباشد دیگران پیدا کرده اند به روش های مختلف به کار در یک جسمی فاصله گرفته راه است.

تایلر Ouwendyk صاحب شتاب تناسب اندام در Dundas و مرکز شهر همیلتون گفت: کسب و کار خود تصمیم به انطباق و ارائه مجازی جلسات ابتدا در اوایل این بیماری همه گیر.

"هدف اصلی از انجام خدمات مجازی به ارائه اعضای با ارزش برای حفظ عضویت فعال" گفت: Ouwendyk و اضافه کرد که آنها قادر به اضافه کردن یک جدید مجازی-تنها نوع عضویت به نگه داشتن برخی از درآمد trickling در.

هنوز, او گفت که او "بسیار سپاسگزار" در روز دوشنبه برای دریافت اخبار است که او در نهایت قادر به بازگشایی حتی اگر همه چیز داره به نگاه کمی متفاوت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از اقدامات که در محل شامل افزایش تمیز کردن, شخصی, تجهیزات حفاظتی موجود در ورودی و ظرفیت پایین تر از افراد مجاز به کار کردن در هر مکان در یک زمان.

بر اساس هر مکان مربع Ouwendyk گفت: آنها مجاز به 12 نفر در یک زمان اما او دربندی شماره هشت.

"فقط به طوری که هر کس احساس می کند کمی امن تر و راحت تر به خاطر این که اولویت شماره یک ما هنگامی که مردم در بازگشت به ورزشگاه. چون ما می دانیم که بسیاری از مردم شک."

ادامه مطلب: آیا شما نیاز به یک ماسک برای ورزش در داخل خانه ؟

اعضا نیز خواهد شد نیاز به کتاب تمرینات خود را آنلاین جلوتر از زمان و با پر کردن یک COVID-19 فرم غربالگری قبل از آمدن به ورزشگاه است. هر کس باید همچنین امضای یک توافق نامه جدید با بدنسازی که شامل فاصله فیزیکی و بهداشت قوانین.

"ما می توانید هر اندازه گیری در محل, اما اگر مردم نیست زیر قوانین پس از آن که بسیار مفید" گفت: Ouwendyk.

وضعیت کمی پیچیده تر است برای بزرگتر امکانات از جمله YMCA همیلتون برلینگتون Brantford (HBB).

Genevieve Hladysh ارشد مدیر منطقه ای بهداشت و تناسب اندام و آبزیان سازمان گفت: پنج مکان در سراسر آن شهرداری بسته خواهد شد حداقل تا اواخر ماه اوت یا اوایل سپتامبر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بخشی از آن است به طوری که سازمان می تواند به وضوح در مورد برخی از استانی دستورالعمل از جمله 50-فرد حد و چگونه است که تاثیر انواع مختلف برنامه نویسی YMCA ارائه می دهند و همچنین به عنوان چگونه اجباری, ماسک, آیین نامه متفاوت است در مختلف شهرداری.

"از آنجا که آئین نامه سنین برای کودکان – به طوری که تحت آن سن کودکان مجبور به پوشیدن ماسک – در واقع مختلف در همه جوامع سه" گفت: Hladysh. "بنابراین وجود دارد که ما ممکن است نیاز به تغییر همه چیز به چین با هر یک شهرداری شیوه است."

وجود دارد همچنین معافیت های ساخته شده تحت ماسک آیین نامه برای کسانی که درگیر شدن در یک ورزشی یا فعالیت ورزشی که تاثیر هنگامی که و که در آن عضو را مجبور به پوشیدن ماسک در داخل این تاسیسات.

"اگر مردم در یک فضای مشترک و می گویند که به یک لابی بزرگ منطقه ای که در آن وجود دارد, فضای مشترک, آنها ممکن است مجبور به پوشیدن ماسک در آن نقاط, اما زمانی که آنها در واقع به خود را انجام تمرین فیزیکی نیست باید به یکی می پوشند."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر چه حرکت تناسب اندام دارای مکان های مختلف به عنوان آنها هر دو در همیلتون و سقوط این شهر سرپوشیده ماسک آئین نامه.

Ouwendyk گفت: ماسک خواهد بود و اجباری در فضاهای مشترک مانند لابی و حمام و سرویس بهداشتی, اما اختیاری در حالی که مردم در حال کار هستند.

"ما قطعا نشان می دهد به مشتریان که آنها باید آن را می پوشند اما در قوانین است که آئین نامه آن را می گوید که شما لازم نیست به آن را می پوشند اگر شما در حال شرکت در فیزیکی یا ورزشی آموزش تناسب اندام است."

ادامه مطلب: 'به هیچ وجه من قصد دارم دوباره': چرا برخی از کانادایی ها در حال لغو عضویت در باشگاه

نه هر کس آماده است برای رفتن به یک سالن حتی با اقدامات ایمنی در محل و Ouwendyk گفت: او قطعا می داند بی میلی خود را.

"از آنجا که صنعت تناسب اندام همواره شناخته می شود کثیف و پر جمعیت و تهدید آمیز و چیزهایی شبیه آن. بنابراین من احساس می کنم کل این بیماری همه گیر است که واقعا به کمک صنعت تناسب اندام بالا بردن استانداردهای خود را به طوری که بدون توجه به آنچه بدنسازی, شما در, شما در حال رفتن به تمیز و امن تر و کمتر شلوغ محیط زیست است."

احتمال موج دوم COVID-19 ناشی بودن توسط مردم اجازه گارد خود را و آرامش بخش بهداشت شیوه چیزی است Hladysh و همکاران او در YMCA HBB هستند داشته باشیم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این یکی از مزایای کار کردن با YMCAs در سراسر کشور هستند که جلوتر از ما در شرایط توقف تدریجی" گفت: Hladysh.

"توصیه ما داده شده بود و فقط به ادامه و با احتیاط. زمان را به مطمئن شوید که مردم ... شما می دانید گفت: شما می خواهید برای آمدن به عقب و سپس هدف از واقع نشان داده و آینده را ممکن است کمی متفاوت است. بنابراین ما واقعا می خواهید برای انجام یک رویکرد اندیشمندانه به هنگامی که زمان مناسب برای بازگشت."

برای کسانی که هنوز در حال برنامه ریزی برای جلوگیری از ورزشگاه برای آینده قابل پیش بینی Hladysh گفت: YMCA BB ارائه انواع رایگان آنلاین برنامه نویسی نیز که در محل باقی می ماند حتی پس از مکان فیزیکی خود در حال بازگشت به بالا و در حال اجرا است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب