Snowpiercer نقد و بررسی: گیج تلویزیون جدید سازگاری بسته whodunit پیچ و تاب - CNET

Daveed را از دست Diggs و جنیفر کانلی در Snowpiercer. TNT من شده فکر کردن زیادی در مورد زنده ماندن در همه هزین

توسط SALAMNEWWS در 27 اردیبهشت 1399
copia-de-snowpiercer-2

Daveed را از دست Diggs و جنیفر کانلی در Snowpiercer.

TNT

من شده فکر کردن زیادی در مورد زنده ماندن در همه هزینه ها به تازگی -- همیشه از تئاتر کتابفروشی ها و موزه ها بسته و شروع کردم به خواندن یک پست آخرالزمانی رمان که شخصیت زندگی می کند با شعار "زنده ماندن کافی است."

بنابراین من پیدا کردم جدید TNT پست آخرالزمانی, درام, فیلم Snowpiercer فوتی و فوری و به موقع. 10-قسمت سری برای اولین بار یکشنبه, مارس 17 در آمریکا و هوا خواهد یک قسمت جدید در هر یکشنبه بعد از آن. دو قسمت در دسترس خواهد بود در سطح بین المللی در Netflix بکشد مارس 25 با قسمت جدید منتشر هفتگی پس از آن.

Snowpiercer را showrunner است Orphan Black co-creator Graeme Manson. آن را بر اساس 2013 بونگ جون-هو فیلم به همین نام با بازی کریس ایوانز و تیلدا سوینتن. نشان می دهد همچنین اقتباس از رمان گرافیکی لو Transperneige که الهام جون-هو فیلم. کره جنوبی کارگردان خدمت در اینجا به عنوان یک تهیه کننده اجرایی.

در Snowpiercer نشان می دهد زمین در نهایت تسلیم به بشریت افراط. این سیاره غیرقابل سکونت خود هسته منجمد پس از "مردان علم" تلاش برای مبارزه با گرمایش جهانی با سرمای شدید. تنها بازماندگان aimlessly از دایره این سیاره در داخل یک قطار 1,001 ماشین طولانی است. آنها به صرف تقریبا هفت سال در این گروه آزمايش و شکننده اکوسیستم. اگر موتور متوقف می شود, زندگی در Snowpiercer زنده نخواهد ماند.

جنیفر کانلی می شود juiciest نقش در Snowpiercer. او نقش ملانی, قطار سر از مهمان نوازی توسط روز و ییل و دانشگاه MIT تحصیل مهندس شب. زن به معنای واقعی کلمه همه چیز روی Snowpiercer. او می تواند صاف بحث در کلاس اول بیش از سونا استفاده کنید (اروپایی ها بدن بشود آمریکایی مسافران با صرف نظر کردن از حمام کردن لباس) را کنترل موتور قطار و یا سعی کنید به شکل از چگونه برای کمبود گاز متان زمانی که گاو در Snowpiercer رنج می برند یک حادثه است.

"شما باید به فداکاری," او می گوید یک جوان مهندسی شاگرد. "نیازهای آموزش مهم تر از شادی خود را. ما مهندسین -- ما در حفظ و جهان زنده است."

جایزه اسکار برنده برای یک ذهن زیبا با شکوه است این بازی چند وجهی است. او می تواند گرم و استقبال فرمانده و استبدادی و یا به سادگی شوم در یک موضوع بود ، این نقش است که ثابت می کند یک بار دیگر که تلویزیون تمایل به پاداش تاسیس بازیگران با فرصت های به سختی یافت می شود ،

ملانی همچنین "صدای قطار" و Snowpiercer با استفاده از این سیستم برای نگه داشتن مسافران به روز شده است یک مشکل بزرگ را حل کند که نشان می دهد شروع می شود: شده است وجود دارد یک قتل در طبقه سوم. او احضار تنها کارآگاه قتل سرنشین این قطار را امتحان کنید و پیدا کردن قاتل چرا که همه چیز در Snowpiercer "زنده می ماند در رحمت خود تعادل است." قربانی یک خبرچین و دیگری به قتل می تواند به معنای بیشتر عدم تعادل در سیستم است.

احضار کارآگاه آندره توسط همیلتون daveed را از دست Diggs. آندره نیز اتفاق می افتد به یکی از تمایلی رهبران به اصطلاح Tailies این unticketed که مسافران زنده ماندن کهنه در آخرین واگن قطار.

قتل تحقیقات به ارمغان می آورد یک whodunit جنبه Snowpiercer در آن قسمت است. شما تقریبا می توانید ببینید تشابه با قتل در شرق اکسپرس, برف باد اورد و تمام. اما این هیچ قتل: Apocalypse Edition. قتل یک طرح دستگاه می شود که آندره از دم و با او بیننده را به یاد بگیرند که برخی از این قطار توطئه. زمان قاتل کشف شده است شما بیشتر علاقه مند به یک راز کوچک کثیف در Snowpiercer موتور.

snowpiercer-1

Snowpiercer دم.

TNT

Andre توصیف Snowpiercer به عنوان یک "قلعه به کلاس" و این موضوع در قلب این نشان می دهد. Snowpiercer نظرات به کلاس و مهاجرت جمعیت به عنوان دم, سوم, دوم یا اول. کلاس کمک های مالی بسیار متمایز امتیازات و حقوق به اعضای آن است. به ما گفته شده مورد بازرسی و مرزها برای جدا کردن مسافران است. فرآیند به روز رسانی را از یک طبقه به دیگری پژواک سیستم مهاجرت بسیاری از کشورهای توسعه یافته است. دم است که مظلوم ترین از Snowpiercer را کاست. Tailies هستند دچار سوء تغذیه و عدم دسترسی به آب در حال اجرا نور روز و یا مراقبت های پزشکی. جدید شورش است که همیشه دم در دم اما ما یاد سال 3 قیام به معنای 62 کشته و 15 آغوش گرفته شده است.

این جذاب تلویزیون اقتباس زندگی به طور مستقل از فیلم. سهام آن مواد تشکیل دهنده مانند ثابت اشاره به Wilford, Snowpiercer مغز متفکر. هر دو آدرس اعتیاد به مواد مخدر به نام Kronole و استفاده از انسان در سایز, زیر شلواری به عنوان یک شکل از جمعیت سلول.

اما نشان می دهد تلویزیون است که کمتر نفت خام و نگران کننده است. آن خشونت کمتر تلطیف. هیچ پچ پچ های در مورد چگونه نوزادان طعم و مزه. آن را احساس نمی کند نیاز به هجی کردن مواد تشکیل دهنده پروتئین ها بلوک های تغذیه به 400 روح در دم به طور چشمگیری به عنوان فیلم می کند.

تلویزیون نسخه Snowpiercer ساخته شده من فکر می کنم در مورد تعادل ظریف بین قدرت ظرفیت فاسد و نیازهای بیشتر خوب است. همه در حالی که نگه داشتن من را سرگرم و ریشه برای بسیاری از شخصیت های, حتی اگر آنها در طرف مقابل از جنگ دم در هیئت مدیره. نشان می دهد نیز می یابد و جایی برای خوش آمدید لحظات اتصال انسان از جمله عشق و رابطه جنسی.

موسیقی کم استفاده می شود و در اختیار داشت با قصد عمدی. مانند وینیل نسخه مهر و موم شده با بوسه توسط Bobby Vinton یکی از شخصیت های اول تا آزادی را به بازی. یا نسخه Frank Ocean بد دین مادام از Nightcar آواز می خواند در مقابل هیپنوتیزم مخاطبان است.

بقا کافی است. خوشبختانه ما هنوز اسکریپت تلویزیون.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان ماه مه سال 2020

4:08tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن