سه سوال در هپی چیر

مبل شنی چیست چه کاربردی دارد؟ از مهم ترین ، کاربردی ترین و البته محبوب ترین پارچه های رویه هپی چیر ها می توان

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

مبل شنی چیست چه کاربردی دارد؟ از مهم ترین ، کاربردی ترین و البته محبوب ترین پارچه های رویه هپی چیر ها می توان به پارچه های چرمی ، مخملی ، خزه دار ، جیر ، کتان ، لی ، فوم و … یک هپی چیر در حالت کلی از سه بخش تشکیل شده است که با طراحی و تولید آن ها می توان در نهایت یک مبل هپی چیر را طراحی کرد . در مقالات مشابه موجود در وبلاگ فروشگاه تهران اینتکس روند تولید برخی از مبل های شنی ساده و بین بگ ها توضیح داده شده است که می توانید با مطالعه آنها یکی از این محصولات شنی و نشیمنگاه های طبی را طراحی کنید ، اما در این مقاله نیز روند تولید یک هپی چیر بزرگسال و مناسب را شرح خواهیم داد . آستری را می توان به صورت ساده و در شکل های مختلفی دوخت و نیازی به الگو های برش زنی نمی باشد ، اما بهترین حالت این است که آستری حالت گرد داشته باشد تا به خوبی همه جای مبل هپی چیر را پر کند . شکل طراحی انواع هپی چیر به گونهای است که به راحتی با آناتومی بدن انسان همخوان میشود، این شکل از ارگونومی باعث راحتی بیشتر کاربر در زمان استفاده از هپی چیر خواهد بود.

خریداران محترم با مراجعه به سایت خانه شما می توانند انواع مدل های هپی چیر و بین بگ را در رنگ بندی متنوع، در اندازه های یک نفره و دونفره، در طرح های مختلف چرم مصنوعی یا پارچه مشاهده کرده و بعد از انتخاب سفارش خود را ثبت کنند و در کمترین زمان ممکن در سراسر کشور درب منزل تحویل بگیرند. مبل های شنی با نام های دیگری چون بین بگ یا هپی چیر نیز شناخته می شوند که در واقع اسامی لاتین آن بوده و تفاوت چندانی میان آن ها نیست . توجه داشته باشید که وزن هپی چیر مخمل طوسی اینتکس خیلی زیاد نبوده و می توانید برای جابجایی آن را بلند کنید ، به همین دلیل از کشیدن هپی چیر بر روی زمین به جهت جابجایی ، اجتناب کنید . صندلی های بین بگ با بیشترین راحتی یکی از بهترین انتخاب ها جهت نشستن و تماشای تلوزیون محسوب می شود. هپی چیر ها که آن ها را با نام های دیگری چون بین بگ یا مبل شنی می شناسیم از نمونه بستر های نشیمنی هستند که دارای سطحی ایده آل ، راحت و بسیار نرم هستند و از این جهت بسیاری از افراد را به سمت و سوی خود کشانده است .

همچنین وزن این محصول با توجه به ابعاد بزرگی که دارد کمی سنگین تر از سایر هپی چیر های یک نفره و بالغ بر 7 کیلو گرم است . مبل های شنی از انواع مختلفی همچون یک نفره و دو نفره و مدلهای مختلف سه الی چهار نفره خانواداگی تشکیل شدهاند که هر کدام قابلیتها و معایب و محاسن خاص خود را دارند. جهت خرید مبل های هپی چیر یک نفره و دو نفره تخت شو بایستی از نزدیک آنها را مشاهده فرمایید زیرا در این مورد ممکن است در هنگام حمل و نقل دچار آسیب دیدگی شود و شرکت در قبال آن هیچ مسولیتی را بر عهده نخواهد گرفت. و اما در ساخت هپی چیر ها در داخل رویه از یک آستری استفاده می شود ، آستری نیز نوعی پارچه ضخیم و مقاوم است که زیبایی و طراحی آن چندان اهمیت ندارد و وظیفه نگهداری محتوای داخلی را بر عهده دارد تا در صورت نیاز بتوان رویه را بدون پخش شدن محتوا جدا کرد . مواد داخل هپی چیر ممکن است به دلیل تحمل وزن زیاد، افت یا نشست داشته باشند که شما می توانید به راحتی و با استفاده از زیپی که کنار آن تعبیه شده است به شارژ مجدد مواد داخل آن بپردازید و آن را مثل روز اولش پر کنید.

اما این هپی چیر از سه قسمت اصلی ساخته شده است . مبل هپیچیر چرم دو رنگ بزرگسال با رنگ قهوه ای سوخته و رویه کرمی یکی از زیبا ترین و پرفروش ترین مبل های هپیچیر چرم دو رنگ تولید شده در شرکت اینتکس است و از راحتی مطلوبی برخوردار میباشد . استفاده مبل های شنی در منزل و محل کار و نیز گیم نت ها برای راحتی بیشتر افراد در هنگام بازی کردن و نیز برای استفاده در عکاسی ها برای عکس گرفتن حرفه ای و متفاوت . سوالی که اغلب در تهیه کردن مبلهای شنی ذهن افراد را به خود مشغول میکند، این که نمیدانند این گونه مبلها را تهیه کنند یا مبل بادی. الگوی هپی چیر ها متنوع است و تولیدی ها و کارگاه هایی در سراسر دنیا اقدام به تولید این محصولات می کنند . در لایه زیرین اما شاهد یک آستر پارچه ای هستیم ، آستری که باعث جلوگیری از برهم ریختگی مواد داخلی هپی چیر می شود . پس از برش دادن پارچه با توجه به الگوی هپی چیر نیاز است تا آن ها را توسط چرخ خیاطی حرفه ای خانگی و یا چرخ خیاطی صنعتی بدوزید . روند ساخت هپی چیر های متنوع با اشکال و طراحی های مختلف نیازمند الگو هایی می باشد که توسط طرحداران کارگاه های تولیدی طراحی می شوند به همین دلیل نیاز است تا در وهله اول یک الگوی ساخت هپی چیر را داشته باشید تا بتوانید این محصولات را تولید کنید . Th is po​st w as gen​er᠎ated with GSA  Con tent Gener at​or DE​MO᠎.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن