شهردار سئول در بر داشت مرده چپ توجه داشته باشید گفت: "متاسفم برای همه مردم" هیچ اشاره ای به اتهامات

سئول شهردار چپ توجه داشته باشید گفت: او احساس "متاسفم برای همه مردم" قبل از او مرده پیدا شد اوایل جمعه مقامات

توسط SALAMNEWWS در 20 تیر 1399

سئول شهردار چپ توجه داشته باشید گفت: او احساس "متاسفم برای همه مردم" قبل از او مرده پیدا شد اوایل جمعه مقامات در پایتخت کره جنوبی گفت: همانطور که مردم شروع به عزاداری لیبرال حقوقی فعال دیده می شود به عنوان یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری.

شهردار پارک برنده-به زودی در بر داشت شده بود مرده در تپه های پوشیده شده از درخت در شمال سئول ساعت پس دختر خود را به پلیس گزارش او در سمت چپ او یک "را مانند" کلامی پیام و ناپدید شد. بدن خود را داشت پس از ساعت ها جستجو در نزدیکی آخرین محل گوشی خود را. پلیس گفت: هیچ نشانه ای از بازی ناپاک در سایت اما حاضر به افشای خود را به علت مرگ است.

ادامه مطلب: شهردار سئول پارک برنده-به زودی در بر داشت مرده پس از جستجوی پلیس

عزاداری ایستگاه راه اندازی شد و در یک بیمارستان به دریافت عزاداران برای پنج روز. برخی از سیاستمداران و فعالان مدنی در بازدید از این بیمارستان به پرداخت جهات به پارک. تشییع جنازه او برگزار می شود هفته آینده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سئول مقامات دولتی گفت: پارک خود را لغو قرار ملاقات برنامه ریزی شده بود و به کار نمی آیند یکشنبه بدون توضیح.

کره جنوبی در رسانه ها از جمله SBS شبکه تلویزیونی گزارش پنج شنبه شب که در یکی از پارک دبیر شکایت کرده و با پلیس در شب چهارشنبه بیش اتهام آزار و اذیت جنسی برای گسترش دوره است.

پلیس بعدا تایید کرد که شکایت علیه پارک شده بود واصل اما ذکر مسائل مربوط به حریم خصوصی در امتناع از استادانه درست شده از جمله اینکه آیا این شکایت بود در مورد رفتار جنسی.

ادامه مطلب: کره جنوبی سرمایه چشم قوی تر محدودیت به عنوان coronavirus موارد صعود

سئول دولت شهرستان گفت: توجه داشته باشید در سمت چپ توسط پارک پیدا شد در محل اقامت خود را.

"من احساس می کنم متاسفم برای همه مردم است. من از هر کس که با من در زندگی من" توجه نشان داده شده در تلویزیون گفت. آن را ادامه داد و با درخواست خود باقی مانده بود سوزانده و در اطراف پراکنده پدر و مادر خود گور.

سفیر ایالات متحده در کره جنوبی, هری هریس ابراز غم و اندوه خود را در پارک مرگ است. "تسلیت به خانواده اش و به مردم سئول در طول این زمان دشوار" صدای جیر جیر خود را گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پارک 64 شد دیرین فعال مدنی و وکیل حقوق بشر قبل از او انتخاب شد, شهردار سئول در سال 2011. او در این شهر برای اولین بار شهردار به رای به یک سوم مدت در ژوئن 2018. یک عضو از رئیس جمهور مون جائه در حزب لیبرال دموکرات او در نظر گرفته شده است یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری در سال 2022 انتخابات است.

پارک led تهاجمی کمپین سعی کنید برای جلوگیری از گسترش coronavirus در این شهرستان از 10 میلیون نفر قطع هزاران nightspots و ممنوعیت تظاهرات در عمده خیابان های مرکز شهر.

اما سرمایه تبدیل به یک مرکز جدید از شیوع بیماری در کره جنوبی از این کشور کاسته آن سفت و سخت اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. مقامات در حال تلاش برای ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده به عنوان خوشه بوجود می آیند در انواع مختلف از مکان های.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن