سناتور گزارش طرح COVID-19 تماس با ما-ردیابی لایحه حفظ حریم خصوصی - CNET

اپل و گوگل را ایجاد فناوری برای ردیابی COVID-19 را گسترش. آنجلا Lang/CNET یک گروه از کری گزارش قصد دارد به جز

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399
google-pixel-4-vs-apple-iphone-11-3049

اپل و گوگل را ایجاد فناوری برای ردیابی COVID-19 را گسترش.

آنجلا Lang/CNET

یک گروه از کری گزارش قصد دارد به جزئیات لایحه روز دوشنبه برای تنظیم تماس با ما-ردیابی برنامه های کاربردی با هدف محافظت از حریم خصوصی کاربر به عنوان فن آوری استفاده می شود برای پیگیری از گسترش این رمان coronavirus.

پیشنهاد می شود به نام از قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی حریم خصوصی عمل می کنند با توجه به واشنگتن پست, و اطمینان حاصل شود که مردم نمی تواند مجبور به استفاده از فن آوری است. همچنین این امر اطمینان حاصل کنید که داده ها استفاده نمی شود برای تبلیغات و یا اهداف تجاری این روزنامه با استناد به یکی از این لایحه را حامیان دیابت ماریا Cantwell یک دموکرات از واشنگتن است.

"ما همه در تحریک ما تاریخچه مرورگر ممکن است به فروش می رسد از یک هزار بار در بیش از," او گفت: واشنگتن پست "اما هنگامی که آن را به مراقبت های بهداشتی خود تاریخ را یک کل جدید قلمرو."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تماس با ردیابی توضیح داد: چگونه برنامه ها را کند می کند coronavirus

6:07

این لایحه همچنین اجازه می دهد تا به کاربران برای حذف داده های خود را و نیاز است که اطلاع رسانی سیستم "تنها قبول مجاز تشخیص پزشکی" با توجه به Axios.

Cantwell همکاری حامیان در این لایحه شامل بهداشت ، بیل کسیدی یک جمهوری خواه از لوئیزیانا; و ctq یک دموکرات از مینه سوتا است.

دفاتر Cantwell, کسیدی و Klobuchar نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و نه اپل یا گوگل.

از کروناویروس که باعث می شود یک بیماری تنفسی به نام COVID-19 بود که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. از آنجا که آن را تبدیل به یک تمام عیار همه گیر آلوده کردن بیش از 6.2 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 370,000 در سراسر جهان است. شیوع این بیماری باعث شده است که شهرها و کل کشور به موضوع مستندات, سازندگان: فروشگاه, لغو, حوادث و شهروندان را وادار به ماندن در خانه به کمک شامل coronavirus. برخی از مکان های را آغاز کرده اند دوباره باز اما کارشناسان هشدار می دهند که خطر ابتلا به عفونت باقی می ماند.

شرکت های مشغول به کار در تکنولوژی به سرعت تماس با ردیابی روند که به نوبه خود می کند گسترش COVID-19. تماس با ردیابی, انجام, طبیعی, پیر مدرسه راه کار فشرده با مردم ردیابی کردن هر کسی که در ارتباط با بوده است کسی که تست مثبت برای این بیماری است.

اپل و گوگل در ماه آوریل گفت که آنها مشغول به کار بودند با هم در یک تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 است که با استفاده از سیگنال های تلفن مردم به آنها هشدار می دهند اگر آنها شده است در تماس با کسی که بیش از گذشته 14 روز که آزمایش مثبت برای این بیماری است. تکنولوژی موجود شد به دولت مقامات بهداشتی در اواخر ماه مهبا, آلاباما, داکوتای شمالی و کارولینای جنوبی در میان برای اولین بار به استفاده از آن.

این پروژه مشترک طول می کشد استفاده از دو تا از محبوب ترین سیستم عامل -- iOS اپل و اندروید گوگل -- به طور بالقوه میلیاردها نفر از مردم. این ابزار را با استفاده از بلوتوث رادیو فن آوری برای حمایت از برنامه است که می تواند توسعه یافته توسط مقامات بهداشت عمومی و اپل و دستگاه های طراحی شده توسط گوگل آندروید نرم افزار قادر خواهد بود برای برقراری ارتباط با یکدیگر.

مراقب حریم خصوصی و آزادی های مدنی طرفداران هشدار داده اند که با تکیه بر فن آوری برای ردیابی تماس را ایجاد اختلاف است که شمارش زمانی که دولت را در بهداشت عمومی تصمیم گیری. اپل و گوگل به دنبال کاهش نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی با افزایش سرعت سیستم چگونه کار خواهد کرد. برای یک, آن خواهد شد انتخاب و در معنی آن را نمی توان به طور پیش فرض.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب