مدارس برای دریافت 40 m پوند در بودجه برای راه اندازی شبکه های حمل و نقل اجتماعی دور

دولت برای کمک به مدارس و کالج های محلی برای ایجاد حمل و نقل اجتماعی از راه دور برای دانش آموزان، 40 m پوند بود

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

دولت برای کمک به مدارس و کالج های محلی برای ایجاد حمل و نقل اجتماعی از راه دور برای دانش آموزان، 40 m پوند بودجه تامین می کند.

مقامات محلی پول وابسته به تعداد جوانان منطقه خود و تا چه حد باید سفر، و شامل هر کسی که آنها را به مدرسه همراهی اختصاص داده می شود.

امید است که بودجه به صدها هزار دانش آموز اجازه دهد تا از حمل و نقل عمومی اجتناب کنند و این کار را برای سیستم آموزش و پرورش آسان تر خواهد کرد تا دستورالعمل های امن Covid را اجرا کند.

کسانی که می توانند راه رفتن، چرخه و یا استفاده از اسکوتر برای رفتن به مدرسه نیز به شدت در حال اصرار به انجام این کار، در کنار دولت 2bn "فعال سفر" برنامه.

هدف از این ابتکار عمل کمک به ارائه هدف Downing خیابان گرفتن همه کودکان و جوانان به آموزش و پرورش تمام وقت تا سپتامبر ، وزارت آموزش و پرورش (DfE) گفت.

همچنین شامل 16 تا 19 ساله ای است که به آموزش می رسن.

گاوین ویلیامسون، منشی آموزش و پرورش از همه خواست تا «نقش خود را بازی کنند» در تضمین «هر قادر است با خیال راحت و به موقع به مدرسه برود».

برای کسانی که هیچ گزینه ای جز حمل و نقل عمومی، این سرمایه گذاری برای مقامات محلی به این معنی است که دانش آموزان بیشتری قادر خواهند بود در حمل و نقل اختصاصی خانه به مدرسه و کالج سفر، ایجاد ظرفیت حتی بیشتر که در آن مورد نیاز است بیشتر است، او افزود.

DfE گفت مقامات محلی هنوز هم موظف خواهند بود که حمل و نقل رایگان مدرسه برای تمام کودکانی که واجد شرایط هستند فراهم کنند.

این در شرایطی است که دولت کمک مالی اضطراری Covid-19 برای اپراتورهای اتوبوس و تراموا در انگلستان را پیش از افزایش تقاضا در ماه آینده پیش بینی می شود.

برخی از £ 218.4m خواهد شد برای خدمات اتوبوس در دسترس خواهد بود در طول هشت هفته آینده.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب