خداحافظی به کاغذ توالت: صرفه جویی در $40 در Brondell Swash قیمت محصولات - CNET

Brondell Swash از coronavirusناشی از بزرگ کاغذ توالت کمبود 2020 شروع کرده ایم توصیه می شود یک تعداد می شود ک

توسط SALAMNEWWS در 14 اردیبهشت 1399
brondell-swash-lt89
Brondell Swash

از coronavirusناشی از بزرگ کاغذ توالت کمبود 2020 شروع کرده ایم توصیه می شود یک تعداد می شود که می تواند به شما کمک کند انتقال به یک جهان که در آن جت آب پاک شما در راه است که درختان مرده به سادگی نمی تواند انجام دهد. آمریکایی ها به نظر می رسد به شما قیمت محصولات-مخالف اما به عنوان ادم ارزان خر ریک می تواند گواه تلاش یکی می تواند به سرعت تبدیل شما به یک قیمت محصولات مؤمن. Brondell Swash ممکن است به نظر می رسد مانند آن را به یک حمام مربوط به onomatopoeia اما آن در واقع احترام قیمت محصولات ساز با تعداد بسیار خوب-بررسی مدل های. در حال حاضر شما می توانید ذخیره کنید $40 در هر کدام از دو Brondell Swash می شود در Woot. شما می توانید Brondell Swash LT-89 برای $210پس انداز از 16 درصد است. شما می توانید انتخاب کنید یا گرد و یا دراز به سبک.

این Brondell Swash LT-89 ویژگی های ترکیبی سیستم گرمایش که گرم هر دو آب و صندلی خود را همراه با خود تمیز کردن نازل ها و بیشتر. کنترل نصب شده در کنار صندلی که در آن شما می توانید تنظیمات کنترل مانند دمای آب یک انتخاب ملایم یا قوی شستشو حالت شب نور و حالت های مختلف مربوط به آب و فشار و حالت ماساژ. صندلی حتی یک آرام-نزدیک درب. بیش از در آمازون آن را فروش به صورت کامل با قیمت 250 دلار و 4.5 ستاره امتیاز از مشتریان.

قانع نشده ؟ من کاملا بی میلی اما به یاد داشته باشید: قیمت محصولات می توانید پرداخت خود را در نسبتا کوتاه مدت است و قطعا بهتر برای محیط زیست است. به علاوه بیشتر سفر به فروشگاه برای کاغذ توالت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: هوشمند قیمت محصولات ماشین پاک که در آن خورشید نیست, درخشش

2:05

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب