ذخیره 48 دلار هنگامی که شما یاد می گیرید به کد با اشتراک یک ساله در Codecademy - CNET

کدکادمی اگر شما یک کددار مشتاق باشید -- یا کسی را بشناسید که هست -- این زمان خوبی برای ثبت نام برای یک سال ک

توسط SALAMNEWWS در 30 شهریور 1399
codecademy کدکادمی

اگر شما یک کددار مشتاق باشید -- یا کسی را بشناسید که هست -- این زمان خوبی برای ثبت نام برای یک سال کدکادمی است، که برنامه نویسان را با طبقه بندی گسترده ای از آموزش ها در مورد ملزومات برنامه نویسی پوشش داده است. Codecademy معمولا هزینه 20 دلار در هر ماه برای اشتراک سالانه ، اما در حال حاضر Codecademy ارائه شده است 20 ٪ خاموش زمانی که شما اعمال کد تبلیغی LEARNFORLESS در پرداخت. که شما 48 دلار در طول سال صرفه جویی کنید.

کدکدمی به شما اجازه می دهد تا توسعه وب، طراحی وب سایت، علم داده ها و تعداد انگشت شماری از موضوعات دیگر را مطالعه کنید. همانطور که شما ممکن است انتظار می رود، هر چند، سایت شیرجه عمیق ترین در زبان های برنامه نویسی خاص است. شما می توانید C ++, C#, جاوا اسکریپت, جاوا, پایتون, HTML و بیشتر مطالعه – بیش از دو جین در مجموع.

اشتراک به شما می دهد دسترسی نامحدود به آموزش Codecademy، تمرین تمرین، و پروژه های عمیق برای تست درک خود را از مواد. کدکدمی در یک مرورگر و از طریق برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android در دسترس است.

می خواهید برخی از گزینه های دیگر خود را ببینید؟ مطمئن باشید برای خواندن خلاصه CNET از بهترین سایت هایرایگان برای یادگیری نحوه کد . شما کدکادمی را در این لیست پیدا کنید، اما بیشتر محتوای مدرسه پشت paywall سطح Pro است.

اين معامله از 23 سپتامبر رد ميشه

تیم معامله CNET جستجو وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. پیدا کردن خرید بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و اتمام صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، والمارت، آمازون و بیشتر. سوالات در مورد وبلاگ Cheapskate؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن