جویی در هزینه $300 در Eargo نامرئی در گوش سمعک - CNET

جدید Eargo Neo هدفن ایدز با استفاده از یک "فلکسی نخل طراحی" برای نگه داشتن موقعیت خود را در گوش خود را. Eargo

توسط SALAMNEWWS در 28 تیر 1399
eargo-neo-hifi

جدید Eargo Neo هدفن ایدز با استفاده از یک "فلکسی نخل طراحی" برای نگه داشتن موقعیت خود را در گوش خود را.

Eargo

آن هرگز آسان برای انتقال به پوشیدن سمعک و استراتوسفر قیمت گذاری که به طور سنتی به همراه بسیاری از کسانی که دستگاه های پزشکی کمک کرده است. شروع در سال 2017, اگر چه قانون فعال تر سمعک مقرون به صرفه به فروش می رسد به طور مستقیم به مصرف کنندگان و Eargo شده است در خط مقدم این تلاش است. فقط به عنوان مهم Eargo خانواده از سمعک هستند و بیشتر شبیه به مصرف کننده از earbuds از کلاس 1 دستگاه های پزشکی: آنها آسان برای استفاده و شما می توانید آنها را از طریق یک برنامه تلفن همراه به لطف بلوتوث و آنها را به اتهام در یک بازی دوستانه و جذاب مورد. و از هم اکنون از طریق Aug. 3 Eargo Neo هدفن مدل در دسترس است برای $2,650. که 300 دلار در لیست قیمت.

روشن می شود که $2,650 برای جفت و تمام لوازم جانبی. اگر شما در حال فکر کردن در earbud شرایط است که ممکن است صدا مانند بسیاری از سمعک استفاده کنندگان به دیدن استفاده می شود قابل ملاحظه ای در قیمت های بالاتر. در واقع آن را غیر معمول نیست برای پرداخت حدود این مقدار برای هر فرد earbud به جای مجموعه ای کامل. اما با وجود این به مراتب بیشتر مقرون به صرفه قیمت Neo هدفن ایدز طراحی شده برای ارائه واقعا صدا با کیفیت بالا با ویژگی های از قبیل باد و کاهش سر و صدا و بازخورد لغو.

آنها همچنین به طور کامل نامرئی در گوش جوانه و تکیه بر "فلکسی نخل طراحی" که کمی treelike خوشه که موقعیت جوانه در گوش خود را.

در طول سال تخفیف برای اولین پاسخ دهندگان نظامی و کارمندان فدرال

Eargo ارائه می دهد یک تعداد در طول سال برنامه های تخفیف برای مراقبت های بهداشتی و کارگران فدرال. اگر شما ممکن است سقوط به یکی از این دسته بندی ها برای مطالعه بیشتر در برای اطلاعات بیشتر:

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: می تواند سمعک بود به هیپ عنوان دیده بان اپل? (3:59,...

4:13

در اصل منتشر شده در اوایل این سال است. به روز شده برای منعکس کردن اطلاعات جدید است.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخو پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن