صرفه جویی در $200 در Tineco 's PureOne S12 طرفدار EX خلاء چوب بی سیم - CNET

تینکو خلاء ربات عالی است، اما من هنوز برای دیدار با یکی است که می تواند 100٪ از نیازهای خلاء من رسیدگی کند.

توسط SALAMNEWWS در 3 مهر 1399
tineco-pureone-s12-pro-ex تینکو

خلاء ربات عالی است، اما من هنوز برای دیدار با یکی است که می تواند 100٪ از نیازهای خلاء من رسیدگی کند. در نهایت باید یک خلاء سنتی را از کمد بیرون بکشید و خودتان را تمیز کنید. وقتي اين اتفاق بيفته، احتمالا ً ميخواي يه خلاء چوبي بي سیم مدرن رانندگي کني، و من فقط بليط رو دارم. در حال حاضر، شما می توانید Tineco PureOne S12 Pro EX را به قیمت 500 دلار در کاستکو دریافت کنید-- هیچ عضویت مورد نیاز برای خرید. که 200 دلار از قیمت منظم 700 دلار است.

این خلاء توسط CNET بررسی نشده است، اما سلف آن، A11، تمیز کردن در آمازون (با عرض پوزش) با به طور متوسط 4.3 ستاره از تقریبا 1600 مشتریان، و S12 جدیدتر در حال حاضر خرس رتبه انتخاب آمازون است.

خلاء توسط یک موتور ۴۵۰ وات تغذیه می شود و به راحتی از یک چوب تمام اندازه به یک دستی تبدیل می شود و نیاز به داشتن خلاء جداگانه به سبک Dustbuster را از بین می رود. این ویژگی های یک سنسور برای افزایش هوشمندانه قدرت مکش زمانی که آن را پیدا می کند خاک است که نیاز به استخراج و اجرا می شود برای حدود 50 دقیقه بین اتهامات عنوان شده است. شما دو باتری می گیرید-- که هر دو می توانند همزمان در دیوار سوار شوند.

همچنین دارای یک فیلتر HEPA چهار مرحله ای و کمتر از ۱۱ پیوست نیست، از جمله یک ابزار تمیز کردن خودکار پیش فیلتر، قلم مو گرد و غبار نرم، قلم مو مینی پاور، ابزار کریویس و موارد دیگر. همچنین از طریق Wi-Fi به یک برنامه تلفن همراه متصل می شود تا شما را در حلقه در زمانی که شما نیاز به تمیز کردن یا مبادله فیلترها و انجام تعمیر و نگهداری دیگر نگه دارید.

اين معامله از 27 سپتامبر رد ميشه

تیم معامله CNET جستجو وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. پیدا کردن خرید بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و اتمام صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، والمارت، آمازون و بیشتر. سوالات در مورد وبلاگ Cheapskate؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن