ذخیره 20 ٪ در چشمک زدن ، جدول بازی آینده -- CNET

Move38 به تازگی به سفر رفتم و شش بازی را با خودم در بسته ای بردم که کوچکتر از مشتم غلتید. من در تلاش بود از

توسط SALAMNEWWS در 29 شهریور 1399
blinks Move38

به تازگی به سفر رفتم و شش بازی را با خودم در بسته ای بردم که کوچکتر از مشتم غلتید. من در تلاش بود از چشمک زدن، یک بازی جدول هوشمندانه است که در اطراف مجموعه ای از شش کوچک تعاملی ساخته شده است، pucks شش ضلعی. نه تنها برای گذراندن زمان به تنهایی عالی بودند، بلکه هر کسی که آنها را می دید می خواست به آن بپیوندد. در حال حاضر، چه شما می خواهید چشمک زدن هسته مجموعه و یا چشمک زدن مجموعه گسترش، شما می توانید 20٪ در هر خرید چشمک زدن ذخیره کنید زمانی که شما درخواست کد تبلیغی CNET20 در پرداخت.

این لینک باید به شما تخفیف به طور خودکار دریافت کنید، اما اگر نه، مطمئن شوید که به درخواست کد تبلیغی.

اينجا خيلي چيزا هست که بايد باز کنيم، پس از کجا شروع کنيم؟ خوب، هر بسته همراه با شش جن شش ضلعی کوچک، به نام چشمک زدن، و در هر پلک زدن، هر شش طرف مغناطیسی هستند، بنابراین آنها با هم در هر پیکربندی که دوست دارید ضربه محکم و ناگهانی. کل بالای هر چشمک زدن یک دکمه بزرگ است، و چشمک زدن با روشن کردن با LEDs چند رنگ نیز با شما ارتباط برقرار می کند.

هر چشمک زدن می داند که چگونه یک بازی انجام دهد -- نام بازی بر روی خود پلک زدن نوشته شده است -- بنابراین شما می توانید چشمک ها را مرور کنید و تصمیم بگیرید که کدام بازی را می خواهید انجام کنید. سپس فقط اتصال تمام چشمک زدن به یک گروه و فشار یکی از خوش شانس، که می آموزد تمام چشمک زدن دیگر قوانین بازی انتخاب شده خود را. اگر می خواهید بازی ها را تغییر دهید، می توانید یک چشمک زدن جدید انتخاب کنید و فرایند را تکرار کنید.

هسته مجموعه همراه با طبقه بندی سرگرم کننده از بازی ها، مانند Mortals، یک بازی دو بازیکن که در آن هر چشمک زدن شروع می شود دور با 30 ثانیه از زندگی، و شما آنها را در اطراف حرکت سعی کنید به زندگی طولانی ترین. چشمک زدن شما زمان را از هر چشمک زدن دیگری که لمس می کند می دزدد -- سطح زندگی با رنگ چشمک زدن نشان داده می شود -- که به برخی از strategizing سریع می افزاید.

همچنین یک بازی به نام بریگاد بمب وجود دارد، که در آن به عنوان بسیاری از 10 بازیکن به نوبت در تلاش برای راه اندازی یک چشمک زدن است که مانند یک "بمب" در حال چرخش عمل می کند-- تنوع رولت روسی. هر چشمک زدن اطراف به عنوان یک سپر عمل می کنند، اما اگر سپر به طور کامل تهی و یا بمب می رود خاموش که در آن هیچ سپر وجود دارد، که بازیکن است.

چهار بازی دیگر در مجموعه هسته وجود دارد. شما goodies مانند یک پازل پویا خود مولد، یک بازی ضربت زدن خال و بیشتر پیدا کنید. و شما می توانید چشمک زدن های بیشتری اضافه کنید. یک مجموعه گسترش با شش چشمک زدن دیگر وجود دارد, هر کدام با بازی منحصر به فرد خود را. نه تنها صاحب دو مجموعه به شما 12 بازی های متمایز، اما بسیاری از بازی ها با داشتن بیش از شش چشمک زدن کل افزایش یافته است. سرعت مسابقه، یک بازی که در آن شما باید به طور مداوم حرکت چشمک زدن از پشت یک خط به جلو به یک ماشین سرعت برخی از جاده ها که در آن به رانندگی، بازی بهتر با یک دوجین چشمک زدن به جای فقط شش. و نه این که پایان جاده؛ توسعه دهنده Move38 قصد دارد برای انتشار بازی های اضافی به طور منظم، با دو مجموعه گسترش شش بازی بیشتر ورود به پاییز امسال.

و اگر شما در حال ترک خانه (لطفا، پوشیدن ماسک) مانند من به تازگی انجام داد، هر مجموعه ای از چشمک زدن رول را به یک مورد حمل سوشی رول دستی است.

تعداد کمی از بازی ها قوانینی دارند که کمی گیج کننده هستند، اما اگر مشکلی در حس کردن توضیح قوانین یک صفحه ای برای هر بازی داشته هستید، آنلاین شوید تا یک پیاده روی ویدئویی مفید را ببینید.

من خیلی جاز در مورد چشمک زدن، که برای همه سن 14 سال و بالا امتیاز. اگر شما می خواهید به آنها یک شات، شما می توانید با چشمک زدن هسته مجموعه ای برای 79 دلار شروع و یا ذخیره 20٪ در هر چیزی در سایت، از جمله چشمک زدن گسترش مجموعه و یا چشمک زدن مجموعه Combo، که شامل هر دو. فقط مطمئن شوید که به درخواست کد تبلیغی CNET20 در پرداخت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن