ذخیره $150 در شگفت انگیز Vava 4K HDR فوق العاده کوتاه پرتاب پروژکتور - CNET

پارک این پروژکتور در مقابل دیوار خود را برای 4K HDR تجربه مشاهده به عنوان بزرگ به عنوان 150 اینچ.واوا ميدونم

توسط SALAMNEWWS در 22 شهریور 1399
vava-4k-projector-in-use

پارک این پروژکتور در مقابل دیوار خود را برای 4K HDR تجربه مشاهده به عنوان بزرگ به عنوان 150 اینچ.

واوا

ميدونم براي کريسمس چي ميخوام . (در واقع چانوکا، اما شما معنی من را دریافت کنید.) این پروژکتور Vava 4K HDR، که انفجار زیبا، تصویر ماموت بر روی دیوار و حل تعدادی از چالش ها به طور معمول با راه اندازی پروژکتور در ارتباط است. این به طور معمول به قیمت 2800 دلار به فروش می رسد، اما در حال حاضر تخفیف وجود دارد: Vava 4K پروژکتور UHD فوق العاده کوتاه پرتاب لیزر در فروش 2،650دلار در b8ta.com با کد CNET150 است. در حالی که که به سختی بیش از نیمی از 10 ٪ (280 دلار) تخفیف است که ما در ماه اوت را دیدم ، آن را 150 دلار خاموش قیمت معمول خود را از $ 2،800 ، و 100 دلار زیر قیمت آمازون 2،750دلار است. که برای مدل سفید / خاکستری؛ اگر شما می خواهم آن را در سیاه و سفید ترجیح می دهند، سر به سایت Vava و یا آمازون ،اما آماده به پرداخت قیمت کامل است. (توجه داشته باشید که CNET و B3ta برای رویدادهای در فروشگاه و آنلاین شریک شده اند.)

يه پروژکتور فوق العاده کوتاه پرتاب چيه؟ یکی از شما می توانید درست زیر صفحه نمایش یا دیوار خود را پارک. که هیچ دری از یک کوه سقف سنتی، که قابل توجه است. به علاوه، Vava ویژگی های ساخته شده در هارمن کاردون soundbar، یکی با هر دو دالبی و DTS پشتیبانی صوتی. این بدان معناست که شما می توانید با دنده های صوتی اضافی (و از راه دور و کابل کشی است که با آن می رود).

پرتاب کننده یک نسخه تخصصی از آندروید را اجرا می کند، اما clunky و محدود است. بهم اعتماد کن وقتي ميگم ميخواي تلويزيون آتش مورد علاقه ات يا رودر روکو رو وصل کني سه ورودی HDMI وجود دارد، بنابراین شما همچنین اتاق برای کنسول بازی خود و یک دستگاه دیگر داشته باشد. (یکی از آنها HDMI ARC در صورتی که شما می خواهید به فراتر از سیستم صوتی ساخته شده در گسترش است.)

من حدود یک روز برای تست رانندگی Vava در اوایل تابستان امسال بود. در اینجا چیزی است که من یاد گرفتم:

این نسیم برای راه اندازی و عمل است، اثبات مثبت به من که پروژکتورهای UST موج آینده هستند. يه جعبه، يه ديوار، تموم شد. این یک تصویر روشن و تیز تولید می کند-- تصویری که شما می توانید به راحتی حتی در یک اتاق روشن ببینید. بلندگوهای داخلی صدای فوق العاده ای دارند، هر چند خود پروژکتور یک سر و صدای ثابت فن سطح پایین تولید می کند که می تواند در طول صحنه های آرام کمی حواس پرت کننده باشد. این واقعا تنها دینگ من بر روی محصول است. پروژه های UST کمتر از پروژه های سنتی بر روی دیوارهای ناهموار بخشنده هستند. برای بهترین تجربه کلی، شما احتمالا می خواهید برای سرمایه گذاری در یک صفحه نمایش مناسب است. (شما همچنین می توانید خود را در ارزان ساخت.) من يکي ميخوام .

برای قرار دادن این در برخی از چشم انداز, شما می توانید چیزی شبیه به 75 اینچ TCL 8 سری تلویزیون به قیمت $2,200 خرید (هر چند مدل 2019 به تازگی در فروش به عنوان "کم" به عنوان $1,500). شما حتی می توانید به یک تلویزیون 85 اینچی برای زیر $2,000 دریافت کنید.

با استفاده از این پروژکتور، هر چند، شما تنها با مقدار فضای دیوار شما محدود: این می تواند یک تصویر به عنوان بزرگ به عنوان 150 اینچ پروژه. (و، حداقل، 80 اینچ.) اونجا يه نمايش خونه ي جديه.

در واقع، اگر شما فکر می کنید سالن های نمایش فیلم در هر زمان به زودی برمی گردد و شما می خواهید برای بازسازی تجربه صفحه نمایش بزرگ به عنوان بهترین شما می توانید، این یک راه عالی برای رفتن در مورد آن است. ببخشيد وقتي بانک خوکي رو باز ميکنم تا ببينم ميتونم يه جورايي اينو تاب بدم

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن