ذخیره 100 دلار در افسانه نهایی کابینه سرگرمی بسته بندی شده با 300 بازی - CNET

atGames ما طرفداران بزرگ کابینت های Arcade1Up در اطراف اینجا هستیم-- آن کابینت های سرگرمی یکپارچهسازی با سیس

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399
arcade atGames

ما طرفداران بزرگ کابینت های Arcade1Up در اطراف اینجا هستیم-- آن کابینت های سرگرمی یکپارچهسازی با سیستمعامل سه چهارم مقیاس بسیار مقرون به صرفه و معتبر هستند. تجارت کردن این است که هر یک تنها چند بازی انجام می دهد. اگر شما کمی بیشتر به صرف و می خواهید انفجار بیشتر برای باک خود را، اتمام افسانه نهایی سرگرمی از AtGames. این کابینه 100٪ تمام اندازه می آید با 300 بازی بسته بندی شده و در حال حاضر 100 دلار خاموش در باشگاه سام -- دریافت افسانه نهایی سرگرمی برای $500.

اگر شما از دست روز از سرگرمی، بسیاری برای دریافت هیجان زده در مورد با افسانه نهایی کابینه سرگرمی وجود دارد. بر خلاف کابینت های Arcade1Up، نیازی به رایزر با این نیست-- این یک 66 اینچ ارتفاع نیرومند می ایستد. صفحه نمایش یک پانل HD 24 اینچی است، و یک تن از گزینه های کنترل، از جمله joysticks، spinners و trackball وجود دارد. از کنترل يکي از ماشين ها خوشت نمياد؟ جایگزینی آنها دشوار نیست، یا فقط از اتصال بلوتوث کابینه برای استفاده از یک کنترل کننده مستقل استفاده کنید.

و اينجا کمبود بازي وجود نداره . شما ممکن است به راه سرگرمی1Up بسته نرم افزاری بازی با هم در کابینت های خود را از نظر موضوعی استفاده می شود. به عنوان مثال کابینه سیارک ها نقش قمری لندر، سرگرد ویران و تمپست را نیز بازی می کند-- فقط چهار بازی در مجموع. AtGames رفت راه دیگری با این کابینه ، ریختن در بیش از 300 مجوز سرگرمی و کنسول بازی. خبر خوب این است که برخی از بازی ها در اینجا وجود دارد که شما قطعا می خواهید به چرخش، مانند Centipede، میلیپد، برگر زمان، مهاجمان فضایی، تتریس و ترون.

خبر بد این است که اکثریت قریب به اتفاق این بازی ها به مراتب کمتر قانع کننده هستند. من شخصا ً از طریق آرکید و آتاری ۲۶۰۰ دوران زندگی می کردم و هیچ خاطره ای از ۷۵٪ بازی های این کابینه ندارم. اون يه استوپر نمايشه؟ البته که نه . اما مطمئن باشید برای بررسی لیست قبل از اینکه شما دراز کشیدن هر پلاستیک و تصمیم می گیرید که آیا این کابینه می تواند برای شما کار می کنند. اگر روی حصار هستید، به خاطر داشته باشید که این کابینه «متصل» است و کتابخانه بازی ها را می توان در طول زمان به روز کرد و گسترش داد. شما همچنین می توانید کامپیوتر خود را به کابینه با ویژگی BYOG آن متصل و بازی بازی با استفاده از کنترل سرگرمی.

تیم معامله CNET جستجو وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. پیدا کردن خرید بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و اتمام صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، والمارت، آمازون و بیشتر. سوالات در مورد وبلاگ Cheapskate؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de