ساسکاچوان تماس اتاوا افزایش به کبک, اطلس گردشگری 'ظالمانه'

ساسکاچوان می گوید که می خواهد در فدرال پول اتاوا ارسال به شرق گردشگری صنایع آمار COVID-19 بیماری همه گیر.برتر

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

ساسکاچوان می گوید که می خواهد در فدرال پول اتاوا ارسال به شرق گردشگری صنایع آمار COVID-19 بیماری همه گیر.

برتر اسکات معارف توییتی نامه ای به فدرال وزیر توسعه اقتصادی ملانی Joly که ابراز ناامیدی غرب کانادا مانده بود از یک $46 میلیون بسته به کمک کبک و آتلانتیک کانادا گردشگری و صنایع.

ادامه مطلب: وزارت گردشگری و وزارت جلوه $5 متر به کمک Quebecers تور استان در تابستان امسال

Joly گفت: در اوایل این هفته در این کشور صنعت گردشگری بوده است آمار بهداشت جهانی بحران. مقدار زیادی از پول برای رفتن به کبک و آتلانتیک کانادا اختصاص داده شده بود در بودجه فدرال.

ساسکاچوان وزیر پارک فرهنگ و ورزش متهم به اتاوا از تنها بودن علاقه مند به حمایت از بخش گردشگری در شرق کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این نامه ژن Makowsky خواستار آن را "ظالمانه" و می گوید که این استان را در صنعت گردشگری قرار داده و بیش از 70 ، 000 نفر برای کار در سال گذشته است.

"این است که انتظار من این است که وجود خواهد داشت بیشتر قابل توجه اعلام شده در حمایت از غرب کانادا در روزهای آینده برای اطمینان از تمام مناطق در کانادا, درمان منصفانه از طریق این بی سابقه بار," او می گوید.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Makowsky گفت: استان در مورد دریافت 1.5 میلیون دلار در حمایت از بخش گردشگری با غرب کانادا گرفتن $3.45 میلیون. او گفت: Saskatchewan باید حق را به $4.3 میلیون نفر است.

"من فکر نمی کنم یک تور اپراتور در ساسکاچوان است که کمتر صدمه دیده از کبک," او گفت:. "اپراتورهای ما در حال صدمه زدن به فقط به عنوان به عنوان در هر نقطه.

"من فکر می کنم ما در حال گرفتن کوتاه-تغییر در اینجا در غرب است."

ادامه مطلب: Coronavirus: کار در جریان قرار داده ساسکاتون گردشگری در جاده به بازیابی

اتاوا گفت: در آنجا واقع شده است برای حمایت از این صنعت در غرب است.

دولت فدرال گفت: چهار ولایت غربی کشور در حال دریافت بیش از 300 میلیون دلار از طریق منطقه ای امداد و بازیابی صندوق که قرار بود برای کمک به کسب و کار از طریق COVID-19 و وجود حمایت های بیشتری را در آینده برای گردشگری در استان ،

"پوشش کسانی که واجد شرایط برای برنامه های موجود, از جمله بسیاری از اپراتورهای گردشگری این (صندوق) در حال حاضر دیده می شود بی شمار برنامه های کاربردی از ساسکاچوان گردشگری کسب و کار" خواندن بیانیه ای از تری Duguid پارلمانی وزیر به وزیر فدرال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"پیام ما به ساسکاچوان گردشگری کسب و کار و کسانی که معیشت بر روی آنها بستگی دارد روشن است: ما شده ایم در اینجا برای شما با اقدامات فوری ما در اینجا برای شما در حال حاضر به عنوان اقتصاد ما بازگشایی و ما از این طریق با هم."

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

پرنس آلبرت پارک ملی رسما باز به کمپ
پرنس آلبرت پارک ملی رسما باز به کمپ
مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعات