صادق خان معافیت های کارگری صفوف به تماس برای مبارزه با تروریسم در اروپا انتقال پسوند پس از coronavirus اختلال

دولت باید متوقف شود "قرار دادن دگم جلوتر از منافع ملی" و گسترش Brexit دوره گذار, صادق خان گفته است. شهردار لند

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399

دولت باید متوقف شود "قرار دادن دگم جلوتر از منافع ملی" و گسترش Brexit دوره گذار, صادق خان گفته است.

شهردار لندن شکست کار صفوف روز دوشنبه به تماس برای تاخیر گذشته پایان سال با توجه به عدم پیشرفت در مذاکرات و اختلال ناشی از کوروناویروس بحران است.

بوریس جانسون خودداری کرده است به ثبت نام برای یک دیگر, انتقال, با وجود این که یک گزینه تحت پیمان او مذاکره. رسمی مهلت تمدید است تا پایان این ماه با انتقال خود را با توجه به پایان می رسد در پایان سال است.

اگر هیچ موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده است و یا وجود ندارد فرمت و سپس انگلستان سقوط خواهد کرد از این بازار تنها در 31 دسامبر و در صورت تعرفه بالا و صف های طولانی به عنوان داور و کاله - با جدی اقتصادی آسیب و اختلال در تجارت انتظار می رود.

آقای خان مداخله قابل توجه است چرا که کار رهبر Keir Starmer کرده است خواستار یک فرمت برای انتقال دوره با وجود بلندی مهلت این ماه است.

"دولت در مذاکرات با اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر بسیار بعید به پیشرفت به سوی نتایج معنی دار و موافقت نامه در حالی که این بیماری همه گیر در ادامه" آقای خان گفت: در نامه ای به دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove.

"یک فرمت به دوره گذار است و در حال حاضر به فوریت نیاز به کسب و کار و خدمات عمومی برخی از یقین است که آنها نمی خواهد در صورت تهدید یکی دیگر از لبه صخره در زمان شش ماه.

"در غیر این صورت خطرات دولت تضعیف اقدامات بی سابقه ای از آن گرفته شده برای حفاظت از مشاغل و معیشت های طولانی تر شدن عدم اطمینان در مورد اقتصاد ما و شرایط که در آینده تجارت انجام خواهد شد."

آقای خان افزود که "یک پیش بینی در هنگام رای گیری برای مبارزه با تروریسم در اروپا که کلید مذاکرات را در زمانی که همه دولت ها به درستی متمرکز بر مبارزه جهانی همه گیر".

وی افزود: "آخرین چیزی که کشور نیاز به آن را به عنوان تلاش برای پیدا کردن راهی برای بازگشت از ویرانی ایجاد اغتشاش توسط Coronavirus تر است هرج و مرج و عدم قطعیت است. من مصرانه از دولت برای قرار دادن ایدئولوژی سیاسی را کنار گذاشته و به دنبال عملی مسیر به دنبال تمدید مذاکرات هستهای به طوری که ما و شرکای اروپایی می تواند تمرکز بر بازیابی از Covid-19.

"Covid-19 بزرگترین سلامت اجتماعی و اقتصادی اضطراری ما رو پس از جنگ جهانی دوم است. بیشتر اختلال در قالب تعرفه نوار قرمز و قوانین جدید مهاجرت هنگامی که ما را ترک تک و بازار و آداب و رسوم اتحادیه در پایان سال خواهد بود و نیازی خطرناک است. نزدیک نظارتی تراز با اتحادیه اروپا شده است هرگز بیشتر حیاتی برای محافظت از ما در اقتصاد و حمایت از آن بهبودی از اثرات Covid-19."

کار رهبر آقا Keir Starmer گفته است او نمی خواهد تماس برای فرمت (PA)

ایران در حال گرفتن جریان دوباره از سه شنبه این هفته پس از دور قبلی در ماه گذشته به پایان رسید در بن بست دوباره. ماهیگیری است که مجموعه ای به بالا در دستور کار, با اتحادیه اروپا اصرار دارد که آن دستور را تغییر دهید را با توجه به بریتانیا نیاز دارد.

از دیگر مسائل در دستور کار از جمله تجارت کالا و خدمات و همچنین به عنوان به اصطلاح "سطح playingfield" در مقررات و آیا انگلیس قادر خواهد بود برای شرکت در برخی از اتحادیه اروپا برنامه.

اصلی چسبیده امتیاز در این مذاکرات تا کنون به حدی که انگلستان خواهد ماند تراز وسط قرار دارد به اتحادیه اروپا قوانین دخالت دادگاه عدالت اروپا و اینکه آیا بریتانیا را متعهد به حفظ آن حقوق بشر استاندارد – به عنوان به خوبی به عنوان حقوق ماهیگیری در اتحادیه اروپا ناوگان.

آقای خان می پیوندد دیگر احزاب مخالف مانند حزب لیبرال دموکرات و SNP که آخر این هفته تصریح کرد خواستار یک فرمت.

"ما در میان یک بیماری همه گیر بهداشت و کسب و کار در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن. آنها به سادگی نمی باید این توانایی را نیز آماده شدن برای یک سخت و یا هیچ معامله Brexit فقط در چند ماه زمان" گفت: SNP سایه Brexit سخنگوی Dr Philippa Whitford.

او گفت: دوبله دولت بریتانیا سیاست یک "بی پروا Brexit وسواس" و به نام وزیران به "گام به عقب از آستانه و اولویت ایمنی مردم را معیشت و اقتصاد" با فرمت.

Lib Dem MP لیلا موران گفت: "مردم و کسب و کار باید به اندازه کافی رنج برده در این سال است. اقتصاد ما هنوز هم بر روی طناب از Coronavirus در ماه دسامبر و هیچ معامله Brexit تنها بدتر استرس و اضطراب است که بسیاری از کارمندان و صاحبان کسب و کار در حال حاضر احساس.

صحبت کردن در 11 مه کار رهبر آقا Keir گفت: "من نه به نام یک مکث چرا که دولت می گوید آن را برای رفتن به آن را انجام پایان سال است. بنابراین اجازه دهید ببینید که چگونه آنها را دریافت کنید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب