Ryanair قطع نمی اسپانیا پرواز با وجود قرنطینه قوانین

Ryanair متوقف نخواهد شد پرواز گردشگران انگلیسی به اسپانیا با وجود این دولت تحمیل یک دو هفته ای قرنطینه در مردم

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399

Ryanair متوقف نخواهد شد پرواز گردشگران انگلیسی به اسپانیا با وجود این دولت تحمیل یک دو هفته ای قرنطینه در مردم از بازگشت از دریای مدیترانه ملت پس از شعله ور شدن تا از coronavirus.

هواپیمایی رئیس امور مالی نیل Sorohan گفت: این تصمیم به حذف اسپانیا از فهرست کشورهای معاف از انگلستان قرنطینه شد "تاسف" و "بسیار ناامیدکننده".

"ما همچنان به کار در داخل و خارج از اسپانیا به صورت عادی اما ما در حال نگه داشتن ما تمام عملیات مورد نظر ما باید در همه چیز به عنوان آنها تکامل" آقای Sorohan بعد به بی بی سی گفت.

Ryanair متوجه نشده بود تعداد قابل توجهی از مسافران لغو و یا تغییر زمان پروازهای خود را در طول تعطیلات آخر هفته پس از قرنطینه قوانین اعلام شد, یا, او گفت:.

یکی از این شرکت بزرگترین رقبای تعطیلات شرکت Tui, گفته است, آن را لغو تمام تعطیلات از انگلیس به اسپانیا تا 9 اوت پس از دولت را اعلام.

"ما می دانیم چقدر مشتریان ما نگاه به جلو به تعطیلات خود را در خارج از کشور و برخی قادر خواهد بود به جای قرنطینه محدودیت" این شرکت در بیانیه ای گفت.

"بنابراین همه کسانی که مایل به سفر به جزایر بالئارس, جزایر قناری خواهد بود قادر به سفر به عنوان برنامه ریزی شده از دوشنبه 27 جولای."

بریتیش ایرویز گفت: قرنطینه بود "و در عین حال یکی دیگر از ضربه برای گردشگران داخلی و شکست نمی تواند تاثیر در حال حاضر مشکل صنعت حمل و نقل هوایی" و قول داد که برای ادامه پرواز به و از اسپانیا بدون در نظر گرفتن که آیا EasyJet که با اشاره به تجدید حیات Covid-19 تنها در مناطق خاص در اسپانیا و در عین حال قرنطینه بود و یک پتو یکی برای کل کشور است.

اگر چه دیگر کشورهای اروپایی نیز به همان 14 روز در قرنطینه مورد نیاز از جمله پرتغال و سوئد – اسپانیایی محدودیت خواهد رسید تعطیلات صنعت سخت ترین.

برخی از 15 میلیون انگلیسی ها دیدار اسپانیا هر سال تقریبا دو برابر به عنوان بعدی محبوب ترین ملت فرانسه است.

شرکت هواپیمایی رایان ایر نیز اعلام کرد درآمد سه ماهه در دوشنبه آشکار است دچار بدترین سه ماه از تاریخ آن از دست دادن £168m آن را به عنوان ریشه آن کل ناوگان در طول مستند.

این محدودیت به معنای هواپیمایی تنها انجام 500,000 مسافران در طول سه ماهه گذشته در مقایسه با 41.9 m در همان آخرین دوره سال است.

این شرکت گفت: این هدف به اجرا در حدود 40 درصد از آن عادی جولای برنامه افزایش به 60 درصد در ماه اوت و 70 درصد در ماه سپتامبر.

"این غیر ممکن است برای پیش بینی چه مدت Covid-19 همه گیر خواهد باقی بماند و موج دوم Covid-19 نفر از سراسر اروپا در اواخر پاییز (هنگامی که سالانه در فصل آنفولانزا آغاز) است که بزرگترین ترس ما در حال حاضر" این شرکت در بیانیه ای گفت.

"امیدوارم دولت های اتحادیه اروپا با اجرای موثر پیگیری و ردیابی سیستم و شهروندان اتحادیه اروپا مطابق با توصیه ماسک صورت دقیق بهداشت دست و دیگر اقدامات را برای جلوگیری از نیاز به مستندات و یا محدودیت در داخل اتحادیه اروپا پرواز."

آخرین مطالب