شایعه آتش تلویزیون چوب Lite نشت جلوتر از رویداد آمازون - CNET

WinFuture آمازون روز پنجشنبه در حال برگزاری یک رویداد مجازی است که انتظار می رود غول خرده فروشی سخت افزار و

توسط SALAMNEWWS در 2 مهر 1399
amazon-fire-tv-stick-lite-1600777582-0-12 WinFuture

آمازون روز پنجشنبه در حال برگزاری یک رویداد مجازی است که انتظار می رود غول خرده فروشی سخت افزار و خدمات جدیدی را نشان دهد. ما ممکن است گرفتن زیر چشمی زود هنگام در یکی از آن دستگاه ها: جدید آتش تلویزیون چوب Lite.

آتش تلویزیون چوب Lite خواهد شد آمازون 40دلار تلویزیون جریان دانگل جایگزین , که بیرون آمد در سال 2019 و در حال حاضر در دسترس نیست, و شامل به روز شده الکسا صدای از راه دور, با توجه به گزارش از سایت فن آوری آلمانی WinFuture و وبلاگ فن آوری ZatzNotFunny. در حالی که دانگل HDMI فیزیکی شبیه به نسل قبلی ظاهر می شود، معلوم نیست که مشخصات چه هستند. گزارش شده از راه دور شامل ویژگی های یک دکمه تلویزیون جدید و دور با حجم و کنترل قدرت. معلوم نیست دستگاه جدید چقدر هزینه خواهد داشت، اما به احتمال زیاد کمتر از 50 دلار آمازون آتش تلویزیون چوب 4K خواهد بود.

آمازون نگفته است که تمرکز رویداد راه اندازی آن چه خواهد بود، اما به روز رسانی سخت افزار بالقوه شامل شایعه Wi-Fi 6 نسخه ای از روتر مش Eero و به روز رسانی های دیگر به آتش تلویزیون خود را جریان ترکیب.  همچنین این امکان وجود دارد که ما بیشتر در مورد برنامه های آمازون برای روز نخست بشنویم، که CNET گزارش داد که در 13 اکتبر پس از به تعویق افتادن در اوایل تابستان امسال لگد خواهد زد.

همچنین نگاه کنید به: روز نخست 2020 : آخرین به روز رسانی در فروش بزرگ آمازون

آمازون بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de