رابرت Jenrick: مورد 'بسته' بیش از وزیر را تصویب بحث توسعه نمایندگان مجلس هشدار می دهند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 11 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فشار بر مسکن, منشی, رابرت Jenrick افزایش یافته است پس از عوام مسکن کمیته نوشت و به او بگویید که آن را با توجه به Westferry مورد به عنوان "بسته" و خواستار پاسخ به بیشتر از 26 سوال در مورد دخالت خود را.

آقای Jenrick آمده است تحت موشکافی شدید بیش از ارتباط او با میلیاردر حزب محافظه دهنده ریچارد دزموند پس از او رد شورای محلی و برنامه ریزی بازرس به تصویب £1bn توسعه مسکن در شرق لندن است.

نسخه از مکاتبات خود را با آقای دزموند منتشر شده به این کمیته در هفته گذشته نشان داد کارمندان دولت گزارش داد که وزیر کابینه شد "مصر" که این تصمیم باید تکمیل شود قبل از معرفی جدید شورای لوی که می تواند هزینه توسعه بیش از £40m.

با وجود آقای Jenrick بعد quashing تصمیم خود را پس از پذیرش آن غیر قانونی بوریس جانسون ساخته شده است روشن است که او در رابطه با این پرونده به عنوان "بسته".

اما در نامه ای به وزیر, کمیته صندلی Clive بتی گفت: "من متهم شما و یا هر مقام رسمی در وزارت عمدی تخلف است.

"این اسناد و مدارک را به وضوح نشان می دهد که اشتباهات جدی ساخته شد در طول این فرایند این است که این را به شک توانایی های خود را به عمل به عنوان یک بی طرف داور در این مورد و ایجاد یک درک قوی از تعصب. شما را پذیرفته اند که تصمیم خود را غیر قانونی بر این اساس است.

"این کمیته با احترام مخالف با نخست وزیر ادعا که" موضوع بسته شده است " و معتقد است وجود دارد درس های مهمی است که باید آموخته شود.

"مهم این است که این کمیته به مورد مداقه قرار دادن که در آن احساس می کند که شفافیت بیشتری مورد نیاز است در داخل سیستم برنامه ریزی و برای اطمینان از اعتماد به نفس در انصاف آینده برنامه ریزی و تصمیم گیری."

آقای بتی گفت: این کمیته در نظر گرفته آن را به عنوان یک "تضاد منافع" است که آقای Jenrick نشسته در همان جدول به عنوان آقای دزموند همکاران و نمایندگان Westferry ساخت شرکت مک در یک محافظه کار جمع آوری کمک های مردمی شام در ماه نوامبر.

او می خواست به دانستن این که آیا وزیر به دنبال هدایت نیاز به او را به هر کسی که به دنبال لابی او در یک برنامه ریزی برنامه به صحبت می کنند و به جای آن به مقامات.

او پرسید که آیا کامل داشته باشید از این جلسه وجود داشته چرا آقای Jenrick نه گزارش آن را به بخش خود را به مدت چهار هفته و به همین دلیل او را دنبال کرده بود تا با بیشتر تماس با سابق روزنامه ناشر.

آقای بتی درخواست جزئیات کامل از تمام تماس از جمله تماس های تلفنی با آقای دزموند و خواستار دانم که چرا آنها ذکر نشده در این تصمیم نامه صادر شده توسط Mr Jenrick در ژانویه هنگامی که نمایندگی های دیگر ساخته شده بودند ،

او همچنین خواستار یک توضیح کامل برای این تصمیم به تصویب این پروژه با وجود آن contravening Tower Hamlets شورای محلی طرح توسعه و کمتر خانه های مقرون به صرفه تر از مورد نیاز برای یک پروژه از اندازه آن است.

و او به نام آقای Jenrick به فاش کردن که آیا آقای جانسون یا هر کس دیگری از 10 خیابان داونینگ که تا کنون مورد بحث در این پروژه با او.

این کمیته به وزیر مسکن تا 6 جولای برای پاسخ به سوالات خود و روشن ساخته است که از آن انتظار می رود او در فرد ظاهر می شود در 13 جولای به شواهد در Westferry مورد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن