سواری به یاد داشته باشید قربانیان نوا اسکوشیا تیراندازی توده صدها تساوی به Peggy 'sCove

یک پردازش طولانی از موتور سیکلت، و به دنبال آن مجموعه ای از جیپ، اتومبیل های کلاسیک و دکل های بزرگ، راه خود را

توسط SALAMNEWWS در 26 مرداد 1399

یک پردازش طولانی از موتور سیکلت، و به دنبال آن مجموعه ای از جیپ، اتومبیل های کلاسیک و دکل های بزرگ، راه خود را از طریق روستای چستر، N.S. ، محدود برای پیگی's Cove، به احترام زندگی 22 از دست رفته در داد و بیداد تیر اندازی غم انگیز آوریل.

هری باند، که رهبری مراسم یادبود را بر موتورسیکلت خود بر آن داشت، گفت: «این در مورد قربانیان و خانواده قربانیان است. اميدوارم که فقط يه کم از اين موضوع راحت بشم و اگه بتونيم اينو بفهميم، پس اين همه چيز ارزشش رو داره

-ادامه مطلب: RCMP رژه وسیله نقلیه اسکورت نمی برنامه ریزی شده برای N.S. تیراندازی قربانیان

از زمانی که شادی پدر و مادرش و پیتر توسط افراد مسلح که شب آوریل در شهر کوچک روستایی پورتاپیک، ان.اس کشته شدند، باند می گوید او به دنبال فرصت برای ادای احترام به پدر و مادر خود و قربانیان دیگر است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

با توجه به COVID-19، خانواده باند هنوز به برگزاری مراسم تشییع جنازه، ساخت این سوار یادبود حتی خاص تر است.

که (مراسم تشییع جنازه) خواهد بود، گفت: باند. اما شاید به همین دلیل است که این برای من کمی مهم تر است. باید انجام بشه."

یادبود سوار غریبه ها را به هم آورد زیرا این تراژدی هر نوا اسکوتیان را تحت تاثیر قرار داد، گفت: موتورسوار جین اوکانل.

اوکانل گفت: «شش درجه جدایی وجود دارد، مطمئناً و حتی اگر ما آنها (قربانیان) را از نظر فیزیکی نمی شناسیم، فقط احساس می کنیم که این کار را می کنیم» ما یک جامعه تنگ گره، نوا اسکوتیان و دریانورای دریایی به طور کلی هستند، آنها فقط تنگ گره."

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

نادین سارتی طراح گرافیک است و نوا اسکوشیا را واداشت تا برای همه سواران و یک دکل ویژه که لیست و ادای احترام به همه که در تراژدی از دست رفته است، دکل های قوی ساخته شده است. سارتی هیچ یک از قربانیان را نمی شناسد اما احساس می کرد که باید کاری انجام دهد تا بخشی از یادبود و بخشی از شفا باشد، او گفت.

سارتی گفت: «این یک نوع غم انگیز است که چرا ما اینجا یکجا یم اما همبستگی مردم در درون ولایت ما را نیز نشان می دهد و چگونه می توانیم با هم جمع شده و به هم دیگر کمک کنیم تا شفا پیدا کنیم»

سواران راه خود را در امتداد منظره 70 کیلومتر در درایو اقیانوس نمای زخم، که در فانوس فانوس بزرگ Peggy's یاد به پایان رسید.

-ادامه مطلب: پس از واکنش شدید، دولت ها موافقت می کنند که استعلام عمومی را در مورد تیراندازی نوا اسکوشیا برگزار کنند

باند گفت که او مسیر فانوس سبک را انتخاب کرد زیرا مادرش جوی سایت را دوست داشت. این یک سوار احساسی اما دلگرم کننده برای باند بود، که گفت او را با نشان دادن حمایت گرفته شده است.

باند گفت: "این چیزی است که من تصور می کردم، نگه داشتن اشک پشت او در مقابل فانوس فانوس بزرگ یاد با همسرش پتی ایستاده است. "اينجا آبي هاي بيشتري از اون چيزي که انتظار داشتم وجود داره فقط فوق العاده است. من فقط نمی توانم از همه به اندازه کافی تشکر کنم که به اشتراک گذاشته و به این درایو ملحق شدند."

© 2020 اخبار جهانی ، بخش از کوروس سرگرمی شرکت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب