Rick and Morty فصل 4 قسمت 6 recap: هرگز Ricking Morty - CNET

ریک است فراوان دشمنان برای مبارزه با این قسمت. شنا بزرگسالان پس از بیش از چهار ماه انتظار طولانی برای نیمه دو

توسط SALAMNEWWS در 15 اردیبهشت 1399
rick-and-morty-never-ricking-morty

ریک است فراوان دشمنان برای مبارزه با این قسمت.

شنا بزرگسالان

پس از بیش از چهار ماه انتظار طولانی برای نیمه دوم Rick and Morty را به فصل چهارم رسیده است. پس از رسیدن در طول مستند جدید قسمت با عنوان هرگز Ricking Morty در واقع منابع coronavirusپیوستن به موج اول تلویزیون را نشان می دهد را منعکس فعلی اجتماعی فاصله واقعیت است.

قسمت حقه بازی NeverEnding Story را به عنوان مجموعه ای -- در فضا است. تنظیم به عنوان ریک یادداشت نشان دهنده تحت اللفظی داستان دستگاه نمودار ما در دوره فوق العاده خطرناک گام خود-ارجاعی گلچین قسمت.

هشدار: این روکش شامل تمام اخلال گران.


ریک دشمنان

این قسمت شروع می شود در فضا-قطار که در آن مسافران دو دیدار در نوار. یکی از آنها که به نظر می رسد مثل یک بیگانه نسخه از انواع پستانداران گوشتخوار دله جزئیات چگونه او مبارزه ریک در سیاره خود Ramamama (آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را نوشته که در راه).

never-ricking-morty

هر کس می خواهد برای کشتن ریک در فضا-قطار.

شنا بزرگسالان

این قهرمان کتاب های کمیک-به دنبال مسافر در قطار در جستجوی ریک او را بکشند. هر کس در قطار او می گوید: آیا به کشتن ریک. دیگر کلینت ایستوود-به دنبال مسافر که می پوشد یکی از آن کوتاه غرب وحشی capes سوالات این "عجیب و غریب جهش در منطق."

بازدید از بخش دیگری از ریک وسواس قطار فضا-کابوی برخورد بیگانگان که توصیف داستان آشکار چگونه ریک را نجات داد "فضا-کریسمس."

یکی شامل ریک ناامید کننده شخصیت جدید Goomby کمی بنفش بیگانه از دوستان که کمک می کند تا ریک ارائه ارائه به Morty و خانواده اسمیت اما در نهایت ندارد دعوت به جشن, به جای سمت چپ در انجماد سرد است.

همه از این است که لایه برداری پشت لایه ها در, چگونه شخصی این داستان است که به ریک -- و چگونه meta آن را نشان می دهد.

ریک عاشقان

never-ricking-morty-wolf

ریک نمی تواند مبارزه را متوقف کند.

شنا بزرگسالان

در یکی دیگر از کالسکه Morty به عنوان یک مبدل بور زن برخورد یک دوجین از ریک ex-girlfriends که اوراق قرضه بیش از داشتن مورخ ریک به عنوان یک جهش در پایین نقطه از زندگی خود را.

لیه یک فضا-یخ ملکه نشان دهنده ریک گیج کننده زمانی که رفتار او با خانواده اش: همه آنها نشسته در جدول در حالی که او در آنجا ماند و در برفی تندرا مبارزه با فضایی عظیم-گرگ.

قطار رفتن در محافل

فضا-کابوی نازل شده است به ریک در لباس مبدل و پس از تحقیقات او متوجه می شود این قطار شده است "تقویت و ارتباط نامربوط روایت fields."

او and Morty شده اند جستجو برای موتور قطار که واقعا "تحت اللفظی ادبی دستگاه کاملا به معنای واقعی کلمه استعاره شامل ما." نه یک شبیه سازی اما "بدتر -- گلچین."

امتناع به "یک فعال," "مقید" "رونویسی" قسمت ریک را تهدید می کند بليط بازرس که معلوم می شود پاره پاره و تمبر در ریک شین. Morty, نشان دادن شجاعت و وفاداری از همیشه بلافاصله جهش در بلیط بازرس و ریک نشان می دهد که او را برای مراقبت Morty, خودداری از تیراندازی بازرس در حالی که او را در برگزاری Morty به عنوان یک سپر.

عکسبرداری از پنجره به جای ریک ایجاد یک خلاء است که نیمه بالای بازرس از آموزش. برش به طور کامل از صحنه های مختلف بازرس از خواب بیدار در یک بازی, بازی های آنلاین, درخواست Rick and Morty مورد علاقه وجودی سوال "آیا این واقعی است ؟ زندگی واقعی است؟" سپس در فضای ما او را ببیند انفجار به خون و احشاء.

قطار نشان دهنده داستان دایره

ما پس از آن قطع به یک گروه از قطار پلیس دانش آموزان بحث و گفتگو با استاد خود آنها چگونه باید به کار گرفته دستگیری Rick and Morty به بهترین در حفظ و تداوم.

Rick and Morty به طور ناگهانی ظاهر می شود در اتاق و ضرب و شتم همه -- سنتی تداوم نیست یک اولویت بزرگ نشان می دهد. ریک می یابد "ساختاری" راهنمای به آموزش نشان دادن واگن در یک دایره -- یک مرجع به شرکت سازنده دن هارمون را ایجاد یک داستان دایره استفاده می شود به ساختار بسیاری از Rick and Morty قسمت.

ریک در مورد زمانی که او می تواند اسباب یک زن و شوهر از لباس های فضایی که موفق فقط در نقطه سمت راست در داستان دایره آنها را به "پرداخت قیمت سنگین" و مجددا قطار در معادل فقط قبل از اینکه این داستان را پایان.

خود-آگاه باشید که این ممکن است آنچه عبور از خط به عنوان بیش از حد متا ریک اشاره می کند که Morty تماشای ویدئوها از مردم در یوتیوب در واکنش به یوتیوب.

Birdperson

پس از شکستن یک شوخی در مورد بلیط بازرس در نیمه بالایی شناور توسط Rick and Morty تصمیم از حالا به خوب قدیمی از مد افتاده سرگرم کننده نیست overthink نگه دارید و بقیه ماجرا دارند و به طور کامل همهجانبه.

ما پس از دیدن چند کلیپ از Rick and Morty موسیقی لحظه های cameo از Birdperson.

در ضمن بلیط بازرس در حال حاضر شناخته شده به عنوان Floaty خونین مرد تبدیل به یک خدای جدید. پیروان او معتقدند تمام جهان است Floaty خونین مرد کابوس به عنوان او می میرد در یک "زمان متسع" واقعیت است.

Rick and Morty پس از آن به نظر می رسد در لباس های فضایی در خارج از آموزش و شلیک بازرس تا او را به درستی مرده است.

از بین بردن موضوعی مهر

Rick and Morty راه رفتن در سراسر خارج از فضا-قطار تا زمانی که آنها پیدا کردن "موضوعی مهر" درخشان بزرگ حلقه های طلا با میانه-زمین-مانند نمادها. برای اخلال در آن آنها را به داستان ربطی به آنها. ما سپس دیدن سوسکها داستان -- به عنوان بداهه به عنوان بین کهکشانی کابل قسمت.

سپس آنها را به یک داستان است که می گذرد Bechdel آزمون. Morty اکسیژن خود را از دست می دهد, منبع, اما ریک به ویژه صرفه جویی در Morty دوباره می دهد Morty اکسیژن خود را به طوری که او می تواند بداهه نوازی داستان. او می گوید یکی در مورد تابستان و مادر خود را شکست زن فضا-scorpions بدون صحبت کردن در مورد مردان.

این فمینیستی "شاهکار" از بین می برد و این موضوعی مهر و Rick and Morty, پیدا کردن کنترل, اتاق جایی که آنها کشف داستان خداوند است که در پشت همه چیز.

screen-shot-2020-05-01-at-11-57-00-am.png

تابستان چهره بازگشت Tammy Guetermann.

شنا بزرگسالان

شکستن پنجم دیوار

داستان خداوند به ریک به یک توپ را روی گوه: "هیچ قانون برای شما فزاینده از طریق چندجهانی آروغ زدن نیمه بداهه گفت و گو در مورد چه چیزی مهم است."

screen-shot-2020-05-01-at-11-54-49-am.png

با گلوله برف زدن است.

شنا بزرگسالان

او سپس به ضرب و شتم Rick and Morty تا مشت آنها را به واقعیت های مختلف که در آن "هیچ چیز کانن" از جمله ریک تصمیم گیری برای "کمک به مردم در حال حاضر است."

داستان خداوند شده است و با استفاده از Rick and Morty به سوخت خود را گلچین با "بی حد و حصر بالقوه" و آنها را به آخرین توقف: "فراتر از پنجم دیوار" -- که شامل co-خالق و صدای بازیگر Justin Roiland ارجاع قبلی خود را با این نسخهها کار و یا زندگی واقعی خارج Rick and Morty.

ما پس از آن قطع به یک "انسان لحظه" جایی که ریک Morty و خانواده اسمیت در حال دیدن تابستان به کالج.

آنها پس از برخورد و انفجار از گذشته -- "چیزهای خوب" -- از جمله Abradolf Lincler, Tammy Guetermann, Phoenixperson با گلوله برف زدن بد Morty چه به نظر می رسد مانند یک امپراتور Palpatine نسخه از آقای Poopybutthole (لمس خوب) و ارتش روم افسر Ricks (از ارگ?), ارتش از آقای Meeseeks و ارتش Gazorpians. این مرا به یاد دکتر Pandorica مجموعهای از بیگانگان مورد علاقه.

الهی حضور

screen-shot-2020-05-01-at-11-56-03-am.png

فقط یکی از ابعاد Morty می یابد خود را در این قسمت.

شنا بزرگسالان

با ظاهر هیچ وجه از ریک تبدیل به "بهترین دوست و نجات دهنده شخصی عیسی مسیح است."

با احساساتی در مورد اجازه دادن به عیسی مسیح را به قلب خود دعا Rick and Morty انجام چیزی است که آنها هرگز به طور معمول انجام, باعث, داستان خداوند روایت ماشین برای شکستن با یک "افتضاح" داستان.

شکست دادن آنها ارسال داستان خداوند به صرف ابدیت در "هر نویسنده جهنم است." کتاب مقدس است.

"ما به معنای واقعی کلمه نجات توسط عیسی مسیح به من بگویید در هر راه چگونه است که توهین آمیز" ریک می گوید: زمانی که Morty نگرانی در صورتی که بیش از حد بدبینانه و توهین آمیز است.

معنای همه چیز

در "تغییر" بخش هارمون داستان, دایره, Morty سپس تلاش می کند تا بفهمند که منظور از "گیج کننده" ماجراجویی: آن را آورده و آنها را به هم نزدیک و آزمایش خود را با شیاطین.

"ما همه که متا کانن گه از راه و در حال حاضر ما می تواند فقط خودمان" ریک می گوید.

اما زمانی که آنها سعی کنید به قطار به ایستگاه, آنها کشف کنند که واقعی نیست. ما زوم کردن و دیدن واقعی Rick and Morty در خانواده اسمیت اتاق نشیمن با رنگ بنفش را که Morty خریداری شده از ارگ Ricks هدیه فروشگاه.

ریک آن را دوست دارد چرا که Morty را "مهم ترین چیز است." او در انجام هدف خود را در زندگی است که به "خرید و مصرف کالا."

داستان خداوند و عیسی

screen-shot-2020-05-01-at-12-14-06-pm.png

داستان خداوند است که یک جانور.

شنا بزرگسالان

داستان خداوند و عیسی تأمل در زندگی خود را در اسباب بازی قطار, چگونه آن را به اندازه کافی به آنها را سوال تمام وجود است.

تصمیم به ترک عیسی علل و اسباب بازی قطار از خط خارج شدن و شکستن.

ریک می گوید Morty به خرید یکی از جدید به خاطر "هیچ کس وجود دارد خرید با این ویروس لعنتی."

پست-اعتبارات

ما با دیدن یک تبلیغ برای ارگ Ricks داستان قطار که Morty خرید یک اسباب بازی هدفمند در Ricks خسته از ماجراهای خود را با "سگ گه" Mortys.

آن می آید با ماشین بعد ماشین از دشمنان عاشقان و Goomby "همه دست و پنجه نرم کردن با طبیعت که شما واقعا هستند."

با تشکر از گلچین, ژنراتور, داستان هرگز به پایان خواهد رسید. شخصیت ها زنده هستند اما "نه در هر راه که مهم است." تبلیغات امتیاز به وب سایت خود را story-train.com که در زمان نوشتن... نمی شود در هر نقطه.


خسته ؟

با تمرکز به شدت در خود را نشان می دهد یک انتخاب جالب برای این قسمت. آن را نزدیک به غیر قابل دسترس برای افرادی که ممکن است در تلاش Rick and Morty در جستجوی بیشتر سرگرمی در طول مستند.

اما برای طرفداران هرگز Ricking Morty در خدمت به جهت قرار دادن برخی از استدلال های اطراف نشان می دهد. در حالی که قسمت سخت به دنبال جهش از طریق فضا و زمان در نهایت منجر نمی شود به هر پیام روشن این آدرس مفهوم کانن فن-سرویس و اینکه آیا این نشان می دهد باعث می شود سرگرم کننده از مسیحیت است.

یا شما خسته هستید, تحت تاثیر قرار, و یا فقط همراه برای خنده دار ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن