کرایه RV از این راه اندازی جدید حق از فرودگاه با تمام هزینه های شامل - Roadshow

از فرودگاه تا فضای باز بزرگ.سیاه پوستان آمریکایی ها امسال به طور متفاوتی تعطیلات می کنند و هیچ way more RVs کس

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1399
Blacksford Winnebago RV rental

از فرودگاه تا فضای باز بزرگ.

سیاه پوستان

آمریکایی ها امسال به طور متفاوتی تعطیلات می کنند و هیچ way more RVs کس را غافلگیر نمی کند، که شامل تلویزیون های راه coronavirus بیشتری می شود-- آنها اجتماعی- دور دوست هستند، بعد از همه، در میان همه گیر شدن ویروس های کوروناویروس. vacationing differently this year

هدف بلکسفورد تلاش و آسان تر کردن روند است. شرکت استارتاپ این جمعه گذشته اعلام کرد که اولین هاب های اجاره ای خود را راه اندازی کرده است، و چیزی که باعث می شود شرکت از ادغام آن با فرودگاه ها خارج شود. راست از لاس وگاس یا بوزمان، مونتانا، فرودگاه ها، بلکسفورد دارای ناوگان از مرسدس بنز Sprinter RVs از Winnebago آماده رفتن است.

قیمت ها شامل RV، مایل نامحدود برای سفر، ژنراتور به قدرت تمام دستگاه پردازنده، بستر و لوازم برای حمام و آشپزخانه. و اگر هنوز به یک مقدار اتصال نیاز دارید، در این کشتی Wi-Fi نامحدود نیز وجود دارد.

...البته، شما یک RV اجاره نمی دهید تا اجازه دهید تمام مدت بشود، به جایی سفر می کنید. قیمت های بلکسفورد همچنین شامل یک پاس رایگان سالانه به پارک های ملی، باید تصمیم بگیرید که به زندگی RV دیگری در سال بعد بروید. و برای آرامش خاطر، 24 ساعت کمک های کنار جاده ای برای خودرو وجود دارد.

قیمت ها طیف گسترده ای دارند، اما نرخ روزانه در هر روز 199 دلار شروع می شود. Blacksford ارائه می دهد انعطاف پذیری، هر چند. "اجاره نامه های کوچک" از انواع در دسترس هستند برای کسانی که آماده به صرف ماه در RV. يا شايد يه نرخ هفتگي فقط بليط سفر جاده اي باشه انتخاب با توست

بلکسفورد قصد دارد تا دو سال آینده به "ده ها" فرودگاه گسترش یابد و دنور در لیست کوتاه برای تابستان آینده قرار دارد. بدیهی است که سفر هوایی کسری از pandemicآنچه که قبل از همه گیر بود ، اما مفهوم است جذاب بزرگ برای کسانی که آماده برای فرار است.

-ادامه مطلب: بهترین شرکت های اجاره ای RV در سال 2020tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب