خواندن سلاح سرد: سه مرده و بیشتر زخمی به پلیس بررسی ترور انگیزه در پارک حمله

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 1 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سه نفر کشته شده اند و سه قربانیان به طور جدی زخمی در یک حمله در یک مطالعه پارک.

یک لیبی بوده است و به اتهام راه اندازی داد و بیداد به عنوان گروه های دوستان لذت بردم از شب آفتاب در روز شنبه.

مقامات امنیتی گفته مستقل است که وجود دارد یک احتمال قوی است که انگیزه ترور مربوط, و محققان نیز با بررسی این که آیا مظنون به حال هر گونه مسائل مربوط به سلامت روان.

دره رودخانه تیمز پلیس گفت: حمله کرده بود را رسما اعلام شده است که یک حادثه تروریستی شد و در حال حاضر در حال درمان به عنوان یک قتل پرس و جو.

شاهدان شنیده knifeman فریاد شعارهای او به عنوان انجام این حمله در حدود 7 بعد از ظهر.

پلیس گفت: 25 سال از خواندن بازداشت شد در صحنه بود و به اتهام قتل. او همچنان در بازداشت است.

کارآگاه ارشد سرپرست ایان شکارچی گفت: "ما را ساخته اند یک دستگیری و در این مرحله ما هنوز به دنبال هر نفر در ارتباط با این حادثه است. وجود دارد هیچ اطلاعاتی نشان می دهد که وجود دارد این است که هر بیشتر, خطر, به, با این حال ما می خواهیم مردم هوشیار باشند و گزارش هر چیزی مشکوک با تماس با پلیس.

"این است که در حال حاضر در حال درمان به عنوان یک تروریسم حادثه با این حال ماموران در حال نگه داشتن یک ذهن باز به عنوان انگیزه این حادثه و در حال پشتیبانی شده توسط همکاران از مبارزه با تروریسم پلیس جنوب شرق است."

نخست وزیر و دبیر خانه مطلع شدند در اسرع وقت پس از کشتار در خط اصلی ترور حوادث.

بوریس جانسون در توئیتر خود نوشت: "افکار من با تمام کسانی که تحت تاثیر این حادثه هولناک در خواندن و با تشکر از خدمات اورژانس در صحنه است."

Priti پاتل به نام این حمله را "بی معنی" اضافه کرد: "قلب من نماز و افکار با تمام کسانی که تحت تاثیر و به مردم از خواندن خواهد بود که عمیقا شوکه و نگران این حادثه وحشتناک.

"من در تماس با پلیس و اطمینان حاصل خواهد کرد آنها باید همه حمایت آنها نیاز دارند."

اگر آن را تایید کرد به حمله تروریستی آن خواهد بود مرگبارترین به آمار انگلستان پس از ژوئن 2017 پل لندن حمله.

حمله اتفاق افتاده در Forbury باغ که تا به حال میزبانی یک نامربوط Black Lives Matter تظاهرات پیش از آن در روز بود و با مردم با بهره گیری از آب و هوای گرم.

یک مربی شخصی است که فرار کردند این حمله گفت: knifeman بود فریاد زد: "نامفهوم کلمات" قبل از قربانیان سلاح سرد در گردن.

"پارک بود و بسیار کامل بسیاری از مردم نشسته در اطراف نوشیدن با دوستان هنگامی که یکی تنهاست فرد راه می رفت از طریق ناگهان فریاد زد: برخی از کلمات نامفهوم و رفت و در اطراف یک گروه بزرگ از حدود 10 تلاش برای چاقو زدن به آنها گفت:" لارنس مخمر 20.

هوا آمبولانس در صحنه در Forbury باغ خواندن. (AP)

"او با چاقو به سه نفر از آنها به شدت در گردن و زیر بازوها و سپس برگشتند و شروع به در حال اجرا به سمت من و ما تبدیل شده و شروع به در حال اجرا است.

"هنگامی که او متوجه شد که او نمی تواند گرفتن ما او تلاش برای چاقو زدن به گروه دیگری نشستم او کردم یک نفر در پشت گردن و سپس هنگامی که او متوجه شد همه شروع به اجرا می زد پارک."

گرافیک و فیلم از صحنه نشان داد سه قربانیان دروغ مجروح متر از هم روی چمن احاطه شده توسط اعضای عمومی به عنوان پلیس انجام شده اورژانس کمک های اولیه.

افسران می تواند شنیده خواستار ضفبرلترس به عنوان CPR انجام شد یک قربانی است.

هوا آمبولانس و چند دستگاه آمبولانس نامیده می شدند و همچنین تیم از لندن و یک منطقه خطرناک تیم پاسخ.

مشکوک یک مرد جوان از شمال آفریقا یا خاورمیانه ظاهر شد که پوشیدن, سیاه, شد, تعقیب و دوخته شده به زمین توسط افسران پلیس.

او برای جستجو سلاح قبل از اینکه به زندان برده شد.

به شدت مسلح ضد تروریستی متخصص سلاح گرم افسران بعد از جستجو یک تخت در باسینگستوک جاده در خواندن حومه وهیتلی.

ساکنان تخلیه شدند از بلوک که نشسته فقط کمتر از دو مایل از صحنه از سلاح سرد.

خانواده ها با کودکان مانده بودند جمع شده در کنار جاده به عملیات ادامه به ساعات اولیه صبح روز یکشنبه با یک هلیکوپتر معلق در هوا بالای سر.

یک زن محلی که نمی خواهم نام برد و گفت: مستقل مسطح که در آن شک زندگی می کردند بود شورای-مالکیت و استفاده به عنوان مسکن موقت از جمله برای افرادی که به تازگی از زندان آزاد شد.

"اول وجود دارد مسلح پاسخ اتومبیل و سپس بینام و وانت با پلیس مسلح با پوشیدن بلکلوا شده," او اضافه شده است.

در ابتدا از انگلستان coronavirus مستند بسته شدن سالن بزرگ و حمل و نقل مراکز باعث ضد ترور پلیس به ارزیابی که خطر ابتلا به توده دارویی و نقدی کاهش داده بود به دلیل کاهش در مکان های شلوغ.

اما در همان زمان وجود دارد نگرانی هایی است که اثرات آنلاین افراط گرایی می تواند در برجسته تر به عنوان مردم بیشتر شد جدا شده و صرف زمان بیشتری را بر روی اینترنت.

سر جلوگیری از ضد افراط گرایی برنامه قبلا گفته مستقل ارجاع به شدت کاهش یافته بود و در طول همه گیر بالا بردن ترس است که تهدیدات بالقوه بود نه اینکه خال خال توسط معلمان مشروط شدن کارگران و کارکنان بیمه خدمات درمانی و سازمان های دیگر مجبور به کاهش تماس با مردم است.

دستگیری اراذل و حامیان آن به انجام پایین-فن آوری حملات تروریستی با استفاده از چاقو و وسایل نقلیه در سراسر جهان است.

افسران پلیس و وسایل نقلیه خود را خاموش جاده پس از گزارش های متعدد دارویی و نقدی در خواندن (ایسنا)

این گروه تروریستی منتشر شد مشاوره در چیدن "اهداف نرم" حاوی جمعیت از مردم اما کم امنیت.

این تاکتیک استفاده شده است, در چند اخیر حملات تروریستی در بریتانیا از جمله در Fishmongers' سالن در ماه نوامبر و Streatham در ماه ژانویه است.

از 1am روز یکشنبه هیچ ادعای مسئولیت صادر شده از داعش تبلیغات رسمی کانال.

تماس گیرنده به دره رودخانه تیمز پلیس به 101 غیر اورژانس خدمات استقبال قرار گرفتند خودکار پیام گفت: افسران برخورد با یک "حادثه بزرگ که دارای اولویت مطلق برای همه منابع ما" به بررسی ادامه داد: به یکشنبه.

تحت coronavirus قوانین تجمعات تا شش نفر را در باغ ها و فضاهای عمومی در حال حاضر قانونی در انگلستان و توده های مردم باید آب گرفتگی به پارک.

Nieema حسن سازمانگر از خواندن اعتراض posted on Facebook که تظاهرکنندگان به حال پراکنده در زمان حمله.

او افزود: "در شرایط اعتراض و افرادی که حضور داشتند از Black Lives Matter, ما همه امن است هیچ یک از ما را تحت تاثیر قرار.

"من goosebumps دانستن است که این اتفاق تنها چند ساعت پس از همه ما مسالمت آمیز گرد هم آمدند امروز به بحث در مورد تغییر و برابری و آن را بسیار دلخراش است که در این روز بوده است مخدوش با خشونت."

پلیس تایید کرد که این حادثه نمی شد تصور می شود مربوط به اوایل سیاه زندگی توجه کردند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن