RCMP استفاده از سلاح گرم به مراتب جلبک دیگر مداخله تاکتیک گزارش نشان می دهد

تعداد دفعات افسران RCMP اشاره کرد و اسلحه های خود را در افراد در سه سال گذشته بدون تیراندازی پیشی چگونه اغلب آ

توسط SALAMNEWWS در 29 خرداد 1399

تعداد دفعات افسران RCMP اشاره کرد و اسلحه های خود را در افراد در سه سال گذشته بدون تیراندازی پیشی چگونه اغلب آنها اشاره سلاح های انرژی مانند اسلحه تیزر با یک درجه بیش از پنج به یک است.

که با توجه به تفکیک استفاده-از-نیروی تاکتیک منتشر شد چهارشنبه به تماس پلیس اصلاحات رشد در کانادا و سراسر جهان است. همچنین در پی مرگ رادنی لوی بومی مردی که به ضرب گلوله کشته شد توسط RCMP در نیوبرانزویک هفته گذشته و دیگر شکایت از نیروی بیش از حد.

ادامه مطلب: شکایت در مورد RCMP انجام در حال نصب است. اما چه کسی نگه می دارد آنها را پاسخگو?

RCMP می گویند پاسخ آنها به طور متوسط 2.8 میلیون تماس در هر سال, هر چند این گزارش افزایش داد که به طور متوسط به 2.93 میلیون بین 2017 و 2019. که بیش از سه سال زمان دوره به طور متوسط 2,215 برخوردهای لازم است برخی از نوع مداخله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این بدان معنی است که 99.9 درصد از RCMP رخدادهای در حال حل و فصل به طور طبیعی و یا با ارتباطات/د-تشدید" سخنگوی گفت: اخبار جهان در ایمیل.

این سخنگو همچنین اشاره کرد که 29 درصد کاهش در میزان مداخله بین سال های 2010 و 2019. سال گذشته مشخص شده که کمترین میزان مداخله در آن دوره 10 ساله در 0.073 درصد است.

خشم و انزجار رشد می کند بیش از RCMP قتل بومی در N. B.
خشم و انزجار رشد می کند بیش از RCMP قتل بومی در N. B.

این گزارش که بر اساس ماموران گزارش حادثه نشان داد Mounties باید اشاره سلاح گرم در مردم 5,441 بار بین 2017 و 2019 در حالی که اسلحه به سادگی خود را به عنوان یک بصری بازدارنده 3,062 بار.

در طول همان مدت زمان انجام یک سلاح انرژی اشاره کرد بود در 995 موارد کشیده شد و نمایش داده می شود 504 بار. این سلاح در واقع مستقر در مجموع 1,438 بار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بر اساس این گزارش RCMP درگیر شدند در 99 افسر مرتبط با تیراندازی بین 2017 و 2019 به طور متوسط 33 از یک سال و با وجود شیب در سال 2018 است. از این تیراندازی, 26 شدند کشنده — به طور متوسط نه هر سال.

تفکیک RCMP افسر مداخله تاکتیک های سال

A table showing the number of police intervention tactics used by RCMP officers between 2017 and 2019.
یک جدول برای نشان دادن تعدادی از مداخله پلیس تاکتیک های مورد استفاده توسط افسران RCMP بین 2017 و 2019. RCMP

نیوبرانزویک RCMP در حال بررسی توسط کبک پلیس watchdog برای تیراندازی مرگبار لوی که دوستان گفتن بود تجربه سلامت روانی بحران هنگامی که او مواجه می شوند ماموران در یک کباب در Miramichi. پلیس می گویند آنها در پاسخ به یک "ناخواسته فرد" است که مورد مناقشه توسط کسانی که به لوی.

این Metepenagiag Mi'kmaq کشور عضو به ضرب گلوله کشته شد و پس از چند استفاده از یک تفنگ بی حس کردن شکست خورده به او را پایین آورد, پلیس گفت:.

لوی مرگ آمد و فقط هشت روز بعد از Chantel مور بومی از بریتیش کلمبیا به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط یک افسر با ادموندستن اداره پلیس در طول یک سلامتی بررسی کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: اعتماد در کانادا پلیس قطره در میان جورج فلوید تظاهرات: نظرسنجی

Mounties همچنین با استفاده از "سخت زور" توسط هدف قرار دادن مردم — به عنوان "stuns" و "اعتصاب" در این گزارش بیش از 2000 بار. باطوم استفاده شد 105 بار در حالی که پرقدرت takedowns اعمال شد 842 بار.

گردن محدودیت که آمده اند زیر آتش پس از جورج فلوید درگذشت در حالی که یک افسر kneeled در گردن او استفاده شد 72 بار.

فراتر از لوی مورد RCMP نیز زیر آتش برای یک جفت از حوادث در تصویری که اسیر ماموران با استفاده از نیروی است که منتقدان به نام بیش از حد.

خشونت آمیز و دستگیری از اول ملت رئیس جرقه خواستار تغییر
خشونت آمیز و دستگیری از اول ملت رئیس جرقه خواستار تغییر

در نوناووت, Mounties دیده می شد با استفاده از باز کردن درب از یک وسیله نقلیه در حال حرکت به پایین یک مرد مست در اوایل ماه ژوئن که باعث داخلی و خارجی و تحقیقات است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از آتاباسکا Chipewyan اول ملت رئیس Allan آدم جلو آمد با این اتهام که او مورد ضرب و شتم افسران RCMP در خارج از یک کازینو در فورت مکمورری آلتا., تصویری منتشر شده در هفته گذشته نشان مارس 10 حادثه جلب محکومیت از اعضای پارلمان و گروه های دیگر. نخست وزیر جاستین ترودو گفت: این فیلم مطرح "سوالات جدی" در مورد افسران' انجام شده است.

روز چهارشنبه حزب سبز این کشور رهبر الیزابت ممکن است به نام برای یک تحقیق کامل به RCMP استدلال نیروی "می بیند خود را به عنوان غیر قابل توصیف."

همان روز رهبر NDP Jagmeet سینگ خواست بیشتر شفافیت و پاسخگویی از تمام نیروهای پلیس از جمله RCMP.

ادامه مطلب: کانادا پلیس شکست نشان می دهد سیستمیک نیاز برای سلامت روان در بحران پاسخ

ترودو گفت: پلیس اصلاحات مورد نیاز و ابراز اعتماد به نفس در کمیسیون برندا Lucki در ایجاد تغییرات لازم به RCMP.

Lucki آمد زیر آتش در هفته گذشته به گفته او "تلاش" برای تعریف نژادپرستی نظاممند در نیروی به جای اشاره به "ناخودآگاه تعصب." او بعد راه می رفت که بیانیه برگشت با اعتراف به این که نژادپرستی نظاممند کند در واقع وجود دارد در RCMP.

کمیساریای نیز متعهد به بررسی اجرای از دوربین های بدن برای افسران که ترودو می گوید: او مورد بحث با Lucki به تازگی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نگران کننده ای به تصویری نشان می دهد خشونت آمیز و دستگیری از اول ملت, رئیس
نگران کننده ای به تصویری نشان می دهد خشونت آمیز و دستگیری از اول ملت, رئیس

در حالی که انتشار گزارش روز شنبه, RCMP سخنگو گفت که ماموران به موضوع "چند داخلی و خارجی نقد و بررسی فرآیندهای برای اطمینان از [آنها] پاسخگو برای همه پلیس مداخله ظهور و عضو درگیر تیراندازی موارد."

آنها نیز نگهداری می شود که در حالی که افسران نیستند پزشکی بهداشت حرفه ای آنها "باید نقش اساسی و" بهداشت روانی تماس و که د تشدید و مدیریت آموزش تقویت شده است در سال های اخیر است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن