RCMP به پیش نویس اضطراری ملی هشدار سیاست پس از نوا اسکوشیا تیراندازی

Mounties در نوا اسکوشیا هستند و تحت بررسی برای صدور یک هشدار اورژانس به عنوان یک فرد مسلح rampaged از طریق جوا

توسط SALAMNEWWS در 14 اردیبهشت 1399

Mounties در نوا اسکوشیا هستند و تحت بررسی برای صدور یک هشدار اورژانس به عنوان یک فرد مسلح rampaged از طریق جوامع روستایی اما هیچ چیز وجود دارد در ملی RCMP کتاب نشان می دهد که آنها باید.

در واقع RCMP می گوید در حال حاضر هیچ سراسر کشور دستورالعمل برای زمانی که پلیس باید با استفاده از کانادا عمومی سیستم هشدار دهنده به پخش اطلاعات به تلفن همراه و صفحه نمایش تلویزیون.

در پی کشتار جمعی که ادعا 22 زندگی در نوا اسکوشیا حدود دو هفته پیش به زور به دنبال توسعه ملی عملیاتی سیاست برای استفاده از سیستم هشدار اضطراری.

ادامه مطلب: وجود دارد 'هیچ ملی RCMP سیاست' برای زمانی که اورژانس هشدار صادر می شود باید

اما کارشناسان در اجرای قانون و مدیریت اضطراری می گویند مقامات اعتصاب باید یک تعادل ظریف بین اطلاع رسانی عمومی در مورد تهدیدات بالقوه و اجتناب از وحشت غیر ضروری. و به عنوان تراژدی در نوا اسکوشیا نشان می دهد آنها می گویند کسانی که قضاوت نیست همیشه روشنی در تلاطم بحران با زندگی بر روی خط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"اشتباه نکنید – هیچ یک از ما تا به حال تجربه نوعی از هرج و مرج که در آن افسران اولین پاسخ دهندگان و حتی بحرانی حادثه فرمانده رو که شب گفت:" تری فلین یک استاد ارتباطات در دانشگاه مک مستر.

"چیزی که مهم برای آنها این است که در حال حاضر آنها متاسفانه باید جرم تیراندازی راهکار است."

پرینت این

قبل از کانادا راه اندازی شد متن آن بر اساس ملی سیستم هشدار در 2018, فلین گفت: RCMP رسانه های اجتماعی در نظر گرفته می شود بهترین راه برای برقراری ارتباط در طول بحران.

N. S. تیراندازی قربانی به عنوان مادر و معلم
N. S. تیراندازی قربانی به عنوان مادر و معلم

بررسی 2014 تیراندازی در مونکتون, N. B. و در پارلمان هیل یافت که توییتر یک ابزار حیاتی برای انتشار اطلاعات در زمان واقعی به مردم و رسانه ها به عنوان دو رویداد اتفاق می افتند.

در یک ورید مشابه Nova Scotia RCMP با استفاده از توییتر به ارسال به روز رسانی به عنوان یک سلاح گرم شکایت در کوچک ساحلی روستای Portapique در شب مارس 18 تکامل به تیراندازی و آتش سوزی ولگردی و قانونی شکنی در سراسر نقاط مرکزی و شمالی استان.

Mounties مواجه اند سوال در مورد اینکه چرا آنها با تکیه بر رسانه های اجتماعی برای دریافت کلمه در زمانی که آنها می تواند فرستاده اند اضطراری و اطلاع رسانی به هر تلفن در استان است. برخی از قربانیان و بستگان به نام برای این موضوع مورد بررسی قرار گیرد به عنوان بخشی از یک پرس و جو عمومی به جرم قتل.

ادامه مطلب: تدابیر بیشتر مقررات در اطراف جمع آوری پلیس متعلقات در پی N. S. تیراندازی

نخست وزیر استفان مک نیل گفت: مقامات اورژانس آماده بودند به صدور یک هشدار اما نمی تواند عمل تا RCMP عرضه اطلاعات است. The Mounties می گویند آنها گر چه هنر یک پیام زمانی که مسلح بود به ضرب گلوله توسط پلیس در Enfield, N. S. در آوریل 19 بعد از 13 ساعت تعقیب جنایتکاران.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نوا اسکوشیا RCMP سرپرست دارن کمپبل به خبرنگاران گفت: روز شنبه که نیروی حال انجام یک "نقد و بررسی کامل" استفاده از سیستم هشدار اضطراری در مشاوره با استان و Canadian Association of Chiefs of Police.

ملی RCMP سخنگوی رابین Percival گفت: در یک ایمیل که به زور به دنبال ایجاد یک کشور کانادا گسترده سیاست اما گفت: عمومی هشدار پروتکل به طور کلی مجموعه ای از استانی توسط مدیریت اضطراری مقامات.

نوا اسکوشیا اضطراری مدیریت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل های خود را.

فلین که متخصص در مدیریت بحران در مک مستر گفت: سازماندهی روشن روش ها و آموزش در مورد زمانی که به موضوع یک هشدار اضطراری می تواند صرفه جویی در زندگی در شرایطی که "تعداد ثانیه."

Locations in Portapique, N.S. where police find bodies on April 18.
مکان در Portapique, N. S. جایی که پلیس پیدا کردن بدن در مارس 18.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد عاقلانه برای مقامات به خطا در کنار احتیاط فلین هشدار داد جاری شدن سیل مردم با اطلاعیه می فاستر "هشدار خستگی" به طور بالقوه باعث برخی به ضربه تند وشدید زدن دور هشدار در مورد یک موجود را انتخاب کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت که این "پوشش خود را پشت" ارتباطات استراتژی ممکن است یک عامل در یک هشدار اشتباه در ماه گذشته در نوا اسکوشیا. روز پس از کشتار در این استان صادر اضطراری هشدار در مورد امکان تیراندازی در Halifax منطقه ای که تبدیل به چیزی و یا در یک مورد ساخت و ساز سر و صدا.

تام Stamatakis رئیس Canadian Police Association, گفت:, آن را آسان به انتقاد از این تماس با نفع ادراک. اما زمانی که شما در حال فیلدینگ متعدد تیراندازی گزارش یک روز او گفت: همیشه روشن نیست که آیا شما در حال برخورد با یک backfiring ماشین یا یک تیرانداز در اجرا.

Stamatakis کاهش یافته است به نظر در نوا اسکوشیا قتل به دلیل تحقیقات در حال انجام است اما گفت اضطراری هشدار محفوظ فوری تهدید به زندگی و اندام, و آن را یک اقدام پلیس را با فشار یک دکمه.

بیشتر بخوانید: چگونه یک زن واقعی و ماکت ماشین پلیس کمک Nova Scotia مسلح نایافته

در حالی که او از تلاش برای ایجاد عمومی ملی هشدار پروتکل Stamatakis گفت: هیچ کتاب می توانید به طور کامل آماده سازی پلیس برای پاسخ به سرعت در حال تغییر بحران مانند تیراندازی و کشتار.

"شما در حال بررسی اطلاعات آن را به عنوان در می آید ... و تصمیم گیری شما را تنها به عنوان خوب به عنوان اطلاعات شما در حال گرفتن" او گفت:. "من فکر می کنم آن را بیش از حد دشوار است به آمده تا با برخی از نوع واقعا تجویزی فرمول است که مردم باید به دنبال."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جک Rozdilsky استادیار فاجعه و مدیریت اضطراری در دانشگاه یورک موافق است که "یک اندازه متناسب با همه" سیاست نمی خواهد برای حساب های منطقه ای تنوع کانادا انجام ندادی.

هنوز Rozdilsky گفت که او می خواهم برای دیدن RCMP ترکیب برخی از تحقیقات مورد حمایت اصول برای اطمینان اضطراری هشدار حاوی اطلاعات در مورد آنچه تهدید است که در معرض خطر است و برای چه مدت چه اقدامات حفاظتی مردم نیاز به گرفتن و چه عواقب هستند اگر آنها نمی.

با این حال او هشدار داد که مقامات ممکن است بخواهید به مدل این پروتکل پس از ماه گذشته تراژدی, Nova Scotia.

"ماهیت تهدید توده تیراندازی قرار گرفت که در نوا اسکوشیا است و شاید فراتر از ظرفیت از آنچه ما می توانیم انتظار یک سیستم هشدار دهنده برای تحویل دهد."

او اشاره کرد که حتی قبل از تیراندازی استان در پاسخ اضطراری ظرفیت در حال حاضر مشمول مالیات به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

به پیچیده تر شدن مسائل Rozdilsky گفت: پلیس در برخورد با یک قاتل wreaking هرج و مرج و قتل عام در سراسر 16 صحنه های جرم و جنایت در حالی که همه لباس پوشیدن و به عنوان یک RCMP افسر و رانندگی مسخره کردن رزمناو.

بیشتر بخوانید: یک جدول زمانی دقیق از چگونگی داد و بیداد گشوده

ارسال یک سطح استان هشدار در مورد این تغییر قیافه می تواند حمایت 911 خطوط با گزارش های غلط مشکوک رؤیت به عنوان پلیس swarmed خیابان ها به شکار او گفت: Rozdilsky. همچنین وجود پتانسیل برای "blue-در-آبی" خشونت اگر افسران اشتباه یک همکار برای قاتل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خانواده های عزادار که حق هر سوال چه چیزی می تواند انجام شود برای جلوگیری از چنین ژرف از دست دادن گفت: Rozdilsky و مقامات مدیون آنها پاسخ.

اما با بسیاری از ناشناخته, Rozdilsky گفت: او رزرو قضاوت تا زمانی که ما یک عکس فولر چگونه این وقایع وحشتناک آشکار شد.

با توجه به این ملاحظات Rozdilsky گفت: با استفاده از سیستم های هشدار اضطراری می تواند "بیشتر از هنر از علم است." و راه هر کدام شما تصمیم می گیرید که عواقب آن می تواند جدی و یا در برخی موارد احتمالا کشنده است.

بسیاری از به دنبال راه هایی برای همیشه ادای احترام به قربانیان N. S. تیراندازی
بسیاری از به دنبال راه هایی برای همیشه ادای احترام به قربانیان N. S. تیراندازی

Rozdilsky اشاره ژانویه هشدار اشتباه در یک نیروگاه هسته ای در Pickering, Ont., به عنوان مثال از این وحشت که می امدن زمانی که این سیستم های هشدار دهنده در حال سوء استفاده.

او گفت: وجود حتی اندکی خطر است که تعداد معینی از افراد ممکن است مرگ ناشی از حملات قلبی تصادفات و یا بی پروا رفتار زمانی که آنها بر این باورند که زندگی را تهدید خطر قریب الوقوع است – حتی اگر آن نمی باشد.

"ما این قدرت را واقعا نجات جان اگر تکنولوژی به کار است به درستی گفت:" Rozdilsky.

"(اما) ما را به درک ما هنوز در حال برخورد با یک مجتمع جامعه ساخته شده از بسیاری از آدمها ... و به همین دلیل ما باید مراقب باشید."

پرینت این

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 3 سال 2020 است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de