رادیو اکتیو نقد و بررسی: ماری کوری biopic fizzes اما نمی جرقه - CNET

استودیو کانال در نیمه راه از طریق رادیو اکتیو جریان در آمازون نخست در حال حاضر چیزی عجیب و غریب اتفاق می افت

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399
ra-ls-06041810748
استودیو کانال

در نیمه راه از طریق رادیو اکتیو جریان در آمازون نخست در حال حاضر چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد. آنچه به نظر می رسد -- اعداد biopic انشعابات در دو روایت خود را پرتاب می شود البته با یک پیچ و تاب و از سرنوشت. داستان میشکند. پایان دادن به آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید نمی تواند دیگر اتفاق می افتد. برای یک لحظه به نظر می رسد به عنوان اینکه این فیلم ممکن است در مورد به فرار فرمول آن و تبدیل به چیزی کاملا جدید.

متاسفانه, آن را کاملا نمی تواند آن را. مرجان ساتراپی بیوگرافی ماری کوری است که یک پرتره از یک زن که شکست از طریق علمی و مرزهای اجتماعی اما هرگز معافیت رایگان از آن نوع محدودیت.

ماری کوری کشف پلونیوم و رادیوم. او تبدیل شده و درک ما را از علم و جهان اطراف ما. او اولین زن برنده جایزه نوبل -- دو بار در واقعیت و در دو رشته های مختلف. مطالعه خود را از تابش منجر به پیشرفت های پزشکی و طلیعه سن اتمی. اما در رادیواکتیو همه از این طول می کشد یک صندلی عقب به این واقعیت است که یک روز او ملاقات یک مرد خوب و ازدواج او.

نوشته شده توسط Jack Thorne و بر اساس لورن sam d' برنده جایزه رمان گرافیکی, رادیواکتیو نمودار قابل پیش بینی مسیر از طریق کوری زندگی و کار می کنند. این کنه همه الهام بخش زندگینامه جعبه در روند: طولانی عکس از درخشان فنجان و bunsen مشعل مستقیم laced جنسیتی baddies به پیروز شدن و بسیاری از شوم سرفه به handkerchieves. اما چیزی بزرگتر و تیره تر حباب فقط در زیر سطح.

ra-ls-200218-1191

رزاماند پایک و سام رایلی به عنوان ماری و پییر کوری.

استودیو کانال

رزاماند پایک (دختر گمشده, جک ریچر) است شکننده و قانع کننده به عنوان خاردار اما دانشمند درخشان. متولد ماریا Skłodowska ماری است که یک مهاجر لهستانی مصمم به او بیشتر تحقیقات علمی در پاریس. او را در برابر احساسات ملی و مردسالار استقرار -- در یک نقطه شگفتی های او با صدای بلند که آیا او بدرفتاری به دلیل تابعیت یا جنسیت خود. هنگامی که او را بیگانه از دانشگاه ها کمک می آید در صورت از شوهر آینده پییر کوری (سام رایلی شیطان: از بد) ارائه می دهد که آزمایشگاه او در فضا می شود و او علمی همکار.

شاید نباید تعجب است که این فیلم آغاز می شود و به پایان می رسد با Curies' ارتباط است. این رمان گرافیکی است که به نام رادیو اکتیو: Marie & Pierre کوری A Tale of Love و خرید اینترنتی. و اگر چه این فیلم قطره Pierre نام از عنوان آن هنوز هم lavishes او با صراحت و بدون استحقاق توجه است. رایلی عملکرد به اندازه کافی دوست داشتنی اما Pierre شخصیت احساس می کند تحت.

آن را به عنوان هر چند وجود ندارد مقدار زیادی از پتانسیل برای جنگ و جرقه بین Curies. ماری است که تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اعتبار با شوهرش در جهان است که می خواهد برای رفت و برگشت او را کنار بگذارند. Pierre یک دانشمند غیر متعارف با استانداردهای امروز شیفته معنویت و علاقه در حال اجرا برهنه از طریق زمینه های. اما با وجود خصلت خود را, آن را سخت به بگویید که چه چیزی آنها را در هر یک از دیگر. به صورت تمام وقت آنها صرف با هم در آزمایشگاه وجود دارد کمی جای تعجب شیمی.

پایک ترین دستگیری صحنه را شامل نمی در همه. او در بهترین زمانی که به سرحد سر با او لجباز, دختر, بازی های برگزار شده توسط یک صحنه سرقت Anya Taylor-Joy (ستاره جادوگر تقسیم و اما). Irène کوری به ارث برده است او و مادرش تیز زبان اشتیاق به علم و محض خیره تعیین. در حالی که Pierre ارائه می دهد بسیار مورد نیاز و حمایت از ماری آن را Irène که هل می دهد او برای غلبه بر بزرگترین ترس.

نمی شود آن را عادلانه می گویند هیچ چیز جالب در مورد ماری کوری زندگی شخصی. پس از آن بود رسوا, در واقع, که آن را تحت الشعاع خود کار می کنند. اما این درام, پخش کردن همه بیش از حد قابل پیش بینی در رادیواکتیو از خشم عناوین به کوری را متهم به دخالت در ظاهر بقدر یک اتاق پر از تشویق زنان است.

هنگامی که نشانی از آن را دریافت کنید جالب است ؟ سرنخ را به نام.

رادیواکتیو است یک فیلم ترسناک مبدل به عنوان یک biopic. کشنده عوارض کار با تابش نمی ظاهر شوند تا آن را خیلی دیر است. به کوری دستاوردهای رشد نگاه ما یک نگاه اجمالی از آینده تحقیقات خود را کمک به ساخت: پیشرفت های پزشکی آمده دست در دست با 20 قرن کابوس هیروشیما و چرنوبیل. یک دنباله در مجموعه ای از آزمایش هسته ای سایت در عذاب شهر نوادا به وضوح در تضاد kitschy 1950s با خوش بینی محض نیروی مخرب از بمب.

ra-ls-2302018-4149

لطفا مادام قرار داده و در برخی از دستکش!

استودیو کانال

فیلم تساوی موازی بین کوری و آلفرد نوبل شیمیدان سوئدی و "تاجر مرگ" که اختراع باروت. با وجود هزینه انسانی خود را ایجاد او در حال حاضر بهترین و شناخته شده برای تاسیس این جایزه که جشن پیشرفت های علمی است. این تصادفی نیست Curies' اولین جایزه نوبل است که در کنار یک صحنه از Enola Gay انداختن اولین بمب اتمی در هیروشیما.

کوری خودش نیست فرار از عواقب کار خود را. او اکتشافات او را شناخت او اشتیاق اما زندگی خصوصی اش فوران در تراژدی شخصی و رسوایی. و او در نهایت مجبور به اذعان کرد که عناصر جدید کشف کرد در حال ساخت مردم بیمار. در پایین ترین نقطه, او دیده می شود نه به عنوان یکی از فرانسه مهمترین دانشمندان است. به جای آن او را "کثیف قطب که اختراع یک سم است که جهان فکر شگفت انگیزی است." هنگامی که او را تسلیم به کم خونی آپلاستیک پس از سالها قرار گرفتن در معرض مواد رادیو اکتیو, او را مجبور به مقابله با هزینه های زندگی خود را کار می کنند.

مدیر ساتراپی است که شاید بهترین و شناخته شده به عنوان خالق پرسپولیس یک سرگذشتی سری از کمیک و یک فیلم انیمیشن در مورد تربیت در ایران. اما با وجود رادیو اکتیو است منبع مواد و ساتراپی را در زمینه هنر های تجسمی, این زیبا و ناامید کننده تجربه. وجود دارد برخی از تصاویر قابل توجه -- یک تست ساختگی ذوب در یک هسته ای, انفجار نورانی ویال در کوری تیره اتاق خواب متروک dreamscape او به بررسی نهایی خود را در صحنه -- اما آنها پراکنده را از طریق یک فیلم است که دسته آن از فوق العاده موضوع ماده همه بیش از حد با احتیاط.

رادیواکتیو به نظر می رسد مهندسی به نشستن در کنار نشاط بخشی تاریخی داستان هایی از سخنرانی پادشاه و Aeronauts (همچنین اسکریپت توسط تورن) اما آن تیره undercurrents آن را مضطرب مناسب در این ژانر است. وجود دارد هیچ انکار ماری کوری را در موفقیت و یا جای خود را در تاریخ است اما میراث پیچیده تر از رادیواکتیو عشق داستان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب