کبک 30000 کامپیوتر، قرص برای دانش آموزان در میان پاندمی کوروناویروس

توسط Byکارکنانمطبوعات کانادا نوشته شده در تاریخ اوت 12, 2020 9:31 در قلم Smaller fontکوچکتر

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

دولت کبک روز چهارشنبه اعلام کرد که ذخیره اضطراری 30000 دستگاه فن آوری را در آنچه که آن را به عنوان یک اقدام استثنایی برای اطمینان از دسترسی دانش آموزان به تبلت ها و کامپیوتر ها توصیف می کند، ایجاد کرده است.

ژان فرانسوا روبرگ، وزیر آموزش و پرورش گفت که می خواهد از سیستم آموزش و پرورش حمایت کند تا دسترسی به تجهیزات کامپیوتری برای همه دانش آموزان استان تضمین شود.

طرح این طرح 18.9 میلیون دلار هزینه خواهد داشت. هدف این است که اطمینان حاصل شود دانش آموزان دسترسی به کیفیت یادگیری از راه دور در طول COVID-19 همه گیر.

دستگاه ها در درجه اول برای دانش آموزانی که به کامپیوتر یا کلاس 9 و 10 دانش آموزانی که متناوب ارادت فیزیکی در کلاس و در خانه یادگیری در طول بحران coronavirus در نظر گرفته شده است.

[برای آخرین به روز رسانی های ویروس کوروناویروس ثبت نام کنید ]

بیشتر بخوانید: کبک برتر 'اعتماد به نفس' در مورد اقدامات تجدید نظر شده coronavirus به عنوان شروع مدرسه بادبزنی

همچنین استان در اولویت قرار دادن دانش آموزان دارای معلولیت، مشکلات یادگیری و کسانی که در معرض خطر برای دستگاه ها محسوب می شوند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

روبرگ گفت که این طرح به دنبال سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیون دلاری است که در ماه ژوئن در دسترس مراکز خدمات مدارس قرار گرفته تا تبلت و لپ تاپ در مدارس فراهم شود.

شبکه مدرسه حدود 200000 دستگاه در آماده سازی برای شروع سال مدرسه تا به امروز به دست آورده است. دستورها در چند هفته آینده ادامه خواهد داشت.

COVID-19: واکنش سریع به کبک به طرح مدرسه
COVID-19: واکنش سریع به کبک به طرح مدرسه

— با فایل هایی از اخبار جهانی' Kalina Laframboise

لینک نمایش »

© 2020 The Canadian Presstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب