پیشنهاد فدرال حریم خصوصی تغییرات می توان از جاسوسی عملیات CSIS هشدار

کانادا جاسوسی آژانس هشدار داده است ترودو دولت است که تغییرات پیشنهادی برای تقویت حریم خصوصی می تواند به تضعیف

توسط SALAMNEWWS در 28 اردیبهشت 1399

کانادا جاسوسی آژانس هشدار داده است ترودو دولت است که تغییرات پیشنهادی برای تقویت حریم خصوصی می تواند به تضعیف توانایی ماموران اطلاعاتی برای جمع آوری و استفاده از اطلاعات در مورد شهروندان است.

در 14 صفحه و ارسال به وزارت دادگستری کانادا canadian Security Intelligence Service توصیه می کند هر گونه اصلاحات شامل زبان ویژه است که طول می کشد را به حساب "بحرانی منافع عمومی امنیت ملی فعالیت" انجام شده توسط CSIS.

کانادا پرس با استفاده از دسترسی به اطلاعات در عمل برای به دست آوردن یک کپی از CSIS سپتامبر 2019 ارسال که در پاسخ به تغییرات احتمالی به حریم خصوصی در قانون مشخص شده در فدرال بحث مقالات.

ادامه مطلب: CSIS بی سر و صدا حرکت به جلو با برنامه ریزی برای جمع آوری بحران داده ها در کانادا: اسناد و مدارک

"من توجه داشته باشید که برخی از این تغییرات پیشنهاد شده در این مقاله می تواند به طور قابل توجهی تحت تاثیر کار امنیت ملی و سازمان های تحقیقاتی از جمله CSIS" نوشت: سرویس جاسوسی مدیر David Vigneault در یک نامه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قانون حریم خصوصی حاکم چگونه فدرال و آژانس های جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی شما می دهد و مردم حق دیدن و درست داده ها از جمله دولت نگه می دارد در مورد آنها.

CSIS ابراز نگرانی خاص در مورد تعریف اطلاعات شخصی در این قانون در بیش از حد گسترده ای از راه های بالقوه ساخت سرویس اطلاعاتی کار مشکل تر است.

مثلا فیلم که مشاهده شده است اما ثبت نشده است می تواند در نظر گرفته شود موضوع را به قانون حفظ حریم خصوصی تحت یک تعریف گسترده ارسال می شود.

نگرانی های حریم خصوصی مطرح شده از تماس با ردیابی
نگرانی های حریم خصوصی مطرح شده از تماس با ردیابی

تعریف اطلاعات در دسترس عموم در قانون حریم خصوصی آن را به عنوان مربوط به CSIS خواهد بود خوش آمدید با توجه به زمان عدم وضوح گفت: تیم McSorley ملی هماهنگ از اتاوا-بین المللی بر اساس آزادی های مدنی گروه نظارت.

زمانی که با استناد به آنچه به منزله در دسترس عموم اطلاعات CSIS اغلب مثال استفاده از یک دفترچه تلفن.

McSorley استدلال می کند دامنه است که در واقع بسیار گسترده تر از جمله رسانه های اجتماعی پست ها و دیگر داده های آنلاین در بر داشت که می تواند به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد کسی سفر که در آن کار می کنند که آنها صرف زمان و حتی باورهای دینی خود است.

در ارسال CSIS می گوید آستانه برای چه مقدار به "مجموعه" از اطلاعات اگر تغییر در قانون باید به "قیمومیت و توابع" یک سازمان مانند CSIS.

کروناویروس جدید – مارس 10
کروناویروس جدید – مارس 10

به طور کلی اطلاعات شخصی جمع آوری شده برای یک هدف است و نه قرار است به استفاده از راه های دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سرویس های اطلاعاتی نشان می دهد که اطلاعات آن را جمع آوری با رضایت از کسی که تحت کنترل امنیتی برای کار نیز باید در دسترس زمانی که مربوطه — و بدون دریافت اضافی رضایت به CSIS پرسنل بررسی امنیت ملی و تهدید.

McSorley اتحاد رزرو قبر در مورد این درمان برای سرویس های اطلاعاتی.

"این تصور که هنگامی که اطلاعات جمع آوری شده است که باید وجود داشته باشد گسترده استثنا برای سازمان های امنیتی به استفاده از آن در دیگر رفتار موجب نگرانی جدی," او گفت:.

ادامه مطلب: Facebook می پرسد قاضی به بازی شیر یا خط حریم خصوصی کانادا ارشد یافته های شخصی و داده های کاوشگر

CSIS همچنین می گوید قانون حفظ حریم خصوصی باید اطمینان حاصل شود که سرویس های اطلاعاتی:

— لازم نیست به افشای هویت سازمان های خارجی با آنها این اطلاعات سهام یا ماهیت داده مبادلات;

— معاف باشند در برخی موارد از اطلاع رسانی به مردم اطلاعات خود را دزدیده شده است و یا سهوا به بیرون درز آنجا که می تواند سیگنال آنها تحت بررسی است.

جاسوسی پایگاه داده نگه دارید ممکن است اطلاعات در مورد افرادی که لزوما تهدیدی برای امنیت و نقض داده های خود را نباید از آنها McSorley گفت.

"ایده این است که آن می تواند باقی می ماند راز — این واقعا نگران کننده است," او گفت:. "من فکر می کنم آنها را مجبور به پیدا کردن برخی از نوع از وسط زمین وجود دارد."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب