ملک غولهای داد محافظه کاران £11m در سال گذشته

محافظه کاران را دریافت کرده اند بیش از £11 میلیون از توسعه دهندگان ملک پس از بوریس جانسون نخست وزیر شد, یک تحق

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

محافظه کاران را دریافت کرده اند بیش از £11 میلیون از توسعه دهندگان ملک پس از بوریس جانسون نخست وزیر شد, یک تحقیق جدید نشان داده است – به عنوان یک برنامه ریزی رسوایی مربوط به یک اهدا کننده را تهدید می کند حرفه ای از یک وزیر کابینه.

نگرانی های مطرح شده در مورد آشکار افزایش نفوذ توسعه دهندگان ملک بیش از دولت محافظه کار با کمک های مالی خود را حاضر ساخت تا نزدیک به یک چهارم از تمام وجوه: از 7.9 درصد فقط سه سال پیش.

جدید تجزیه و تحلیل توسط # Teamnigel وب سایت یافت می شود که محافظه کاران' ده ملک اهدا کنندگان به بیش از £5.7 میلیون دلار به این حزب از آقای جانسون در زمان سکان ژوئیه گذشته از حدود £1.5 میلیون دلار معادل 10 صفحه در آخرین دوازده ماه از ترزا می در نخست وزیری یا سه برابر افزایش می دهد. در مجموع حدود 120 افراد و شرکت ها از این بخش را اهدا از ژوئیه سال گذشته است.

این می آید به عنوان وزیر مسکن رابرت Jenrick چهره تماس به استعفا بیش از خود را غیر قانونی و مداخله از طرف لوکس شرق لندن توسعه اموال توسط حزب محافظه دهنده ریچارد دزموند.

کمیسیون آمار و ارقام نشان می دهد عمده حزب محافظه اهدا کنندگان شامل املاک لوکس توسعه دهنده نیک آب نبات و وستهام صاحب دیوید سالیوان که اهدا £75,000 جلوتر از سال گذشته به طور کلی انتخابات را از طریق یک ملک کوچک شرکت او کنترل. هیچ پیشنهاد که هر اهدا کنندگان درگیر در هر تخلف است.

بزرگترین اهدا کنندگان شامل مالکوم و ادی Healey – لقب "شرق یورکشایر ثروتمندترین مردان" که اهدا بیش از £1.2 میلیون دلار به حزب بین آنها پس از آقای جانسون در زمان ، دیگر شامل توسعه اموال و دیرین حزب محافظه دهنده تونی گالاگر که به محافظه کاران تقریبا سه چهارم از یک میلیون پوند از طریق خود شرکت Countywide تحولات با مسئولیت محدود از همان تاریخ.

وزیر Mr Jenrick در ماه ژانویه به چراغ سبز به آقای دزموند 1,500-خانه های لوکس و توسعه در جزیره سگ در نزدیکی اسکله قناری مالی مرکز. تصمیم به مقابله با مشاوره برنامه ریزی بازرس و یک روز قبل از تغییر در مقررات برنامه ریزی را به معنای توسعه را به پرداخت حدود £40 میلیون دلار اضافی به توسعه دهندگان کمک به این کشور محروم ترین بخش نیویورک.

کار متهم وزیر مسکن از گرفتن این تصمیم پس از "glitzy جمع آوری کمک های مردمی شام" با آقای دزموند در نوامبر سال 2019 که در طی آن جفت شد گزارش نشست بعدی به یکدیگر و وزیر نشان داده شد یک فیلم تبلیغاتی برای توسعه بر روی تلفن خود را.

متن پیام های بعد نشان داد آقای دزموند گفت آقای Jenrick: "ما قدر سرعت به عنوان ما نمی خواهیم به مارکسیستها بارهای از doe [sic] برای هیچ چیز". او همچنین شخصا به 12000 پوند به اصولگرایان دو هفته پس از این طرح تصویب شد. آقای Jenrick می گوید او عمل کرده و در "حسن نیت" و "در قوانین است".

بوریس جانسون است که تا کنون در برابر تماس با گونی آقای Jenrick اما یکی دیگر از حزب محافظه کار این هفته در پاسخ به رسوایی با تشویق مردم به حضور در حزب محافظه کار جمع آوری اعانه اگر آنها می خواستند شبیه دسترسی به وزیران.

کسب و کار وزیر Nadhim Zahawi گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: "آنها را نشسته در کنار نمایندگان مجلس و افراد دیگر در خود مقامات محلی و می تواند تعامل با بخش های مختلف سازمان."

دولت این هفته با این حال اعلام کرد که توقف برنامه ریزی اصلاحات که قرار دادن قدرت بیشتر به تصویب تحولات بزرگ در دست مسکن, منشی, در حال حاضر آقای Jenrick.

اما Jenrick امر ممکن است یک حادثه جدا. سابق برنامه ریزی وزیر باب Neill در دست بررسی است و مجلس با استانداردهای ناظر برای عدم ذکر است که او پرداخت می شود مشاور برای یک هتل لوکس توسعه است که وی برای لابی در کنت حوزه. آقای نیل رد هر گونه اشتباه انجام می دهند.

£11 میلیون رقم یک افزایش بزرگ در مقایسه به آمار و ارقام. تحقیقات توسط دیلی تلگراف در سال 2011 نشان داد که محافظه کاران مطرح کرده بود £3.3 میلیون از مشابه منابع در این سه سال به آن تاریخ است.

برای مقایسه £8.4 میلیون متر مطرح شد حزب از صندوق های تامینی و بانکداران و دیگر سرمایه گذاری صنعت منابع در این دو سال از 2015-17 که در گزارش مستقل در سال 2017.

استیو Goodrich شفافیت بین المللی گفت: "نفوذ فساد بزرگ پول از انگلستان سیاست باید برداشته شود قبل از آن غیر قابل جبرانی خسارت اعتماد در دموکراسی ما."

سو هالی از نور افکن در فساد گفت: "از آن زمان به صورت جدی بررسی تضاد منافع در بریتانیا برنامه ریزی است.

"این کاملا اشتباه است که کسانی که با پول می تواند دست آوردن دسترسی به سیاستمداران قرار می دهد که منافع خود را بالاتر از بقیه از ما.

یک سخنگوی حزب محافظه کار گفت: "همه گزارش کمک های مالی به درستی و شفاف اعلام به کمیسیون انتخابات منتشر شده توسط آنها و به طور کامل مطابق با قانون است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن