غرور ماه: سیمز 4 میزبانی مجازی غرور رژه در حرکت یا کشش ناگهانی امروز - CNET

سیمز 4 است که با داشتن آن برای اولین بار مجازی غرور رژه در حرکت یا کشش ناگهانی. بازی های EA به افتخار غرور ما

توسط SALAMNEWWS در 11 تیر 1399
sims-4-pride

سیمز 4 است که با داشتن آن برای اولین بار مجازی غرور رژه در حرکت یا کشش ناگهانی.

بازی های EA

به افتخار غرور ماه YouTuber EnglishSimmer میزبان مجازی غرور رژه livestream در سیمز کشش کانال سه شنبه در 11 PT/2pm ET. بازیکنان را مشاهده کنید بهترین خود را سیمز از زندگی, شبیه سازی, بازی مدل دهید برای پراید به طور بالقوه می تواند برجسته در رژه. دریافت یک نگاه اولیه در برخی از مطالب در رسانه های اجتماعی تحت هشتگ #SimsPride2020.

ژوئن علائم سالگرد 50 از LGBTQI غرور ماه و در طول یک جهانی همه گیربسیاری سنتی در شخص جشن در حال حرکت آنلاین.

ادامه مطلب: جشن غرور 2020 با LGBTQI-مضمون فیلم و تلویزیون را نشان می دهد جریان در حال حاضر

"ما می خواهیم به شما نشان می دهد خود را کامل بیان خود" با توجه به انتشار در سیمز 4 بخش از استودیو EA وب سایت. "شما می شود. خود را در آغوش fabulousness. افتخار ما تاریخچه; افتخار هر یک از دیگر. هر کس و با این حال شما عاشق کسی هستید-این که آیا شما یک زن و یک مرد, نه, و یا هر دو-افتخار."

از شروع آن در سال 2000سیمز بازیکنان ارائه گزینه ای به دنبال روابط هم جنس بازی بدون بوکس شخصیت به هر جنسیتی کلیشه. در دنیای واقعی دیوان عالی ایالات متحده نمی قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان برای 15 سال دیگر. روز دوشنبه اما دیوان عالی کشور حکم به نفع LBGTQI کارگر حمایت.

برای اولین بار بازی را premade LGBTQI زن و شوهر, دیلن و آدری برشی ساخته شده اولین خود را در سال 2009 در سیمز 3 همراه با پسر خود چارلی. این Hecking و Ngata خانواده نیز LGBTQI معرفی شده در بعد از بسته های توسعه از طریق سیمز 4. تریلر سیمز 4: گربه ها و سگ ها توسعه بسته ویژه عروسی برنت و Brant Hecking. سیمز 4: جزیره زندگی می کنندکه شامل Ngata خانواده و همچنین معرفی اولین premade nonbinary سیم لیا هواتا.

ادامه مطلب: غرور ماه: جشن جامعه تجاوز در این حوادث آنلاینtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن